Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

Izvinjavam se svima zbog zakasnjenja, obecah Badu da cu staviti odma` sutra, ali me je Alitalia pomela:Evo snimaka spektakularne svirke u SKC-u:House in the WoodsI Don't Like the Man I AmGhost of Old Rose

Edited by vasudeva418
Link to comment
Upravo gledam DVD sa koncerta i bend stvarno przi. Drugi put ih gledam a da mogu iso bi svake nedelje na njihov koncert. Zak Brelov Amsterdam zvuci bolje nego kad ga svira David Bowie. Snimljen je nastup i predgrupe koja je za mene prijatno iznenadjenje. Ko nije otiso da ih vidi zesce se zajebo jer ko moze da ceka do sledeceg nastupa. Posle koncerta tradicionalno dobar provod. Iznenadio me Arf koji fenomenalno poznaje istoriju Srbije.
jel moze tu da se sredi da se cuje i desni kanal? bilo bi lepo da me to saceka 5. oktobra sa left lane cruiser :)
Izvinjavam se svima zbog zakasnjenja, obecah Badu da cu staviti odma` sutra, ali me je Alitalia pomela
hvala :)
Link to comment

Moze da se sredi. Tokom komprimovanja se izgubio zvuk sa jednog kanala. Snimak ce dodatno da popravi momak koji je sredjivao bljuvotine koje je napravio "zvanicni tonac" tokom koncerta. Ajde vidi ako imas neke Kiriceve video radove pa okaci da mi bude lakse montiranje.

Edited by Papovac
Link to comment
Moze da se sredi. Tokom komprimovanja se izgubio zvuk sa jednog kanala. Snimak ce dodatno da popravi momak koji je sredjivao bljuvotine koje je napravio "zvanicni tonac" tokom koncerta. Ajde vidi ako imas neke Kiriceve video radove pa okaci da mi bude lakse montiranje.
ne secam se da on ima nesto tako, ali pitacu ga sutra kad ga vidim ili ce sam da se oglasi.
Link to comment
Dzaba ti kad si meni omiljeni.Vidimo se neki sledeci petak :)
xexe, i sebi sam, samo nas je dvoje. za sada ;)usput, sutra od 23 do ponoci motorama i left lane cruiser.
Link to comment

al da platis /a ne da ti daju da bi te se resili, tee-hee-hee

e, za zvrljanje sam ozbiljan- vis da je zavlado mrak, a ti kao-nemas di <- radi to i na pcmu, na dialupu je zvijer!

 

salu na stranu- brede, a da zakrstarimo zajedno do kseta? /alternativa je da vas cekam kod botanicke-tajming mi pase-milina!

Link to comment

Kakvu samo divnu priliku imate da istresete zle buve iz sebe na ovom koncertu. Bas bih voleo da vidim nekog ko nece bar da mrdne kukovima uz sjajan ritambluzstomp Left Lane dvojca.Oba albuma su apsolutni vrh a ovogodisnji Bring yo' ass... ulazi medju prvih deset na mojoj listi i samim nazivom vabi na svirku.Svaki razocaran u svirku, ima pitje od mene :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...