Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

iju, cemu sad ovo foliranje dragi losicu? dodje mi da ne ukljucujem sutra radio ceo dan. :P sta bre ako ista znamo? uveliko vezbam deonice ovih muzikanata (dozvoli da se tako izrazim, iako mi se svidjaju) na akusticnoj gitari...missim, treba mi vremena da doteram prste u formu, al sve pesmice su na isti sablon i tako harmonsko-ritmicki jednostavne, da i ja mogu da ih sviram...:isfoliranismajli:
ajd donesi dzitru u lazino tele u cetvrtak, pa da se pridruzis arfu uz neku koju si navezbala. ako ista znas.
Link to comment
Jeli Kiricu jel nam dolazis i ti u goste? Da znamo da spremimo vise alkohola, pored bad mana moraju da se trebuju zalihe unapred.
dolazi i on. pije umereno, a ja sam prestao. bolje spremite 2 kreveta za vozaca i turmenadzera gerda blank, da ne gube pare na hotel.
Link to comment
Sobe su resene, valjda, danas.
da, samo ne i za 2 druga lika koji dolaze sa gerda blank. vidi ako ima kod nekog na gajbi da spavaju i ako mogu jedu nesto. mislim, imace oni neku kintu, samo mi bedak da trose pare. ionako se nece usreciti od honorara, to je sigurno.
Link to comment

mnogo bolje nego prosle godine. bilo je duze (oko 100 minuta), nekih stvari koje su ranije falile, ja sam ovaj put bio mrtav trezan i proveo se vrhunski.novosadjani po obicaju tvrdice. lozili se nevidjeno (alal vera za prvi red ispred bine!!), ali svi gaje zmije po dzepovima i skoro da se niko nije otvorio za majcu ili disk (2 maje, 3 diska). naravno, cenjkanje oko mercha nije moglo da se izbegne :puke:

Link to comment

zao mi je sto nisam mogao da ostanem, jbg, singing loins su isli u ns i neko je trebalo da se brine o tome. sreca da je kiric bio tu, pa su bendovi bili u sigurnim rukama. inace, kad sam se nocas vratio iz ns saznam da je otislo tek 50-ak karata. bg je gori i od ljubljane kad su u pitanju bendovim koji se ne vrte po mtv. noc pre toga u zagrebu krcat teatar &td, uprkos grdnom porazu horvata od engleske. vazno da je buranija propratila dziba manifestaciju jelen piva i svrsavala na triperljive lemonheads i dinosaur.sreca da je bend stigao u grad pre nego sto sam zapalio za ns, pa sam video patuljka i slikao se s njim ispred bilborda. xaxa, izasao je iz kombajna vidno pijan, ali se dobro drzao. cujem da je mokuci bio, samo, ocekivao sam i neke druge 'fanove' jesus lizard/scratch acid.

Link to comment
ocekivao sam i neke druge 'fanove' jesus lizard/scratch acid.
Па "други фанови" би можда и дошли да у експозеу ниси експлицитно назначио да је свирка резервисана за понајбоље синове елитне расе:
anti-srbima je zabranjen ulaz.
Овако, могли смо само да покуњено останемо кућама и жалимо што у протеклим годинама нисмо баш најбоље заступали националне интересе. Убудуће ћемо се трудити да будемо калибар достојан друштва Алигрудића и остатка екипе која засигурно пролази све чекпоинте политичке исправности.
Link to comment
Па "други фанови" би можда и дошли да у експозеу ниси експлицитно назначио да је свирка резервисана за понајбоље синове елитне расе:Овако, могли смо само да покуњено останемо кућама и жалимо што у протеклим годинама нисмо баш најбоље заступали националне интересе. Убудуће ћемо се трудити да будемо калибар достојан друштва Алигрудића и остатка екипе која засигурно пролази све чекпоинте политичке исправности.
ne seri.
Link to comment

Ето, баш хоћу. Заборавио сам да напоменем да је твоје право да профилишеш публику и оваквим писанијима, али онда немој да се вређаш када се неки појединац из те публике осети непожељним због напутака које си, у својству организатора, простро на треду.

Edited by Hella
Link to comment
Па "други фанови" би можда и дошли да у експозеу ниси експлицитно назначио да је свирка резервисана за понајбоље синове елитне расе:Овако, могли смо само да покуњено останемо кућама и жалимо што у протеклим годинама нисмо баш најбоље заступали националне интересе. Убудуће ћемо се трудити да будемо калибар достојан друштва Алигрудића и остатка екипе која засигурно пролази све чекпоинте политичке исправности.
daj bre Hella, nisi valjda propustio jednu dobru (mozda i odlicnu tresku), zbog jedne takve izjave bmfbp-a? a i bas je on to ozbiljno mislio. pa mislim, ko jos u toj publici na takvim koncertima brani nacionalne interese? :D zelim ti da ubuduce ne budes takav prkosnicar (tipicna osobina velikog broja srpske populacije) i dodjes na koncerte. :)
Link to comment

mnogo dobra i prijatna svirka, ua za fensi prostor, steta po meni sto nisu svirali negde na ulici, mogli su da upadnu na festival ulicnih sviraca, bas bi bio fazon. ovako su, po meni, dobili nezasluzeno malo paznje od strane ''probrane'' novosadske publike muzicke orijentacije koja je mahom zasnovana na razmisljanju ''slusam sve vrste muzike'' (sto onda i treba shvatiti doslovno). svirali amsterdam, honest man, house in the woods, bakers arms, the ghost of old rose, tolko se secam, ostale pjesmice ni ne znam....imala sam tu lepu cast da malo popricam sa dvojicom iz benda (nisam samo procaskala sa pjevacem, autorom tekstova) i to mi je dodatno ulepsalo dogadjaj. gitaros arfi (jel tako ime?) je bas lik, bio u betmen majici pa nisam mogla da odolim da ga pitam jel gledao the dark night, kaze da nije, kaze da gotham city simbolicno predstavlja ameriku, a on bas ne voli ameriku jer je isuvise iskorumpirana, a ne voli bas ni kineze previse sto se tolko sire po planeti. i ne voli da prica o vremenskim prilikama svoje zemlje...sve u svemu veselo vece...cini mi se i za ostalu novosadsku boraniju, dzibe dzabs i ponekog pacera :D p.s. drugarica i ja dobile dve zenske maje na bretele, fala im :blush::wub:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...