Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

dobro, reka nosi sve probleme?-iskoristicu pppriliku na shinobija, njima dvoma bi da platim pice!
on se, sisa, nije pojavio 100 god. nije da mi nedostaje, al mi nedostaje njegova madam :wicked:
Link to comment
xaxa, bas si sisa sto se ne javi. makar bi te zveknula jos jedna krigla ;)da, konobarica se zove maja, ali imali su jednu sladju, visnju, koja je zapalila za los andjeles. to before njanjanja su singing loins, honest man, moja omiljena. njih sam vrteo od 23 do ponoci, da se malo nauce omladinci pre nego sto ove cikice dodju i jos jednom pojebu sve unaokolo dobrom svirkom, 14. septembra.naredna 3 petka je zika intoxica, malo vise bluegrass/hillbilly fazon, ali cenim da je bolji dj od mene.ja zakasnio jerbo je zet spremao nekog smudja sa suvim sljivama, pa se zapili kod njega posle. jedva se oprah/obrijah.inace, islo bar 5-6 od acedece posle ponoci: its a long way to the top, shes got balls, touch too much, tnt i sl. zar nema neki nocni za ima-jedan-grad-a-pored-je-beograd??javi se sledeci put. mozda sam sasa losic, ali nisam stipsa - platim pivo-2-3...
tenks, Lošo ;), i meni je truba što eto nisam rekao makar hello, ali u suštini, ne možemo svi da budemo ekstrovertni kao draga Pixie. ima nas što smo više u fazonu da posmatramo događaje iz senke, bez direktnog sudelovanja u njima :rolleyes: . a i nisam hteo da ti remetim konverzacije sa cicama, pošto si se baš lepo uneo u njih sve sa tim lošićevskim zulufima. ipak, sledeći put ne gine ti koja krigla od ćelavog pedera sa gornje platforme, naročito ako padne neki ac/dc pre poslednje 15-ice i, naravno, numera "honest man" od Singing Loinsa.
Link to comment
tenks, Lošo ;), i meni je truba što eto nisam rekao makar hello, ali u suštini, ne možemo svi da budemo ekstrovertni kao draga Pixie. ima nas što smo više u fazonu da posmatramo događaje iz senke, bez direktnog sudelovanja u njima :rolleyes: . a i nisam hteo da ti remetim konverzacije sa cicama, pošto si se baš lepo uneo u njih sve sa tim lošićevskim zulufima. ipak, sledeći put ne gine ti koja krigla od ćelavog pedera sa gornje platforme, naročito ako padne neki ac/dc pre poslednje 15-ice i, naravno, numera "honest man" od Singing Loinsa.
eh, sad. ne bih se bas kladio da je pixie ekstrovertna. samo je rekla da ce da dodje i kulturno se predstavila, a ne kao ti koji si se zabo u onaj sto iznad moje glave i nisanio maju celo vece ;) ac/dc sam istovario na hdd, a singing loins su u kompletu tamo jos otkako su me indi-go pozvali da 'radim'. zato, no worries, mate - ce da bude.
Link to comment
eh, sad. ne bih se bas kladio da je pixie ekstrovertna. samo je rekla da ce da dodje i kulturno se predstavila, a ne kao ti koji si se zabo u onaj sto iznad moje glave i nisanio maju celo vece ;) ac/dc sam istovario na hdd, a singing loins su u kompletu tamo jos otkako su me indi-go pozvali da 'radim'. zato, no worries, mate - ce da bude.
ma, ok, Pixie nije ekstrovertna nego kulturna i srdačna. i, realno, ispao sam ljakse što se nisam javio, naročito što sam ti sedeo praktično na glavi. ali kecao me sindrom godišnjeg odmora pa nisam hteo da bilo kome kvarim dobar provod. naravno, da se i kulturna Pixie vrzmala tu negde oko DJ Saše Lošića, sigurno bih uložio najveći napor da dignem letargično dupe iz stolice i ostvarim kontakt... dok ovako... biće prilike, u narednoj iteraciji ;) i da, stvarno je ljupka ta Maja (konobarica). mislim da je i ona kulturna devojka, a i srdačna. dosta doprinosi šmeku celog mesta. super je, recimo, ono dok se polako penje uz one zavojite stepenice donoseći ti novu kriglu. sve to malo deluje i mistično, šta znam, ako uzmemo u obzir enterijer paba, fliper i viseću sabljarku. jebeš ga, mnoge dobre žene su konobarice a neke su i čistačice. sve u svemu, da nema Maje, sve krigle bi po Brodu raznosio onaj momak u bermudama, i to ne bi više bilo isto.
Link to comment
i meni, tvoja ;)ili- kako sam pozvao shinobija, a odazvao se.. hustler?

ak i on nije bio-bice!

bijo nesto usput, popio nekoliko piva, reko badu da zove tebe, al te nismo uspeli prizvati
Link to comment
ma, ok, Pixie nije ekstrovertna nego kulturna i srdačna. i, realno, ispao sam ljakse što se nisam javio, naročito što sam ti sedeo praktično na glavi. ali kecao me sindrom godišnjeg odmora pa nisam hteo da bilo kome kvarim dobar provod. naravno, da se i kulturna Pixie vrzmala tu negde oko DJ Saše Lošića, sigurno bih uložio najveći napor da dignem letargično dupe iz stolice i ostvarim kontakt... dok ovako... biće prilike, u narednoj iteraciji ;) i da, stvarno je ljupka ta Maja (konobarica). mislim da je i ona kulturna devojka, a i srdačna. dosta doprinosi šmeku celog mesta. super je, recimo, ono dok se polako penje uz one zavojite stepenice donoseći ti novu kriglu. sve to malo deluje i mistično, šta znam, ako uzmemo u obzir enterijer paba, fliper i viseću sabljarku. jebeš ga, mnoge dobre žene su konobarice a neke su i čistačice. sve u svemu, da nema Maje, sve krigle bi po Brodu raznosio onaj momak u bermudama, i to ne bi više bilo isto.
xaxaxa, pa ja sam najradosniji bio kad su radile 2 konobarice. nije me nesto 'telo, pa se to dogodilo tek jednom ili 2x, ali mozda je tako i bolje. jbg, ja se taj dan odvalio od nekog belog vina, pa sam skroz prenebregnuo da si najavio dolazak, te se nisam osvrtao previse, a onda sam na nagovor jedne drugarice krenuo da udaram po dzimu bimu i posle je bilo jos gore. mada, bacio sam pogled na platformu i video lika zavaljenog u stolicu koji je isijavao melanholijom. samo, bio sam vec ranjen od alkohola, a i, kako velis, imao sam fino drustvo koje mi nije dozvoljavalo da se osvrcem unaokolo.
Link to comment
ako je minja taj 'gazda', onda gukni, lutko :P
OK onda... u:cetvrtak, 11. septembar, u pubu Lazino Tele, u ulici Laze Teleckog 16, u starom Novom Sadu, samo za Vas: Singing Loins :) Upad za dz.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...