Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

a u petak opet ja-pa-ja. od 9 dok ne odu i poslednji pjani gosti (mamu vam).od 23 do ponoci samo messer chups da se nauce svi tekstovi pred koncert sledeceg petka (6. jun @ SKC):brodkq4.jpg

Link to comment
  • 3 weeks later...

u petak opet ja, hahaha. bice super, a dolazi i bonnie prince billy, sad mi se javio i drago mu je sto je to isto vece kad i njegov nastup u skcu.od 23 do ponoci - samo the dirtbombs da naucite nesto o bendu po kojem se nista nece zvati, a i losiji je od the bad seeds. dodjite posle 9, nemoj da ste stipse i da izlazite prerano radi glupog hh-a. to je tako pase, a i nije dobro ako muvate neku od svih tih nokaut ribizli koje izlaze tamo.

Link to comment
...to je tako pase, a i nije dobro ako muvate neku od svih tih nokaut ribizli koje izlaze tamo.
taman te pohvalim a ti poceo (?) da se folirash.... -_-
Link to comment
nisam ni prestajao :D
naravno cool.gif znaci tako kazes za taj brod. ne znam mesto, ali u planu mi je svakako prosirenje znanja o beogradu, tako da, Rdjavko :) , mozda vas posetim kadgod...
Link to comment

u petak - ponovo rdjava muzika. od 23-00 - samo dirtbombs, a ako se napijem, sto je jako tesko, onda moz' da bude i celu noc :Pdirtbombs11byjifpx2.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...

zika nesto putuje, pa ga sutra opet menjam. dodjite da vidite novu ekipu iz ukrajine. meni se cine jos zgodnijim od prethodne 2, ali o ukusima ne vredi raspravljati.od 8 do 9 happy hour. ionako ultra jeftina cuga - upola cene.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...