Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

al da platis /a ne da ti daju da bi te se resili, tee-hee-hee

e, za zvrljanje sam ozbiljan- vis da je zavlado mrak, a ti kao-nemas di <- radi to i na pcmu, na dialupu je zvijer!

 

salu na stranu- brede, a da zakrstarimo zajedno do kseta? /alternativa je da vas cekam kod botanicke-tajming mi pase-milina!

gle, neko i kliknuo na ove sefove, bas mi drago. nema sanse, kombi je mali (4 sedista, oni, sofer & moi). ako si tad u zg-u mogu ti sredim upad i da te upoznam sa najzgodnijom konobaricom na svetu, ako tada uopste bude iza sanka.
Kakvu samo divnu priliku imate da istresete zle buve iz sebe na ovom koncertu. Bas bih voleo da vidim nekog ko nece bar da mrdne kukovima uz sjajan ritambluzstomp Left Lane dvojca.Oba albuma su apsolutni vrh a ovogodisnji Bring yo' ass... ulazi medju prvih deset na mojoj listi i samim nazivom vabi na svirku.Svaki razocaran u svirku, ima pitje od mene :)
xa, ti se salis. pa na ovom forumu takijeh neima. vidis da se vene seku na ono sto se zna od pre milion godina, a da ni tada po kurca nije valjalo. vidi samo to veselo okupljanje i secu vena na zgadije sto su svirale tamo gde je sinan bog #1.inace, juce pokupih dvd, neki zivi nastup na nekoj us muzickoj tv. jebanje mame, ne znam kako to drugacije da formulisem, a da me razume neko. izgledaju kao najgrdje kamiondzije, ovaj kosmati ( :s_c: ) muci one 3-4 dzitre i svira u pizdu maminu, a bubnjar samara koze kao hobotnica-haubica (u jednom momentu ustane, desnom rukom & nogama cepa te kante, a u levoj ruci drzi usnu i balavi u nju da mu para izlazi iz usiju). obojica pevaju kao da chure po 3 pakle i ljuste po 2 boce nekog moonshinea. ne sumnjam da ce da odvale i ovde isto koliko sam siguran da ce se ispred bine sa ovog foruma tiskati tek nas 2-3-4 (kiric, jer ce jos uvek biti u srbiji, mozda markoman, mada, sumnjam, on bi da udje za dz, al to vise ne mere i ja. bati ce se opet razboleti, luba ce morati da radi do dugo u noc, ostali ce da sede kod kuce i zavlace ruke u cega misleci na evana dandoa u ljubavnom klincu sa ovim sedim iz dinosaurusa :wicked: ). ipak, ako ove jednog dana kojim slucajem zadesi neka zesca slava, xaxa, svi ce da se zaklinju kako su i oni, eto, 6. oktobra bili u skc-u i gledali ove majstore.
E da, i ja sam uradila domaci zadatak.41VNXRZvh9L._SL160_.jpgDobro zvuci.Al' jebiga, kad zivim u selu. :( Svejedno, ljudima iz gradova lep provod zelim. ;)
pikseta, mnogo mi je zao, al imaju poslove obojica i turneja im je kratka. jedva sam uspeo da izboksujem i ova tri termina za ex-yu, samo zato sto su radio moscow rekli agentu iz bordoa par hiljada dobrih reci o tome kako sam ih docekao i kako je srbija (narocito pirot) dojajno mesto za rokenrol. kako i ne bi bilo kad ima ovoliko pickica koje se loze na razne metro-homoseksualne gologuzije, pa mi rosavi, ruzni i zli moramo da se potrudimo da negde istresemo svo to sranje koje prati frikove.kazacu im da ima jedna zgodna plavka u hamburger sportferajn (ubij me ako se ovo ovako pise) i da tamo naidju na sledecoj turneji, te da ces ih pozdraviti iz prvog reda i vrisnuti iz petnih zila kad zagude pork n' beans, big momma i justify. ocekujem da ce to da se odigra 2009. jer ovo nisu sisice, vec jebeni rokenrol madrfakin bend, a to znaci da gule guzice i kilometre. budi sigurna.
Link to comment

dakle, dodjoh i pre 8 da nakrcam stosta na hdd. ne secam se da sam do sada (otkako otvorih ovu temu) nesto znacajnije bacio o tome kako je bilo, ali moram da se malo raspisem i raspojasam jerbo je bilo mnogo dobro. ajde sto je bio najbericetniji petak za 'biraca mjuze', nego sto je po onoj ladnoci doslo jedno 500 ljudi i sto su svi shikali skoro mojim tempom - podrzavam! najpre sam se s hristodulom raspricao oko prefa, posle uzo pitje, seo za makinu i krenuo sa nekim crnjama iz 50/60-tih. vec pre 10 je bilo krcato, a u 11 sam snimio tazzu kako cevci koka-kolu u basti na minus milion, jbt. posle je usla, nadam se da se nije prehladila. nego, nije mi jasno sta se to dogodilo. davno sam prestao da se lozim da neko tamo dolazi da cuje muziku, a jos sam cenio da ce da bude uzas zbog tog jambalaya festivala domacih seratora u skc-u (dobro, bilo je tamo i par dobrih bendova: sus, red union i niko vise), a i posle su kumodrage hellbillies jebali kevu sa losom muzikom negde na vracaru. necete verovati, ali svojski sam se trudio da ih izbacim napolje i napravim sebi malo prostora da locem dzim bim na miru i samom sebi sisam kurac jer sam tako dobar dj, no, nije bilo sansone. u jednom momentu je konobarica na koju je willow bacio sva 3 oka otvorila prozor tacno desno iznad moje glave i jebala mi mater posto sam se smrzo ko najgori derpe. jbg, cura alergicna na duvan, a purnjalo se sve u 16, na celu sa vasim omrazenim. dok sam se u onoj guzvi izborio za mesto da se, da izvinete, popisam, neki baja mi zauzeo busiju. bio sam zao i reko mu: "mak' se", sto je i ucinio. sad mi zao ako sam ispao meanass. potom su dosli magdalena i zika intoxica, pa smo malo caskali. magdalena, kao i uvek, nasmejana i sa tim lalinskim akcentom koji mi kod zena ne smeta, naprotiv. pricali malo o plakatima koje sam pokacio za motorama i left lane cruiser (hvala reakcijo, kralju!!), ziks mi doneo neki dvd gde sam se majmunisao za bubnjevima na dirtbombs koncertu, malo sam ga vatao sa skembe, malo sam delio komplimente magdaleni, mnogo sam lokao, sve u svemu napokon sam s nekim prozborio. posto su otisli dao sam se dalje u rasterivanje okupljenih. nije bilo nekog uspeha. na kraju sam, oko 2 po ponoci, uzeo svezanj para i nestao da se ubijem do prve birtije koja je radila. oko 5 ujutro sam cimnuo ziku koji je tu u blizini, probudio ga i zamolio da dzonjam kod njega. zika je nesto priveo, pa nije bilo mogucnosti, te sam zavrsio sa onim klosarima kod politike. preko puta, u tvrdjavi, uzeo bocu rubinovog, pa smo to lokali dok mi nisu napravili mesta da spavam. kisa je padala, bio sam pijan, cizme su mi bile zapisane jer sam oba puta dok sam pisao u brodu masio wc skoljku i sorao po njima (al to su, sise male, 1 blundies, pa ne propuscaju vodu), smrdeo sam kao lav i, sve u svemu, osecao se kao kralj.oko 2 popodne sam ustao, posao put munzea, tamo se zapro, jeo, otkuntao jos jedno 49 minuta i seo u 80madrfakin3 i dosao kuci.sada slusam brimstone howl koje sam zaboravio da pustim sinoc (a hteo sam, majke mi!!), lokateli neku sljivku sto su mi poslali zenini kumovi, upisujem numeraciju za karte za left lane cruiser, duvanim ovaj kemel sto bghost ne voli, ćapam neko grožđe, hamburg (de si pixie?), njušim to pile što madam krčka u rerni i kenjam po ovom glupom forumu jer nemam šta pametnije. ne znate nešto (nikad i nećete) - TO je rokenrol!edit: slagao sam jednu madam koja je trazila gun club. ako cita ovo da zna da ce da bude sledeci put (petak, 3. okt!!) nesto od toga sto je trazila, a izabrala je bas par dobrih muz. zelja od dzefrija. jbg, ja retko to kome ucinim. ucinih ziki tj, sisa, sam je sve napravio sinoc, te jednoj drugoj madam, ali obicno volim da sam sebi to cinim. jedinac, ne zamerite.

Edited by bad music for bad people
Link to comment
jbt, ovo je 1 srecan covek.edit: majke ti, kolko si verzija louie, louie uspeo da pustis?
nemoj mnogo da verujes sta pisem ovde, onde, tamo i onamo. to ja pecam, samo, somove na bucku ;)mislim da sam ih pustio premalo. steta sto nemam onu od joy division, da malo podlozim pozere koji su ih otkrili preko kopija im.
Link to comment
ipak, ako ove jednog dana kojim slucajem zadesi neka zesca slava, xaxa, svi ce da se zaklinju kako su i oni, eto, 6. oktobra bili u skc-u i gledali ove majstore.
ja se neću zaklinjati jer ću se razboleti. :P
Link to comment
ne kenjaj, gde su ti u sastavu long ryders?to je hajlajt.
meni je hajlajt bio kad sam uzeo 'onolike' pare :P zapravo, bio je jedan milion puta jaci, al bolje da micem prste na drugu stranu :hush-hush:
Link to comment
dakle, dodjoh i pre 8 da nakrcam stosta na hdd. ne secam se da sam do sada (otkako otvorih ovu temu) nesto znacajnije bacio o tome kako je bilo, ali moram da se malo raspisem i raspojasam jerbo je bilo mnogo dobro. ajde sto je bio najbericetniji petak za 'biraca mjuze', nego sto je po onoj ladnoci doslo jedno 500 ljudi i sto su svi shikali skoro mojim tempom - podrzavam! najpre sam se s hristodulom raspricao oko prefa, posle uzo pitje, seo za makinu i krenuo sa nekim crnjama iz 50/60-tih. vec pre 10 je bilo krcato, a u 11 sam snimio tazzu kako cevci koka-kolu u basti na minus milion, jbt. posle je usla, nadam se da se nije prehladila. nego, nije mi jasno sta se to dogodilo. davno sam prestao da se lozim da neko tamo dolazi da cuje muziku, a jos sam cenio da ce da bude uzas zbog tog jambalaya festivala domacih seratora u skc-u (dobro, bilo je tamo i par dobrih bendova: sus, red union i niko vise), a i posle su kumodrage hellbillies jebali kevu sa losom muzikom negde na vracaru. necete verovati, ali svojski sam se trudio da ih izbacim napolje i napravim sebi malo prostora da locem dzim bim na miru i samom sebi sisam kurac jer sam tako dobar dj, no, nije bilo sansone. u jednom momentu je konobarica na koju je willow bacio sva 3 oka otvorila prozor tacno desno iznad moje glave i jebala mi mater posto sam se smrzo ko najgori derpe. jbg, cura alergicna na duvan, a purnjalo se sve u 16, na celu sa vasim omrazenim. dok sam se u onoj guzvi izborio za mesto da se, da izvinete, popisam, neki baja mi zauzeo busiju. bio sam zao i reko mu: "mak' se", sto je i ucinio. sad mi zao ako sam ispao meanass. potom su dosli magdalena i zika intoxica, pa smo malo caskali. magdalena, kao i uvek, nasmejana i sa tim lalinskim akcentom koji mi kod zena ne smeta, naprotiv. pricali malo o plakatima koje sam pokacio za motorama i left lane cruiser (hvala reakcijo, kralju!!), ziks mi doneo neki dvd gde sam se majmunisao za bubnjevima na dirtbombs koncertu, malo sam ga vatao sa skembe, malo sam delio komplimente magdaleni, mnogo sam lokao, sve u svemu napokon sam s nekim prozborio. posto su otisli dao sam se dalje u rasterivanje okupljenih. nije bilo nekog uspeha. na kraju sam, oko 2 po ponoci, uzeo svezanj para i nestao da se ubijem do prve birtije koja je radila. oko 5 ujutro sam cimnuo ziku koji je tu u blizini, probudio ga i zamolio da dzonjam kod njega. zika je nesto priveo, pa nije bilo mogucnosti, te sam zavrsio sa onim klosarima kod politike. preko puta, u tvrdjavi, uzeo bocu rubinovog, pa smo to lokali dok mi nisu napravili mesta da spavam. kisa je padala, bio sam pijan, cizme su mi bile zapisane jer sam oba puta dok sam pisao u brodu masio wc skoljku i sorao po njima (al to su, sise male, 1 blundies, pa ne propuscaju vodu), smrdeo sam kao lav i, sve u svemu, osecao se kao kralj.oko 2 popodne sam ustao, posao put munzea, tamo se zapro, jeo, otkuntao jos jedno 49 minuta i seo u 80madrfakin3 i dosao kuci.sada slusam brimstone howl koje sam zaboravio da pustim sinoc (a hteo sam, majke mi!!), lokateli neku sljivku sto su mi poslali zenini kumovi, upisujem numeraciju za karte za left lane cruiser, duvanim ovaj kemel sto bghost ne voli, ćapam neko grožđe, hamburg (de si pixie?), njušim to pile što madam krčka u rerni i kenjam po ovom glupom forumu jer nemam šta pametnije. ne znate nešto (nikad i nećete) - TO je rokenrol!edit: slagao sam jednu madam koja je trazila gun club. ako cita ovo da zna da ce da bude sledeci put (petak, 3. okt!!) nesto od toga sto je trazila, a izabrala je bas par dobrih muz. zelja od dzefrija. jbg, ja retko to kome ucinim. ucinih ziki tj, sisa, sam je sve napravio sinoc, te jednoj drugoj madam, ali obicno volim da sam sebi to cinim. jedinac, ne zamerite.
Sjajno!Mnogi se trude, ali ovo je literarni vrh. Batali sve i baci se na pisanje!Btw, gužva je bila što nije bilo Indie-go večeri.
Link to comment
cizme su mi bile zapisane jer sam oba puta dok sam pisao u brodu masio wc skoljku i sorao po njima
a ti li si taj sto nam soras pored rupe c-c-cjbga, zao mi sto ne dodjoh da ucestvujem u ovom literarnom radu: Jesen je dosla u moj gradsedi, pet :)
Link to comment
roll on/ stvarno si uros. :) /roll off
ahaha, tvoja retko dobra provala :bezobrazna: ...joke on the side, ovo malo što čuh preko usranog dial-upa od benda, meni zvuči sasma doobro. dakle, kad se vratim iz Berlina, eto mene u vašoj provinciji. naravno, ako budem zdrava, jer ti drastični kulturološki prelazi mogu da imaju pogubno dejstvo po moju osetljivu psihu, al nadam se da će Left Line Cruiser to ublažiti. :)
Link to comment

Vredi videti ovaj duo, kada je pocetkom godine procureo Bring Yo Ass To The Table, prvi put sam cuo za njih i iz znatizelje skinuo da cujem na sta zvuce, od tada sam se zestoko navukao, sviraju momci kao da im je poslednji dan zivota i da su im psi pakla za petama!Prvi album (Gettin' Down On It) mi je nekako slabiji, mada ima tu povuci potegni pesama, Shotgun Wedding, Mountain Top, Cheyenne, tako da ono bolje overite drugi, bolja produkcija, mnogo bolji momenti (Justify ko voli Rage Against The Machine primetice da bi taj bend trebao da zvuci kao na ovoj pesmi, iskreno iz dubine srca, a ne da se foliraju), Mr. johnson, Amy's in the kitchen (and she ain't bitchin!), G Bob itd.Zanima me da li ce biti predgrupa i da li ce biti domace ili strane? (jos bolje ako ih ne bude jerbo bi ovi mogli da pice 2 cuke a da se ne smorim od njihove svirke)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...