Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

veceras bilo odlicno, prava kafanska atmosfera... :Hail:
Kome sad verovati, tebi ili ...
mnogo dobra i prijatna svirka, ua za fensi prostor, steta po meni sto nisu svirali negde na ulici, mogli su da upadnu na festival ulicnih sviraca, bas bi bio fazon. ovako su, po meni, dobili nezasluzeno malo paznje od strane ''probrane'' novosadske publike muzicke orijentacije koja je mahom zasnovana na razmisljanju ''slusam sve vrste muzike'' (sto onda i treba shvatiti doslovno).
Meni bilo fino, bez obzira na atmosferu, a nisam kupio niti dobio majicu.
Link to comment
Kome sad verovati, tebi ili ...
pa sad da kazem da je bila prava kafanska atmosfera, ne mogu, mada nemam bas preterana kafanska iskustva. izem ga, ja ne volim ta fensi nalickana novosacka mesta, kontam da ce svirka u skc-u biti bolja i autenticnija (?). ali, sve u svemu, i'm happy! ;)
Link to comment
jal bad uvatio baticinu drugaricu?
nevaljalce! angry.gif kolko sam ja videla, nije, a ona kaze da on nije njen tip muskarca, tako da, ne vredi sve i da je hteo...a koga si ti vatao to vece, priznaj, priznaj! ;)
Link to comment

Može li o tom vatanju na stranama ns - chit - chat hronike?Nego, meni se čini da su ti koji "slušaju sve vrste muzike" više uživali u muzici (posebno nakon pauze je atmosfera bila živa; kad su i barbike iz prvog reda otišle na zasluženi odmor) od ovih što su se pripremali pred svirku i "profilisani".

Link to comment
Može li o tom vatanju na stranama ns - chit - chat hronike?Nego, meni se čini da su ti koji "slušaju sve vrste muzike" više uživali u muzici (posebno nakon pauze je atmosfera bila živa; kad su i barbike iz prvog reda otišle na zasluženi odmor) od ovih što su se pripremali pred svirku i "profilisani".
evo, necemo vise o vatanju ni ovde ni tamo, izvinite svi sto smo malo trolovali topik...kako bi bilo dobro da mi neke stvari koje ti smetaju kod mene saspes uzivo, onako iskreno u lice, mnogo bih bila srecnija. ovako virtuelno tako volis da...ne bih da lajem ovde <_< bravo za Pirot i tri kamere!!! kontam da je reklama za novi sad bila nikakva, gomila mase za koju sam mislila da nece propustiti ovakvu svirku nije sinoc bila tamo....
Link to comment

ma kakav qui, hit bi kiric koji je, iako krakat-uspeo da obgrli tu gitaru i drnda po njoj /na zalos, 15min-ocu fotke reakcije, najvise se potrudio da ovekoveci tu instalaciju!

Link to comment
Može li o tom vatanju na stranama ns - chit - chat hronike?Nego, meni se čini da su ti koji "slušaju sve vrste muzike" više uživali u muzici (posebno nakon pauze je atmosfera bila živa; kad su i barbike iz prvog reda otišle na zasluženi odmor) od ovih što su se pripremali pred svirku i "profilisani".
ovde bad music, samo se javljam sa papovcevog naloga, a neam vremena da se akam sa menjanjem jer idem skoro na teli. enihau, uvek su mi isli na kurac likovi koji se, satro, loze, a onamo nece da se otvore. vi, novosadjani ste najvece stipse koje sam upoznao u zivotu i to je to. ne zameri(te). u stvari, mozda i treba da budete ponosani na to. otkud znam, jbg. kad mi se svidi neki bend, ja se otvorim, kad ne - boli me tuki. ne mogu dalje da citam ova prepucavanja, samo da reknem da je sinoc u ns bilo ubitacno, a da ce danas da bude jos bolje. zasto? pa ovi su nas ovde nahranili ko ljude, dali nam hotel u kojem spava boza 'miki maus' djelic, imamo da pijemo koliko nam volja (u ns smo imali po 3 pica, sto je tako dziberski - to nema ni u najgorem selu u srbiji), vec videh da ce da dodje brdo dobrih riba i sta koji moj da vam kazem vise, zar ne?sto se muzike posle s.l. tice, bila je kita, najgora. al ako, vi kitu i volite. zato vam se i ribe zvekecu sa svakim sa strane ;)bas sam badass, volim kad sam takav.inace, u pirotu sam prekinuo post u picu, ne odoleh onom cedjenom mleku i paprikama + ostalim predjelskim djakonijama koje ne mogu da zvacem uz akva vivu. odo' sad da mlatim po tv pirot ili kojoj vec, a vi se jebite i mislite na to da ste sinoc imali bend do jaja koji se odusevio prijemom, ali ne i prodajom. da ne bese minje koji je fan pazarenja diskova, prodali bi kurac krivi. jbt, vi vojvodjani ste takve tvrdice kakvih nema. daj se ocepite vec jednom, pa budite siptari. nista bolji i niste.melanholik, ne odnosi se na tebe, vec na lurkere kojih, kapiram, da je sinoc bilo u broju. serem se u likove koji se gibaju na s.l., a posle djuskaju uz i will survive i slicna disko sranja kakvih je bilo posto su zavrsili. to nisam video nigde. eto. pa nek luba brise. boli me kita i za to.
Link to comment
Ето, баш хоћу. Заборавио сам да напоменем да је твоје право да профилишеш публику и оваквим писанијима, али онда немој да се вређаш када се неки појединац из те публике осети непожељним због напутака које си, у својству организатора, простро на треду.
i ja hocu :) nemas blage veze, jebo te aligrudic i ta ekipa. ako ti ovo sranje po forumima shvatas ozbiljno, onda si retardinjo.
Link to comment

jes vala, bilo bi bolje da je otislo 10 majica i 10 karata-i prijem, i prodaja!-pozdravi ti njih i kazi im da taj merch cuvaju za korumpiranu amerku. il tako, kad im kita proradi, pa-dele, na bretele

Link to comment

tačno je sve kako si rekao, nema šta ko da se vređa ali je činjenica i to da će pre ta "i will survive" boranija da podigne atmosferu (na svoj način, ćola ili s. l. njima isto) nego ovi što su, kao, iznad tog stojanja u 1. redu i pevanja s bendom čije su tekstove prethodno uvežbavali kod kuće i preslušavali ih na jutjubu ili majspejsu. a jebote, baš sam prokomentarisao kako je savršen taj uglić u klubu za bend od 3 člana, kao da ti sviraju u sobi. u jednom momentu je pevač pokazao prstom na tv na kojem je išao "fashion tv" i tad mi je postalo jasno kolko smo jadni. novi sad, ni selo ni grad.

Edited by melankolic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...