Jump to content
IGNORED

Ljuto-slatko-kiseli sosovi


Turnbull

Recommended Posts

na te sam i mislio.

 

edit:

 

jel gledate vi ona takmicenja na youtube kada jedu ovako nesto sto je vasa izlozio. od malo ljude to hard-core i ko poslednji ostane, pokupi neku kintu?

Ko nije gledao obavezno neka gleda Man VS Food serijal Adama Richmana

Link to comment

@renne, nisam gledao, tj. sada vidim da je to u vezi hrane. ovo sto sam napisao je u vezi i samo u vezi sa ljutom paprikom.

 

edit:

na ovo sam mislio:

 

ova riba ih jede kao da su kokice sa sve osmehom na licu :D

 

Edited by hoffnung
Link to comment

Legenda. Neverovatno dobar sos.

 

Evo još jednom ko nije vid'o na prethodnoj strani.

 

header.png

1.png

2.png

3.png

4.png

Kazi dragicka :)

 

Nadjoh ti Sriracu u Metrou u Krnjaci. Video sam je samo u outlet delu tako da me ne bi cudilo da se ne pojavljuje vise kad rasprodaju to sto imaju.

 

Cijena prava sitnica - 900 dinara flasa (nisam siguran da li je 0.7 ili 1L) Da je 500-600 mozda bih i uzeo jednu flasu pored prepunog frizidera raznih cili sosova al mi ovo bilo mnogo love za potvrdu da je katamaranacha mnogo bolja od srirache.

 

btw opet sam pravio onaj thai od dzinki sa pijace. Na probu mi se ucinilo da paprike nisu ljute ali na kraju sos ispade duplo ljuci od proslog :) Ko god proba samo mi narucuje tegle. Biznis bi mogao da pokrenem.

Edited by katamaran
Link to comment

Ima sriracha i u veru, manja flasica oko 500 dinara. Nisam siguran al misim da sam je video i u idei ili merkatoru.

Javi kad budes siguran gde si video.

 

Lepo sto se pojavio na nasem trzistu al nas i dalje deru. Ova od pola litre je manje od 3$ u Americi

 

http://www.walmart.com/ip/Sriracha-Hot-Chili-Sauce-17-fl-oz/10452868

 

Kad sam citao o Srirachi kazu da insistiraju na niskoj ceni. Moram jednom da kupim da vidim valja li cemu :)

Link to comment

Mada zavisi šta ko očekuje, ako se dobro sećam taj red habanero sos ima neki bezveze procenat paprike u sastavu, nešto 5-10% ili tako nešto, ne sećam se najbolje. :)

Edited by Time Crisis
Link to comment

Pricasmo o yellow habaneru. Sve i da se nije Vasilije zeznuo ne verujem da ima neke razlike.

 

Ok, al nista posebno. Green jalapeno sam davno uzeo al nikako da probam.

Link to comment

kako vi sto volite ljuto objasnjavate to? volite dobro da se preznojite? rad dobar za pred klabing ili dremka? omogucava da se uziva vise u samom jelu? volite samo one koje zagrevaju glavu ili koje se razbukte u stomaku? koje drze satima ili nestanu kao munja?

 

jedno je sigurno, ima ljudi koji se nisu navikli (jeli nezacinjeno od rodjenja) i kojima je crevna flora osetljiva te mogu tek umereno da probaju i na osnovu opisa da zamisljaju radosti i uzbudjenja....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...