Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

lepo, a sad nemoj vise da razmisljas ;)
neam cime. mozak na rezervi vec danima. nije bitno, vazno da sam, izgleda, zakacio i tu subotu za b. howl, pa me sada briga za sve. jbt, koji sam ja tzar, nego sta!!
Link to comment
neam cime. mozak na rezervi vec danima. nije bitno, vazno da sam, izgleda, zakacio i tu subotu za b. howl, pa me sada briga za sve. jbt, koji sam ja tzar, nego sta!!
ok, gazda, da ti mozak ne bi atrofiro i da malo razmrdaš te rđave vijuge: šta misliš o Frojdovoj teoriji okazionih inverzija?
Link to comment
ok, gazda, da ti mozak ne bi atrofiro i da malo razmrdaš te rđave vijuge: šta misliš o Frojdovoj teoriji okazionih inverzija?
pojma nemam sta je to, a mislim da sam nevidjeno zagoreo te da moram podhitno da poradim po tom pitanju.
Link to comment
ok, gazda, da ti mozak ne bi atrofiro i da malo razmrdaš te rđave vijuge: šta misliš o Frojdovoj teoriji okazionih inverzija?
a kakva je teorija u pitanju? moze detaljnije? :)
Link to comment
pojma nemam sta je to, a mislim da sam nevidjeno zagoreo te da moram podhitno da poradim po tom pitanju.
pa to ti chovek i kazhe, pita te jel' bi im'o neshto protiv da se okazinalno invertirash... m'slim, ako ne nedzesh nishta zhensko ...al' mozhda i nije to, ne znam ti ja te stvari ... nego, 'de si batikure, sto godina te nisam video (wink, wink)
Link to comment
al' mozhda i nije to, ne znam ti ja te stvari ... nego, 'de si batikure, sto godina te nisam video (wink, wink)
pa gde ste Vi gosn Smith? ja obitavam ovde (tacnije, gubim vreme uglavnom) a Vas nesto nema u zadnje vreme. 'Ste dobro? :)
Link to comment
pa gde ste Vi gosn Smith? ja obitavam ovde (tacnije, gubim vreme uglavnom) a Vas nesto nema u zadnje vreme. 'Ste dobro? :)
aaah, da, turneja po donjoj skandinaviji, centralnoj savani i poluotocima, uspjeshno odradzena... nego, shta se deshava u weissenburgu (osim shto se bada vabi na istopolni snoshaj)?
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...