Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

george-michael.jpg
mislishWiserPoster1.jpg
ulaze dvojica u klonju i cujem kako jedan pevanazalost, nisam mogao da pomognem a i zurio sam na "justify"
e, melankolik, nemoj da se odma' ljutish, nagovorili me mangupi da te malo uplashim, ne znam shto su mene nashli sa mojim djechachko-andjeoskim krhkim i njezhnim likom, al' eto...
znači vi ste posle bančili, vidim bilo i gej druženja...a ja odvučen u taksi kao poslednji debil...malo sam mator da mešam tekilu i pivo, izgleda
... vasudeva, tebi nishta nije bilo sumnjivo shto su bila dvojca 'taksista', obojca u plavim uniformama... a, rotirajuca svetla? shta si mislio, da si u diskoteci?
Link to comment
e, melankolik, nemoj da se odma' ljutish, nagovorili me mangupi da te malo uplashim, ne znam shto su mene nashli sa mojim djechachko-andjeoskim krhkim i njezhnim likom, al' eto...
ma ok, zajebancija... drago mi je sto sam vas sve upoznao (kad bi se, inace, poklopilo i miralema da upoznam?) i jos bio s batticuore u drustvu na odlicnoj svirci. sta ces vise?
Link to comment
Toliko ti je bilo lepo da si zaboravio i nas ostale da upoznaš sa g-đicom.
kad ste ekipa iz ćoška.forumski tetrebi su se već snašli po tom pitanju.
Link to comment
forumski tetrebi su se već snašli po tom pitanju.
ma ko se bre snasao?! evo, stigla kuci i sacu oma da razbucam vasu pricu o tetrebisanju :wicked: a ti Rase, mogo si ko covek prici i upoznati se s nama, a i luba je vala mogla, al eto, oce ljudi da deluju iz virtuelne magle, sta ces...vasudevo, please to meet you. elem, svirka bila carska!!! cak sam i od predgrupe dobila vise nego sto sam ocekivala, decki znaju znanje i bas su simpa likovi. a ovi Left Line Cruiser - auuuuuuu, mnogo dobro - iskreno, emotivno, energicno, do maksimalnog naprezanja zadnje zile na pjevacevom vratu (a sad bih se mogla naknadno informisati o bendu). tjekom svirke bila s melankolikom, posle svirke pobegao oma za ns i mene ostavio na milost i nemilost vesele forumske cetvorke u sastavu - Mr. Smith, Miralem, Bghost i ToniAdams (raspored nabrajanja nije nicim uslovljen). Palo super druzenje :) , a lokacije neka ostanu neotkrivene :D ...Hvala na druzenju, divni ste bili!!!
Link to comment
ma ko se bre snasao?!
kako nisu? pa da nije tebe, ne bih ni znao ko je bghost. posle se upoznao i s ostalima.
tjekom svirke bila s melankolikom, posle svirke pobegao oma za ns i mene ostavio na milost i nemilost vesele forumske cetvorke u sastavu - Mr. Smith, Miralem, Bghost i ToniAdams (raspored nabrajanja nije nicim uslovljen). Palo super druzenje :) , a lokacije neka ostanu neotkrivene :D ...Hvala na druzenju, divni ste bili!!!
nije melankolic pobegao vec mu se zbog obaveza nije ostajalo do 5 am ili kad vec krece 1. bus/voz za rodni grad.a sto s' druzenja tice, tesko se melankolic (samo) druzi sa curicama, pogotovo posle dobre svirke.
Link to comment

hvala sto ste bili, narocito hvala ovima sto su dali pare za kartu i podrzali rokenrol. nesto sam bolestan i nemam vremena za neko opsirnije skrabanje, ali mozda i to padne ovih dana.ne zaboravite da naidjete veceras do zice na gutter guitar da ne kazem nikolu kirica. ulaz je besplatan, a posle ce kiric da mlati i sa nekim biranjem muzike uz moje asistiranje.aj zdr.

Link to comment
kako nisu? pa da nije tebe, ne bih ni znao ko je bghost. posle se upoznao i s ostalima.
hehehe ;)
Sinoćnji cert viđen okom majstora Reakcije: http://picasaweb.google.com/reakcija/LeftL...lgrade20081006#
super su fotke!!!
hvala sto ste bili, narocito hvala ovima sto su dali pare za kartu i podrzali rokenrol. nesto sam bolestan i nemam vremena za neko opsirnije skrabanje, ali mozda i to padne ovih dana.
molim(o). :) bili i podrzali! zao mi samo sto je na karti samo ona madam pored naziva tvoje agencije, mis'im, sta ce mi ona, sto nije slika benda pa da imam uspomenu. covek kad vidi te tvoje karte bas i nije siguran na kom je tacno mestu bio... :D ;)
Link to comment

ono je bilo razvaljivanje i zakucavanjivanje! sutradan se probudio ozdravljen i pored viljamovke (za koju tvrdim da je skcovci ravodnjavaju). sjajan bend, starinski bluz na moderan nacin uz buku i jebanje keve!predgrupa govno. volim da pohvalim domace bendove ali ovo je bilo dosadno, jako jako jako dosadno. kao neki bluz a ono mozda jeste a mozda i nije, ali je bledo i mrtvo. ali simpaticni su momci.

Edited by nemoderisani
Link to comment
hehehe ;) super su fotke!!!molim(o). :) bili i podrzali! zao mi samo sto je na karti samo ona madam pored naziva tvoje agencije, mis'im, sta ce mi ona, sto nije slika benda pa da imam uspomenu. covek kad vidi te tvoje karte bas i nije siguran na kom je tacno mestu bio... :D ;)
bio je na mestu gde moze nesto da povali, ako je...khm...musko, a ne novosadjanin ili tako neki lala :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...