Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

WbHazel1.jpg
sh'a je bilo, pi-baket odbija postaviti gnusne fotke? tako ti i treba kad' linkujesh, a ne postavljash sa izvora...da vidish koju chu piche da dovedem u ponedeljak, ti da se nisi usudio da pridzhesh ...ovo joj je sestra, malo bolje izgleda, al' ima dechka, ne vredi ne mora' da se trudish...Scary-ugly-man.jpg
23:30, otprilike.
pa (peep), shto u (peep) pola ponochi (peep) (peep) (peeeeeep), sada dve klinke manje, shkola bre, utorak, ej...
ijao, tek tada? a ti reče danas na radiju da je početak u 22h. znaš kad bi se u švabiji tako zezali sa terminima? <_<
nikad? kao shto rekoh, "phoenix Th.", black keys, pochetak u 8, no re-entry privilege, warm-up zavrshio u 9ipo, BK se pojavili u 10:30, svirali 45 min, poklonili se i otishli, da im (peep) (peep) (peeeeeep) u (peeep)toliko o tome tamo
Link to comment
jedino shto mozhe da se desi i da poremeti ssan je da se batikur predomisli i ne ode sa jednim od gospode koje je ona izvolila nazvati tetrebima, u kom sluchaju che se chuti buka iz te jedne sobe, al', evo, odma' kazhem da, bez obzira kakvi se zvuci budu chuli, nijedna zhivotinja neche biti povrijedjena tijekom dogodzhanja :)
troll on/ iju, vidi ti njega! odjednom se pojavio niotkuda sa takvom ratnom opremom?! angry.gif inače, ja ne tetrebišem (zasad... -_- ), a i nisam ja izvolela nazvati Bghosta tetrebom, on se valjda sam učlanio u tim (?)....kakve životinje?/troll off
Link to comment

smith deluje kao da ce na binu uleteti triumphom, isturirati zadnji tocak po facama izbacivaca, skinuti kozne pantalone i u sali pojebati sve sto ima dlaku

Link to comment
troll on/ iju, vidi ti njega! odjednom se pojavio niotkuda sa takvom ratnom opremom?! angry.gif inače, ja ne tetrebišem (zasad... -_- ), a i nisam ja izvolela nazvati Bghosta tetrebom, on se valjda sam učlanio u tim (?)....kakve životinje?/troll off
m'slim, ako neko bude spavao u drugoj sobi, i chuje krike tipa 'aaaaa, piton', 'snake'. 'lizard'...da ne brine, nema opasnosti od gmizavatza...takodjer, ako se chuju uzvitzi tipa 'let me hear you squeal like a pig! squeal, piggy, squeal...' treba da znaju da su vrata izmedju soba svetinja koja neche biti pogazhena
smith deluje kao da ce na binu uleteti triumphom, isturirati zadnji tocak po facama izbacivaca, skinuti kozne pantalone i u sali pojebati sve sto ima dlaku
shto samo shto ima dlaku? nego, bolje bi im bilo da sviraju dok im ne otpadne kozha sa prstiju, posle ponochi imam tendenciju da skidam majicu ako se razocharam...nemo' posle da bude 'nismo znali', ima 'salo 120 giornate' da se prebaci u dechje filmove kad zavrshim possao...leather.jpg(ja bih rekao da che nas biti dosta tamo u ponedeljak, bash lepo ... mozhda neko okupljanje pred kontzert pa na piche, ako bude zainteresiranih?)
Link to comment
ijao, tek tada? a ti reče danas na radiju da je početak u 22h. znaš kad bi se u švabiji tako zezali sa terminima? <_<
pa, sestro, sve pocinje u 22, al bgd publika je tak'a da ce dodju u 22:30 i onda ce da krene predgrupa. kao, nisi se naucila na d-bombs?inace, vidim, ovde ste se raspisali i bice vas, xaxaxa.vidimo se tamo.
Link to comment
Nabavite neko musko pice, pa da pricamo.
dodji u petak, da ne kaem sutra, pa ce pricamo. a muska pica imamo. fale ribizle, tho'
Link to comment
sh'a je bilo, pi-baket odbija postaviti gnusne fotke? tako ti i treba kad' linkujesh, a ne postavljash sa izvora...da vidish koju chu piche da dovedem u ponedeljak, ti da se nisi usudio da pridzhesh ...ovo joj je sestra, malo bolje izgleda, al' ima dechka, ne vredi ne mora' da se trudish...Scary-ugly-man.jpg
tja, bio sam i sa grdjima...
Link to comment
pa, sestro, sve pocinje u 22, al bgd publika je tak'a da ce dodju u 22:30 i onda ce da krene predgrupa. kao, nisi se naucila na d-bombs?inace, vidim, ovde ste se raspisali i bice vas, xaxaxa.vidimo se tamo.
može ovo "sestro", prihvatam ;) . a ta bg publika bi mogla da bude malo življa...? mislim, lepo je i mr. smith primetio - em radni dan, tj. školski, em kasno počinje svirka, otiće vam sve devojčice :( i meni je drago ako dođe što više ppp sekte, pa da se malo i uživo družimo! :)
Link to comment
budite mudri, pa se uvalite [kod smita?] i dodjite sutra uvece /lova, osim za pice [a mozda ni to]- nie neophodna
nego, gdine MaRkOMaNe, hoću li ja imati tu čast da se sutra upoznam s vama, lično? :) rado bih ostala do srede, al puno mi je to otpadanja u bg-u. tak' da - dvodnevna ekskurzija :lovaesteneophodna:
Link to comment

lova jeste neophodna: iako gdin ja nikada nisam platio ufur na sasin koncert, sto zbog rodbinskih sto poslovnih veza- dosla su teska vremena, rnr se ne da tako odrzavati :)drugim recima- ako curi koja jedina moz' me finansira sutra legne plata, imaces tu cast, u suprotnom- ili zica prekosutra, ili neko drugo vreme&okolis

Link to comment
drugim recima- ako curi koja jedina moz' me finansira sutra legne plata, imaces tu cast, u suprotnom- ili zica prekosutra, ili neko drugo vreme&okolis
tebe neka cura finansira? :naughty: ...nista ondak, kad dodju neka sretnija vremena za oboje... troll off.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...