Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

Pa to + i dalje postavlja pitanje i sam daje odgovor :wacko: i objašnjava sagovorniku šta je zapravo mislio/osećao/doživeo umesto da pusti da on(a) sam(a) kaže :wacko: Jasno mi je da mu je Mark Maron uzor za ovo (ovu formu), i MM često sebi dozvoljava uleće sa pretpostavkama kako će druga strana da se izjasni ili kakav mu je stav o nečemu, ali on to radi nekako… pomirljivo, nekonfrontirajuće, jbg Mark je endearing. Debeli ‘oće da se raspravlja :laugh: i traži danglu (figurativnu!!!)

 

Sad ću da zvučim kontradiktorno ali napredak je ovo ipak. To sad upoređujem sa ep 1 sa Rumenom, to je bila komplet havarija, ovo je ipak… bolje? Slušala sam još i onu ep 2 sa Teofilom to mi je ostalo u sećanju kao odlično, izgleda da mnogo zavisi i od toga ko je sagovornik.

  • +1 1
Link to comment

teofil je bio dobar, i ateist rep isto. ali to je u bekgraundu pank, pa ide fino. po tom principu bi npr sa mojim momkom napravio zmaj emisiju, nashli bi se, a samnom bi se dzapao, mada smo vishe istomishljenici :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment

Da, sa Teofilom je tekao razgovor kao reka. A ove dve između nisam ni registrovala, sad sam se malo šlogirala kad sav videla da je ovo ep 5, ili nisu nešto hajpovali ove prethodne dve ep, ne znam.

Link to comment

mislim, mene oni nachelno nerviraju kad su odvojeno, i to obojica, ne zna se koji je dosadniji [emoji38]ol:

mada je debeli bio dobar za vreme lokdauna kad je sam radio samo muzichku prichu, to mi je bilo bash dobro :hail:

isto su mi i bosanci (diznilend) tako, ne valja kad nisu zajedno hihi.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment

Debeli je bio super za vreme lokdauna, ali naravno falila mi je mržnja četvrtkom jedva sam dočakala da se ubaci još neko samo zbog toga :D Prošle nedelje sam više ispizdela što nije bilo mržnje, nego što su zaboravili da snime emisiju dan ranije :mad: Ja Daška volim da slušam kako drži vakelu, naročito kad se zapali pa poludi :happy: I naravno uvek je bolje kad ima neko da tercira i hajpuje u pozadini. Mladena ne volim nikako, mislim dobar je čovek i to sve, ali no thank you.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...