Jump to content
IGNORED

Silikonska nelagodnost


svashtabezneshto

Recommended Posts

  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    50

  • Aineko

    46

  • Indy

    39

  • Dagmar

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

U kojim zemljama? Odakle znas da su one imale ponovljene intervencije? A sto se tice frizera, neces verovati, ali pre smo 25 godina frizeri po Beogradu, ne racunajuci Zvonka i Misela...
mene su, kad sam hteo da budem metalac i pustim kosu, na silu odveli kod jebenog zvonka koji mi je obecao da ce samo da mi "skrati siske". a zavrsilo se time da mi je ostavio repove pozadi, ko poslednjem sabanu. samo mi je zlatni lancic falio. i mindjusa, djindjic style.
Link to comment
mene su, kad sam hteo da budem metalac i pustim kosu, na silu odveli kod jebenog zvonka koji mi je obecao da ce samo da mi "skrati siske". a zavrsilo se time da mi je ostavio repove pozadi, ko poslednjem sabanu. samo mi je zlatni lancic falio. i mindjusa, djindjic style.
Ja sam otisao sa ortakom, neke 84. recimo, znam da smo bili osnovna jos uvek, poneli slike Pol Janga. Posle prvog spavanja licio sam na clana Crvene Jabuke. Ortaku cale bio pandur, odveo ga isto popodne kod cika Pere, lokalnog brice, da ga osisa "ko coveka, a ne ko nekog pedera". Kosovska, Misel je bio iza skupstine, a Zvonko kod Nusiceve.Da je evi bila velika u to vreme, celoj onoj ekipi sto je radila tamo ona bi sugerisala™ da odu kod psihijatra evilsmile.gif
Link to comment
He he, nosio si fudbalsku frizuru.
ne, te davne 90te su fudbaleri bili mnogo mastovitiji. bili su kombinacija robert plant/ tommy iomi/ zeljko bebek meets top gun, nesto zaista neopisivo. ja sam bio plain saban :(
Ja sam otisao sa ortakom, neke 84. recimo, znam da smo bili osnovna jos uvek, poneli slike Pol Janga. Posle prvog spavanja licio sam na clana Crvene Jabuke. Ortaku cale bio pandur, odveo ga isto popodne kod cika Pere, lokalnog brice, da ga osisa "ko coveka, a ne ko nekog pedera". Kosovska, Misel je bio iza skupstine, a Zvonko kod Nusiceve.Da je evi bila velika u to vreme, celoj onoj ekipi sto je radila tamo ona bi sugerisala™ da odu kod psihijatra evilsmile.gif
i ne bi pogresila.
Link to comment
Ortaku cale bio pandur, odveo ga isto popodne kod cika Pere, lokalnog brice, da ga osisa "ko coveka, a ne ko nekog pedera".
Kad sam bio klinac imao sam stalno dugacku kosu, a kad god sam odlazio kod babe u selo redovno su me maltene na silu (dobro, kasnije su me podmicivali novcem) odvodili kod frizera, e da mi se ne bi "smejalo selo". Od tada vucem alergiju na tu vrstu osude svega sto odskace od okoline.
И ово ће сутра децу да рађа :isuse:
Trebalo bi to sterilizovati, za svaki slucaj.
Link to comment

Vrlo interesantno da su te tvoji tako kinjili potkupljivanjem kada bi trebalo da pripadaju generaciji mojih roditelja, na čijim slikama iz sedamdesetih nema nijednog muškarca sa kosom iznad ramena. To su inače seoska deca koja su išla u školu u obližnji grad.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...