Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

vi se raspoznavajte, a ja cu da vas nadgledam inkognito.mnogo ste privatizovali ovaj topik, pa da vidim kako da kaznjavam.
spoilsport :bee: bolje nas kazni sa po pivom
Link to comment

sta prvo?:Hail: sta drugo, carski. budite brzi od gugla. ko peva jebenu black betty u oridjinalu?skidam novi crooked fingers, nadam se da je na lapo puta do uspavanke.

Link to comment

ne bih bio u pravu kada bih rekao da je bilo dobro - it was freakin' awesome! dakle, nevidzhen provod vecheraas...da bada nema trebalo bi ga napraviti, choveche, you da man!

Link to comment

Svirka bila fenomenalna!Zajebaše se oni koji nisu bili... i to ne samo zbog svirke. O tome na kraju posta a sada slike (bez suvišnih reči):Rough Bluef1b0oi.jpgiLeft Lane Cruiser33xwupv.jpgncxger.jpgZnam da slike baš i nisu neke ali sam se trudio i da slikam i da uživam u muzici.E sad, lepe trenutke svirke provodio s batticuore, nakon nekog vremena se upoznao s BGhost- om, Mr. Smithom i još jednim (javiće se sam, krečana mi u mozgu pa zaboravih nick) a napokon i s Miralemom :D . Po završetku svirke upoznao i vasudevu.Sve u svemu, odlično bad- e!

Edited by melankolic
Link to comment

dali su 1 maksimum i bili jaki do samo kraja!jedinu zamerku bih imao na publiku, koju bih opisao kao mrtva puvala. ko da je pola ljudi dovela neka firma u cilju team buildinga, pa su odstojali svoje.

Link to comment

ja upoznao sve osim Melankolika, jer sam tada vec bio tresten janpi, pa u stvari i ne znam da li sam ga upoznao. neki forumasi mi platili pivo, ja platio nekima, nista mi nije jasno.A publika je stvarno bila malo cudna.edit: aha, znaci jesam upoznao Melankolika...pa dobro...crna rupa.

Edited by vasudeva418
Link to comment

... Gojira-San, zhiv si znachi, jesi spojio ili malo odspavao?...dakle, antologijska noch iz vishe razloga, zhelim se ovim putem zahvaliti odabranoj ekipi na sjajnom provodu ... posebno zhelim naglasiti da nijedan melankolik nije bio povredjen tijekom dogadjanja, iako je mozhda na prvi pogled izgledalo da do toga mozhe dochi (m'slim, stvarno nisi morao da bezhish iz WC-a, ne bi' ti nishta radio, samo sam se malo zekio)...batikur, rechi chu bratu da si ga pozdravila, biche mu drago - zhao mi je da nisam morao da sedim na chosku par sati, ali takav je zhivot...g-dzhici jeleni - m'slim, vishe mi je trebao broj telefona nego da znam ime, al' nema veze, sad znamo da isto slushamo... g-dzhi iz onog cumeza - g-dzo greek, to je bila najgora pljeskavica koju sam jeo u duzhem periodu, ali pitanje 'koje cete pivo?' u tri i neshto, te cepanje koje je sledilo je sve nadoknadilo... na kraju, Joe & Brenn - sjani momci, zhelim im sve najbolje, zasluzhili su...(bada sam vec nahvalio, vishe od toga i mozhe da mu pozli ;) ...care...)(ps...kako se zvalo ono odurno mesto u podrumu gde smo zalutali, sa svim onim maloletnim shabanima...m'slim, red je da moji prijatelji iz sanitarne inspekcije naprave malu vizitu)(pps ... vasudeva, shta ti bilo chudno, bre...pa to nije bila publika, choveche, bio si okrenut ka zidu sve vreme i gledao si u poster, zato se nishta nije pomeralo...)

Edited by Mr.Smith
Link to comment
posebno zhelim naglasiti da nijedan melankolik nije bio povredjen tijekom dogadjanja, iako je mozhda na prvi pogled izgledalo da do toga mozhe dochi (m'slim, stvarno nisi morao da bezhish iz WC-a, ne bi' ti nishta radio, samo sam se malo zekio)
george-michael.jpg
Link to comment

znači vi ste posle bančili, vidim bilo i gej druženja...a ja odvučen u taksi kao poslednji debil...malo sam mator da mešam tekilu i pivo, izgleda

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...