Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

small :piggy: upgrade topic. ppp kulira iventa. :unsure:
pa ne znaju dzibe. bitno je da se loze na nika jebenog kejva i onog tripera dinosaurusa. jos bitnije da dolaze, paz ovo, igi pop i neki tamo prateci madrfakin bend. posle ce ovi indijevi sledbenici da placu sto nije svirao china girl i candy.
Link to comment

Iako sam se iz nekih cudnih ali razumljivih razloga pre mnogo godina sa noisea, punk i post rocka presaltovao na Detroitski i Chicago house, ovo sigurno necu propustiti (kao sto nisam nomeansno i shellac).Dinosauruse nikad nisam podnosio, a lemonheadsi su limunada.

Link to comment

u petak opet ja. zika ide na odmor i tako to. nema vise jim beama, al tu je miss jackie. daniels. dolazi i brat goran sa madam. purgeraj, jbt!

Link to comment
iskren ti invajt za ivent ;)-tolko, da cemo se veceras i vidjet' /al ako se opet zakucas u diskove il jos gore, nekog mentola kog poznajes, .. <_<
zar ti nisi u zagrebu?
Link to comment
jeste da, super, a ja cu bolesna ipak da kopnim u dosadnom novom sadu :(
bolje ces se provedes tako nego da dodjes. znam iz iskustva.
Link to comment

jbt, vidis da pusta muziku svake dve nedelje.. i da imas coxsackie, dozivela bi [da cujes] gaps. nisam vise covek s osobnom, sad u novcaniku drzim-licnu!kad budem iso sledeci put, moz i ti- pedja zakuko da ide i on, satro mu lepe hrvatice /ja mu reko bolje u bosnu d'idemo, tamo je odnos 1:8 u koris' zena- kad lepota posustane, brojka sve nadomesti!doci cu, ranije- budi u 9 tamo

Link to comment
jbt, vidis da pusta muziku svake dve nedelje.. i da imas coxsackie, dozivela bi [da cujes] gaps. nisam vise covek s osobnom, sad u novcaniku drzim-licnu!kad budem iso sledeci put, moz i ti- pedja zakuko da ide i on, satro mu lepe hrvatice /ja mu reko bolje u bosnu d'idemo, tamo je odnos 1:8 u koris' zena- kad lepota posustane, brojka sve nadomesti!doci cu, ranije- budi u 9 tamo
hm, pa u poslednje vreme zika cesto utekne iz grada za vikend ili mu mrsko, pa moram ja da se znojim pored onih frizidera, aparata za kafu, a i da se nadmudrujem sa konobarima je li muzika preglasna ili nije. ako me pamcenje ne vara, zika mi i proslog petka rece da nece ni sada, a ni naredna 2 da bude tu. spavao sam brat bratu skoro sat vremena. pijem 5. kafu i locem vodu, sto cu i veceras da radim, ako me purgeri ne prevare.sto se hrvatica tice, slabo si ti to gledao. da ne pricam dalje. sledeci put da najavis na vreme, pa da te upoznam sa par opasnih. ma, tamo sam od 8. moram da procistim folder, pobrisem sta sam natovario badava i nakrcam neke novitete za veceras i ubuduce.
Link to comment

ta znas me- ako ima vece sise od tvojih, ne zanima me /a i furo sam socijalne cvike s dioptrijom, do prvog osnovne ;)a.k.a. 'mesto sto kenjas po forumu, videcu te veceras.. ako budes bio assoc ko onomad, slusacu te, samo- na family reunionima /moci ces da mi pokazes koj raznjic d'uzmem, literally

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...