Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

... mozda nadjem i neku trandzu za gosn rasa, bar cu da se potrudim. francuskinja bi dosla, ali nije tu, pa ce nekom drugom zgodom.
Francuskinju zamalo da zavrnem za kintu sinoć. Nehotice. Kao izvinjenje prihvatila je da sam bio potpuno očaran njenom pojavom.Što se onog trandže tiče, hvala na ponudi, ali ja planiram da uplovim u mirnije vode - od sinoć sam zaručen!Izabranik mog srca je medijska ličnost, pa ne bih da iznosim detalje. Uglavnom, Kurir će dobiti ekskluzivno pravo da objavi fotografije sa (skromnog, samo u krugu porodice i prijatelja) venčanja. Reakciji je ponuđeno da bude oficijalni fotograf. Njegovo prevrtanje očima shvatili smo kao kupovinu vremena i eventualnu želju da izmuze viši honorar.
Link to comment

hm, zapravo i nije francuskinja. ćale sicilijanac, a keva pola alžirka/pola egipćanka. bilo je svašta, pa i širenja bratstva i jedinstva cool.gif pričaću ti sutra veče. znam da ti neće lako pasti, hehe.

Link to comment
rado bih prisustvovao, pa i po cijeni od 2000 grosha (ne kazem da ne vredi, nego da se nema), ali The Damned u Novom Sadu isti dan, kako javljaju izvori...
To kralju ! Damned !a sminkeri neka idu na Go4.
Link to comment

pa, ne znam da li sminkeri bas slusaju Gof4 ili Damned. Koliko pratim karijere oba benda Damned su bili MNOOOOOOOOOOOOGO vise sminkeri nego Gof4 i osim prvog albuma koji valja ostalo im je goli k...c!a prvi od Gof4 je jedno 1765 puta bolji od bilo cega sto su ovi bilmezi ikad uradili.

Link to comment

dobro, dobro.... mozda preterah malo, ali isto kao i "onaj" za the Damned <_< Svakako je steta sto dva dobra benda sviraju istog dana.... uostalom: FREEDOM OF CHOICE !

Edited by Metallic
Link to comment

Kupio karte! OVO SE NE PROPUšTA!!!U sklopu pripreme za koncert izvukoh iz kartonske kutije sa vrha regala (zamalo da je prošle godine bacim) video kasetu sa koncertom GOF-a iz 1983. sa Sarom Li na basu. Posle sat i po uživanja ozbiljno sam se "zabrinuo" kako li tek zvuče sa Dejvom i bez onih "Is it love" pesmica?! :blink:

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...