Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

On je preksinoć i to je priznao, što se može uzeti za izuzetak. Inače, to redovno rade devojke koje pokušavaju da pi-pi stojeći.
Nista ne priznajem, ali obzirom na stanje u kome se klonja u Brodu nalazi, stvarno ne bih mogla da ih krivim za slicne ili bilo kakve druge akrobacije.Prof. Kosta Vujic vam se nikad, ali nikad ne bi uselio. Cak nema ni rupicu u obliku srca, kroz koju bi mogle da se pljuckaju kostice od tresanja. :D
Link to comment
ahaha, tvoja retko dobra provala :bezobrazna: ...joke on the side, ovo malo što čuh preko usranog dial-upa od benda, meni zvuči sasma doobro. dakle, kad se vratim iz Berlina, eto mene u vašoj provinciji. naravno, ako budem zdrava, jer ti drastični kulturološki prelazi mogu da imaju pogubno dejstvo po moju osetljivu psihu, al nadam se da će Left Line Cruiser to ublažiti. :)
oni to samo da pogorsaju mogu ;)
Vredi videti ovaj duo, kada je pocetkom godine procureo Bring Yo Ass To The Table, prvi put sam cuo za njih i iz znatizelje skinuo da cujem na sta zvuce, od tada sam se zestoko navukao, sviraju momci kao da im je poslednji dan zivota i da su im psi pakla za petama!Prvi album (Gettin' Down On It) mi je nekako slabiji, mada ima tu povuci potegni pesama, Shotgun Wedding, Mountain Top, Cheyenne, tako da ono bolje overite drugi, bolja produkcija, mnogo bolji momenti (Justify ko voli Rage Against The Machine primetice da bi taj bend trebao da zvuci kao na ovoj pesmi, iskreno iz dubine srca, a ne da se foliraju), Mr. johnson, Amy's in the kitchen (and she ain't bitchin!), G Bob itd.Zanima me da li ce biti predgrupa i da li ce biti domace ili strane? (jos bolje ako ih ne bude jerbo bi ovi mogli da pice 2 cuke a da se ne smorim od njihove svirke)
meni je dosta dobar i prvi. mislim, to je slicna fora kao black keys, samo mnogo bolja, svakako 1000 kopalja ispred poslednjeg BK albuma koji je bulja na kub.bice predgrupa - rough blue.
Link to comment
Nista ne priznajem, ali obzirom na stanje u kome se klonja u Brodu nalazi, stvarno ne bih mogla da ih krivim za slicne ili bilo kakve druge akrobacije.Prof. Kosta Vujic vam se nikad, ali nikad ne bi uselio. Cak nema ni rupicu u obliku srca, kroz koju bi mogle da se pljuckaju kostice od tresanja. :D
ljudi, ja sam to o zapisavanju cizama lagao, masni mi zubi :D inace, da, zene tamo pisaju stojeci. jedna zaboravila da navuce rezu, ja mislio da nema nikog, otvorim vrata i - imao sam sta da vidim. sto je najgore i najneprijatnije, zablenuo sam se kao ukopan, iskolacenih ociju sigurno jedno 2-3 sek dok me nije osinula pogledom kao da sam joj pobio familiju. i dan danji mi je zao, ali nisam bio spreman da vidim - to.lep friz imase. ne secam se face, al ovo bi poznao i u mrklom mraku.
Link to comment
ljudi, ja sam to o zapisavanju cizama lagao, masni mi zubi :D inace, da, zene tamo pisaju stojeci. jedna zaboravila da navuce rezu, ja mislio da nema nikog, otvorim vrata i - imao sam sta da vidim. sto je najgore i najneprijatnije, zablenuo sam se kao ukopan, iskolacenih ociju sigurno jedno 2-3 sek dok me nije osinula pogledom kao da sam joj pobio familiju. i dan danji mi je zao, ali nisam bio spreman da vidim - to.lep friz imase. ne secam se face, al ovo bi poznao i u mrklom mraku.
:lol: manijače! ako je na tom brodu takvo s®tanje, ja ne dolazim. hvala sto ste me na vreme upozorili. ;)
Link to comment
:lol: manijače! ako je na tom brodu takvo s?tanje, ja ne dolazim. hvala sto ste me na vreme upozorili. ;)
wc je cucavac, kao u kasarnama tokom 70-tih :P
Link to comment
wc je cucavac, kao u kasarnama tokom 70-tih :P
jes vala. a umivaonik je mračna izraslina smrti. bude ti loše dok se umivaš.p.s. jeli bre, šefe, što si smorio Maju duvanskim dimom, pa zar onakvo 1 dražesno biće da pati zbog tvojih štetnih navika? Edited by Willow
Link to comment
Ajde nekako okaci deo tog DVD-ija (moze i celi) da napravim reklamu za tv.
ne mogu ja to, ne umem. reakcija ce da ga dobije sutra i sredi te jebade.
Link to comment
p.s. jeli bre, šefe, što si smorio Maju duvanskim dimom, pa zar onakvo 1 dražesno biće da pati zbog tvojih štetnih navika?
jbg, ako je za utehu terorisem sebe jos gore. ne znam kako da ostavim :(
Link to comment

Ovogodišnji Left Lane C. sam pronašao na nekom blues blogu isti dan kada je neko okačio novi Black Keys i to samo dan posle fantastičnog Radio Moscow koncerta prethodne večeri. Još uvek me držalo euforično raspoloženje i kada sam stigao kući nisam znao šta pre da pustim, iako mi je u ušima još uvek zujalo: neki od ova dva sveže pristigla, ili tek kupljeni Radio Moscow vinil.Jbg., Black Keys su ekspresno eliminisali sami sebe, druga dva se i dalje često zavrte.LLC debi sam slušao sinoć po prvi put i uopšte nemam zamerki - naprotiv!Nadam se samo da će poneti vinile sa sobom.

Link to comment
najpre sam se s hristodulom raspricao oko prefa, posle uzo pitje, seo za makinu i krenuo sa nekim crnjama iz 50/60-tih. vec pre 10 je bilo krcato, a u 11 sam snimio tazzu kako cevci koka-kolu u basti na minus milion, jbt. posle je usla, nadam se da se nije prehladila.
vidi shefe, ne znam sto ti se to vece uopste zove "losa muzika za lose ljude", kad je upravo duplo obrnuto: muzika ti je dobra i dobri ti ljudi dolaze na ovo vece... a i inace na koncerte dobrih bendova...("dobro" je u smislu kvaliteta, a ne stava)to sto smo mi buranija pomalo zastranili u ove pitkije vode, ne znaci da nam ponekad ne prija povratak korenima...sta li i ja serem, vidimo se nekog sledeceg petka u brodu ponovo ;) Edited by hristoludilo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...