Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

rekose na b92 da otkazali Dave Allen i Hugo Burnham ?!??jebiga, ja vec uzeo karte
nista nije otkazano. dave i hugo vec duze vreme nisu u bendu, samo su sise iz agencije to tek danas pustile u javnost. dakle - koncert nije otkazan.
Поштовани,На првом каналу Јавног сервиса Србије ћете, око 20:40, моћи пратити конференцију за новинаре на којој ће се, управо тим поводом, посленицима седме силе обратити портпарол доскографско-промотерске куће БМ4БП. Укључење се очекује недуго након што корпорацијски млазњак слети на сурчински аеродром. Хвала на разумевању.
:lol: portparol trenutno neke droge pije. kad bude bio priseban zamolicu ga da se obrati novinarima.
Link to comment
PS. Nadam se da je Entertainment! bio na nivou!! :wub:
bio je! i preko togauglavnom, kao sto je i najavljeno entertainment i solid gold stvariipak nije bilo 5.45 ali to i nije bitnoJon King je car, matori ima toliko energije, da to niej normalno. malo sam se brinuo, dal ce preziveti, u par navrata se zateturao, jednom i pao.sve sto je prezivelo od bg new wave scene bilo prisutnoispred mene u prvom redu matori koji je bio u ljubljani, a pored 7ogodisnji klinac koji stoji hipnotisano i gleda...na koncert u su bile 3 generacije fanova :)moram sad da idem, bice jos komentara Edited by McCabe
Link to comment

Bilo odlično! Dosta su kasnili, ali je bio super nastup + puno finog sveta. Malo pod utiskom teksta o Koštunicinom trostrukom silasku sa vlasti - malo što sam bio pri piću, priđoh Teofilu da mu iskažem 1 respekt. Čovek nasmejan, lepo raspoložen, upotpuni mi i ovako lepo veče. :)

Link to comment

ja sam al bundyimam 42 i pol godine i na vecerasnjem koncertu u pauku...nisam bio najstarijibtw, kaze king da je u bg-u bilo ono tak-tak do OKej, al da ipak zg rocks... :)+ kaj su jedno 5 puta spominjali famoznu ?81 i najbolji gig koji su ikad imaliznam da je sve to dio pi-ara, al je opet lijepo cut

Link to comment
ja sam al bundyimam 42 i pol godine i na vecerasnjem koncertu u pauku...nisam bio najstarijibtw, kaze king da je u bg-u bilo ono tak-tak do OKej, al da ipak zg rocks... :)+ kaj su jedno 5 puta spominjali famoznu ?81 i najbolji gig koji su ikad imaliznam da je sve to dio pi-ara, al je opet lijepo cut
xaxaxa, kad je sleteo na bg aerodrom prvo sto mi je rekao bilo je da mu je koncert u beogradu iz '81. najbolji ikada u karijeri. mislim da sam mu jedno 5x ponovio da nikada pre ovde nisu bili, cak mu nudio i opkladu, ali ga to nije sprecilo da na bini kaze kako je jedva cekao da se vrati ili nesto tome slicno.jel bio pun pauk?
Link to comment
xaxaxa, kad je sleteo na bg aerodrom prvo sto mi je rekao bilo je da mu je koncert u beogradu iz '81. najbolji ikada u karijeri. mislim da sam mu jedno 5x ponovio da nikada pre ovde nisu bili, cak mu nudio i opkladu, ali ga to nije sprecilo da na bini kaze kako je jedva cekao da se vrati ili nesto tome slicno.
:lol: ebo ga patak ishlapjeli...najbolji dio je bio treći, valjda neplanirani, bis, kad su im tehničari već raz-alatili pol bubnjevaa u pauku ono, cirka soma...najbolje
Link to comment
:lol: ebo ga patak ishlapjeli...najbolji dio je bio treći, valjda neplanirani, bis, kad su im tehničari već raz-alatili pol bubnjevaa u pauku ono, cirka soma...najbolje
eh, ja mislio vise nego ovde, kad ono - isti kurac, drugo pakovanje.
Link to comment
  • 2 weeks later...
jambalaya u ponedeljak u brodu!!mladi narastaj. dodjite i podrzite, pederke i pederi:jambalayaflyfinalweb.jpg
hellbillies pocepali sinoc! bilo vise ljudi nego sto je iko ocekivao, pa cenim da ce uprava Broda da ih jos koji put uposli ako im vec ne dodeli neki siguran termin.
Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...