Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

Ko se pushta u petak? Spominjane su bile neke Ukrajinke vidim. Eni chens ov siing det agen?
zika intoxica. nedelju dana posle - ja. ne verujem da cu da imam para za ukrajinke, ali ni trandze sa stajge nisu za bacanje.
Link to comment

Pa nije to nikakva sramota, samo se to lepo kaze a man of many talents.Ali da se vratimo na temu, ne zvuci ovo tako lose, mozda se vidimo sledeceg petka. Tj. ako mi je oprosten avatar. ;)

Link to comment
Pa nije to nikakva sramota, samo se to lepo kaze a man of many talents.Ali da se vratimo na temu, ne zvuci ovo tako lose, mozda se vidimo sledeceg petka. Tj. ako mi je oprosten avatar. ;)
sta, pa ovo je najbolja najgora muzika na svetu.samo se javi - platim pitje. oprosten avatar zbog dobrog ukusa na np-u.
Link to comment

rado bih prisustvovao, pa i po cijeni od 2000 grosha (ne kazem da ne vredi, nego da se nema), ali The Damned u Novom Sadu isti dan, kako javljaju izvori...

Link to comment

pa ko te bije po usima da dodjes na go4? ko misli da je bolje da gleda damned u ns, neka ide tamo. koga za to zabole na temi o koncertu gang of four?

Link to comment
rado bih prisustvovao, pa i po cijeni od 2000 grosha (ne kazem da ne vredi, nego da se nema), ali The Damned u Novom Sadu isti dan, kako javljaju izvori...
sedi dole 1
Link to comment

auu, pa cemu tako negativan stav...evo isprika na adresu bmfbp, shvatam da je ispalo malo nekorektno, kao da reklamiram jedan koncert na temi drugog, al meni je samo zao sto ne mogu prisustvovati na oba

Link to comment

sutra opet moja velicina. bice svasta, a bar pola sata-sat - the intelligence, da malo naucite, pa da kupite kartu za koncert narednog petka.gole zene i tako to, kao i uvek. mozda nadjem i neku trandzu za gosn rasa, bar cu da se potrudim. francuskinja bi dosla, ali nije tu, pa ce nekom drugom zgodom.

Link to comment
jesu pustene? da se kupe veceras...+ bonus pitanje> (kad smo vec u tom periodu) moze li se dovesti wire? :whistle:
bice za neki dan - javim.moze wire ako ces ti da platis cool.gif
Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...