Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

4 Jul 2008 20:00 Wire @ Rokaj Festival Zagreb :lol: on topic> karta kupljena.
ma, taj rokaj fest su neki prevaranti kao onaj vulin ili vujin sto je, satro, organizovao neki festival u zrenjaninu proslog leta. pitaj boga hoce li nesto od tog festivala da bude jer je, kako moji izvori iz zabrega kazu, ekipa koja to radi ultra neozbiljna (hahaha, glavni je stos sto su u fazonu da sva veca imena plate posle nastupa!! pa to ne radim ni ja sa mojim nikadcuo bendovima!!).inace, od danas GO4 bilbord stoji ispred skc-a, a karata ima na blagajni skca i na svim prodajnim mestima eventima i bilet servisa. pretprodajna cena - 2000 din.
Link to comment
inace, od danas GO4 bilbord stoji ispred skc-a, a karata ima na blagajni skca i na svim prodajnim mestima eventima i bilet servisa. pretprodajna cena - 2000 din.
ajde sacuvaj par karata
Link to comment

sutra u 'dole na uglu' (radio b92), kod zikice simica, 2 sata go4! trebalo bi da bude i jedno 30-45 min o shellac!!

Link to comment
aj neka me demantuje neko ... cuo sam samo kraj kad rece voditelj .....dolazim izdaleka angry.gif
Поштовани,На првом каналу Јавног сервиса Србије ћете, око 20:40, моћи пратити конференцију за новинаре на којој ће се, управо тим поводом, посленицима седме силе обратити портпарол доскографско-промотерске куће БМ4БП. Укључење се очекује недуго након што корпорацијски млазњак слети на сурчински аеродром. Хвала на разумевању.
Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...