Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

vidi shefe, ne znam sto ti se to vece uopste zove "losa muzika za lose ljude", kad je upravo duplo obrnuto: muzika ti je dobra i dobri ti ljudi dolaze na ovo vece... a i inace na koncerte dobrih bendova...("dobro" je u smislu kvaliteta, a ne stava)to sto smo mi buranija pomalo zastranili u ove pitkije vode, ne znaci da nam ponekad ne prija povratak korenima...sta li i ja serem, vidimo se nekog sledeceg petka u brodu ponovo ;)
prestanite s komplimentima da ne radi batina ;)
CowPunk, hmmm, moze biti vrlo interesantno...el hefe, jel' to tvoje zlodelo? daj malo vise detalja, tko, tkada...
nije. to su mlade nade, sveze usli u 3. deceniju i razvaljuju sve u 16.
Link to comment
Kad ces da dovedes Honkeyfingera?
drage volje. to mozda i nije narocito tesko, osim ako ne trazi pun kurac para. avio karta, pork n beans, neka jeftina radza i jos jeftinija tetka i moz' se desi.ima li ko neki link? sad ubacih u whereisit? i nemam nista od ovog dripca.
Ovogodišnji Left Lane C. sam pronašao na nekom blues blogu isti dan kada je neko okačio novi Black Keys i to samo dan posle fantastičnog Radio Moscow koncerta prethodne večeri. Još uvek me držalo euforično raspoloženje i kada sam stigao kući nisam znao šta pre da pustim, iako mi je u ušima još uvek zujalo: neki od ova dva sveže pristigla, ili tek kupljeni Radio Moscow vinil.Jbg., Black Keys su ekspresno eliminisali sami sebe, druga dva se i dalje često zavrte.LLC debi sam slušao sinoć po prvi put i uopšte nemam zamerki - naprotiv!Nadam se samo da će poneti vinile sa sobom.
ma da, black keys su postali tragicni. cak se i na b92 sajtu pise o njima, svakako te ocekivano, o novom albumu i jos ocekivanije - hvalospevi. ono, jes da su drugaciji nego pre, ali su, xaxaxa, evoluirali ili koji se vec opravdavajuci termini pisu o seratorima koji su se prodali. negde oko go4 koncerta pricao sa nekim likom da ih dovedemo - 8000 evara i to samo honorar, bez izivljavanja u vidu pticjeg mleka, single malt skivija i ostalih jeftinoca!?!? pa, za te pare cu da imam jebene mudhoney, svi ce da mi lizu jaja, a jos cu i da zaradim. za ove u srbiji, brat bratu, pare bi dalo tek mozda nesto vise ljudi nego za supersuckers. left lane cruiser su carevi, a car je i gazda reakcija sa resenjem za bilbord:LeftLaneCruiser-Billboard-v.jpg
Link to comment

Ako cemo vec da se gadjamo zeljama, bolje dovedi King Khana and the Shrines. cover.jpgDaleko najbolji album godine. :Hail: :Hail: :Hail:A moze i ona sirotinjska varijanta sa Markom Sultanom aka BBQ .

Edited by raindelay999
Link to comment
Ako cemo vec da se gadjamo zeljama, bolje dovedi King Khana and the Shrines. Daleko najbolji album godine. :Hail: :Hail: :Hail:
Kompilacija je (best of) što mu ne umanjuje vrednost - superioran album, nema šta.Inače, za par dana stiže ovaj: 05311.jpg
A moze i ona sirotinjska varijanta sa Markom Sultanom aka BBQ .
Ne diraj Sultana!Nek' dođu svi u kompletu + Black Lips. Za ovo bih platio VIP ulaznice.
Link to comment
kazacu im da ima jedna zgodna plavka u hamburger sportferajn (ubij me ako se ovo ovako pise) i da tamo naidju na sledecoj turneji, te da ces ih pozdraviti iz prvog reda i vrisnuti iz petnih zila kad zagude pork n' beans, big momma i justify. ocekujem da ce to da se odigra 2009. jer ovo nisu sisice, vec jebeni rokenrol madrfakin bend, a to znaci da gule guzice i kilometre. budi sigurna.
Dobro, al' nemoj da posle mene pitaju za tu zgodnu plavku iz Hamburger Sportverein. :D A da vrisnem, to vec umem. Ako zasluze.P.S. Aj' vezbacemo pravopis sledeci put. Uz limunadu. ;) Edited by Pixie
Link to comment
Ako cemo vec da se gadjamo zeljama, bolje dovedi King Khana and the Shrines.
hteo sam i bio je neki dogovor jos za 2003. ili tako nekako, al je sisa lagao kako mu se porodila zena, te, kao, nije mogao, pa sam digao ruke. ne znam koliko rade shrines. znam da se on u poslednjih par godina bakce sa jednim drugim ludakom, markom sultanom. mozda dovedem njih 2. pisao sam marku pre neku noc, al jos nista ne odgovara. inace, mark je bio ovde kao bbq i jedan je obican dripac, mada se posle izvinjavao nadugacko i nasiroko. secam se da su njih 2 bili predgrupa na us turneji detroit cobras i da su zajebali par koncerata jer su se ubili, pitaj boga od cega, pa su posle na myspace-u plakali i pljuvali kobre samo tako. svejedno, rado bih to da vidim.
Dobro, al' nemoj da posle mene pitaju za tu zgodnu plavku iz Hamburger Sportverein. :D A da vrisnem, to vec umem. Ako zasluze.P.S. Aj' vezbacemo pravopis sledeci put. Uz limunadu. ;)
xexe, nego sta nego da ces da vrisnes posto su uzivo daleko bolji. ne uz limunadu. moze uz pivo? makar to.
Link to comment
B-E-N-Z-I-N..... :D Da, u pravu si. Ali nije.Ali hajde da ti vise ne trolujemo dzaba topik, moze to i drugim putem.LeftLaneCruiser-Billboard-v.jpg
:lol: evo, stojim ispred ogledala u john schooley majci, gledam se u oci i citam sa usana: "du bist ajne grose ezel"sta, pa ovo je moja tema. nece luba ovo da prebacuje tamo-onamo.nego, jel neko od vas dziba, ne mislim na dijasporu, overio ove ploce? koja ste lenja dupeta <_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...