Jump to content
IGNORED

Silikonska nelagodnost


svashtabezneshto

Recommended Posts

oh...pa ovo je veoma sofisticiran goth izgled jebote. stilizovani radni kombinezon, jednostavna ali upadljiva frizura, oci koje izgledaju kao da su vestacke, bleda koza bez nijansi. kontam da bi mogla da prodje kao bezumni sluga-android u vili kakvog metabarona, ali da li to prilici tim godinama i profesiji?Udruzenje_psihijatara_2.jpg
dang, kakav she-wolf. ali ipak postoji taj fenomen vernakularnih gotica kod nas, zena u crnom with no apparent reason (ne,ne tih zena u crnom !) a kome i ona pripada sudeci po ovoj slici (i po miljeu u kome se krece). inace, ja sam uvek mislio da to ima neke veze sa pravoslavljem.Predavanje.jpg Edited by DarkAttraktor
Link to comment
  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    50

  • Aineko

    46

  • Indy

    39

  • Dagmar

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

ali ipak postoji taj fenomen vernakularnih gotica kod nas, zena u crnom with no apparent reason
mozda je za to forsiranje mraka kriva trendseterka dragana ognjenovic, i dalje samo kod nje u bg mozes pazariti neki tailored formal attire koji ne izgleda babski
Link to comment

A mozda jednostavno vole taj stil? Ne smatram sebe nekom pravom goticarkom ali meni je ovaj stajling skroz dobar i osim ako se ne pomucim, iz kupovine se vracam uvek sa jos crnih stvari. Jedino sto nisam dosledna stilu, mada ima vremena i za to.

Link to comment

@ Leianije, mislim da je ognjenovicka pre picked up-ovala i kapitalizovala na postojacem potencijalu.govorim o zenama koje su potpuno trendovski i subkulturno neosvestene, starija populacija.edit: ulete nera

Edited by DarkAttraktor
Link to comment
A mozda jednostavno vole taj stil? Ne smatram sebe nekom pravom goticarkom ali meni je ovaj stajling skroz dobar i osim ako se ne pomucim, iz kupovine se vracam uvek sa jos crnih stvari. Jedino sto nisam dosledna stilu, mada ima vremena i za to.
i meni je stajling zanimljiv u nasem kontestu (ne bi mi bio toliko zanimljiv u slovenackom), al dok nisam okacio ovu normalniju sliku nisam mogo da se otmem utisku da mozda ima neki ogroman posed u juznom banatu sa dvorcem ispred koga pise EINGANG VERBOTEN gde periodino odrzava 'simpozijume' za kolege psihologe - dekadentne aristokratske zurke koje se pretvraju s/m orgije. gde se pojavljuju se i zatoceni rumunski malinari kao sex slaveovi :D Edited by DarkAttraktor
Link to comment
@ Leianije, mislim da je ognjenovicka pre picked up-ovala i kapitalizovala na postojacem potencijalu.govorim o zenama koje su potpuno trendovski i subkulturno neosvestene, starija populacija.edit: ulete nera
moguce, al tako uglavnom i nastaje bilo koji trend, ne pada s marsa:)inace meni bas super izgledaju, i moj orman izgleda kao portal za onostrano (crno uz po koju belu stvar da bljesne kao svetlo na kraju tunela)
Link to comment
i meni je stajling zanimljiv u nasem kontestu (ne bi mi bio toliko zanimljiv u slovenackom), al dok nisam okacio ovu normalniju sliku nisam mogo da se otmem utisku da mozda ima neki ogroman posed u juznom banatu sa dvorcem ispred koga pise EINGANG VERBOTEN gde periodino odrzava 'simpozijume' za kolege psihologe - dekadentne aristokratske zurke koje se pretvraju s/m orgije. gde se pojavljuju se i zatoceni rumunski malinari kao sex slaveovi :D
Pribojavas se ili prizeljkujes? :naughty:Nego, ovoliko stranica o dve samo "malo" prenapumpane silikonuse, mada se slozismo nekako na kraju. Da li da uvedemo onog coveka-macka (ne onu tetku od pre koju stranu) ili coveka gustera? Covek-macak je inace serviser kompjutera koji dolazi na poziv. Zamislite da otvarate ulazna vrata ispre http://seattletimes.com/html/photogalleries/localnews694/6.html :D
Link to comment
dudo mislim da niko na ovom topiku i ne diskutuje iz pozicije - meni se ovo svidja. nikom se ne svidja, al uglavnom se pokusava i da se razume zasto. mislim ok je biti staromodan kako kazes, al ne znam o cemu onda uopste da diskutujemo, stav "nesto ti se ne svidja i kraj price" - bas i ne pruza materijal za smislen komentar.
pa ja svo vreme pišem upravo o tim razlozima, tj. pokušavam da ih dokučim na svoj načinproblem je što neki iz tog stava ''ne sviđa mi se'' izvlače zaključke koji se ne mogu izvući
mislim da si ti komentarisala kako bi cerku ili komsinicu pokusala da odvratis od eksperimenata s estetskom hirurgijom, eto u tome recimo ja vidim tvoj stav kontra, znaci nisi bas nepristrasna. ili mislis da fokus mora biti iskljucivo na duhovnoj lepoti, ne moze se i eksperimentisati sa svojim izgledom, i biti duhovit i citati ruske klasike sve u jednom? ja ne vidim zasto ne (ovde naravno pre mislim na tvoje okruzenje a malo manje na subkulturu silikonskih sponzorusa fudbalerskih nevesti, koje bi i sa mikro sisama citale tolstojevskog).
pa zar treba svi da su pro, kakve veze ima što sam kontra i zašto to znači da sam nepristrasna, ne razumem, znači nepristrasna sam samo ako nisam kontra ?naravno da sam kontra da sebi neko ovo radi. i naravno kada bih imala kćerku koja bi ovo sebi želela da uradi da bih se potrudila da je ubedim da to nije ok.i da, ne samo kćerku nego bilo koju devojku sa kojom bih imala neki kontakt. pa šta sa tim. to još uvek ne znači da bilo kome odričem pravo na različitost, da ga osuđujem, mislim da je poremećem i slajd da budemo iskreni, kćerka ti kaže: ''e hoću da izgledam ovako'' i ne samo to, još znaš da sledi gomila operacija da bi se to postigloe da vidim ko bi to rekao (mislim, od dikutanta, ovde) ''bravo kćerko, super, ja te u tome podržavam''.mislim, nemoj da izjednačujemo stavove onih koji su protiv ovakvih intervencija na sebi i onih drugih koji bi zbog toga ove ljude linčovalito su ipak dva različita pristupa
Link to comment
Dudo, ovde na topicu imali smo i gotovo decidne tvrdnje da se ove dve bave prostitucijom, a taj zakljucak je nastao citanjem Blica. ako to nije moralna panika, ne znam sta je. prirodno je da ce u takvom polemickom ambijentu nastati i pokoje ucitavanje.
Ajde, ja sam jedina pomenula prostituciju i to ne da nije bilo decidno nego je bilo formulisano kao "na osnovu onoga sto sam procitala u blicu cini mi se da je mozda eventualono i neki oblik prostitucije u pitanju, a nadam se da nije", gde je tu decidnost, leba ti? Inace konkretno se odnosi na to da je jedna od ove dve devojke rekla da zaradjuje igranjem po barovima.
Link to comment

A jel bi ti nama rekla sta je to toliko lose u igranju po barovima ili prostituciji, da bi se ti "nadala da nije" i da bi pokazala ovoliki dis prema junakinjama nase price? Znaci ne samo da ih treba leciti, jer su preterale u doterivanju svog fizckog izgleda, nego je jos strasnije sto su u stvari kurve™ sto igreaju po barovima!!!

ja nisam dovodila u pitanje psihičko zdravlje ovih devojaka (baš ni u jednom postu) pa naravno da to ne bih radila niti kada su umetnici u pitanjuisto, ovde se učitava nekakvo osuđivanjeja ne osuđujem nikoga, niti mislim da imam na to pravoono što mislim da jeste moje pravo, ovde, ako već pričamo o tome je da kažem: ''ja ovo ne razumem, meni se ovo ne sviđa''ali nikako nije u redu učitavati osuđivanje zbog takvog stavaili ono, svako ima pravo da radi sa svojim telom šta hoćepa naravno da ima, ako kažem da po meni to nije ok, to ne znači da tom nekom osporavam to njegovo pravomnogo se ovde učitava, a to onda obesmišljava celu diskusijue pa gore sam objasnila da izgleda da jeste problem i reći, jer se na osnovu toga učitava gomila nečega što ne stojia zašto mi nije okpa obrazložila sam već nekoliko putajbg, ja sam staromodan lik, više sam za neke duhovne vrednosti, tj, mislim da lepota dolazi iznutraevo jedan događaj još iz studentskih danaimala sam jednu cimerku, istranku, divno jedno čeljadene bi se moglo reći da je bila lepotica, imala je nekakav grbav nos, i cela je nekako bila malo pogrbljenaali, toliko dobru osobu je teško srestinakon nekoliko dana poznanstva sa njom, doimala se nekako ljupkom i veoma dragomnakon cca nekoliko meseci, najavio se njen dečko da stiže (u zg, iz istre) da je obiđedesilo se da je došao dok je ona bila na predavanjima a ja sam bila sama kućiobzirom da sam znala da dolazi, tj. očekivala sam ga, znala sam da je čovek kome sam otvorila vrata on, ali sam u momentu ostala zabezeknutaiako dakle devojka nije bila lepotica, ipak sam očekivala ne toliko ružnog dečkaznači, u momentu sam bila zatečena, trudila sam se da prikrijem iznenađenjenakon pola sata druženja sa njim (dok smo popili kafu) meni nije bilo jasno zašto sam ja tog čoveka percipirala kao ružnogdečko je bio toliko duhovit i pun nekog neobičnog šarma da je to neverovatnobili su najsimpatičniji par koji sam poznavala u životumeni je, generalno, ovo insistiranje na fizici jedna užasna površnost, da ne pričam da se to radi još i sa rizicima po zdravljeto obesmišljava jedan ogroman segmenat nas, kao ljudskih bićai to veći segmenat, jer mislim da je fizički upravo onaj manji, tj. pakovanjesadržaj je unutraono jeste da smo u marketinškoj eri gde pakovanje prodaje proizvod, ali valjda se još uvek vodi računa i o onome što je unutra
Niko ti ne spori da ti ne bude ok da one dve splavarke stave plava sociva i 2 kile silkona na sebe. Sporan je stav, a koji mislim da nisi ti iznela niti stojis iza njega, da njih dve treba nagovoriti™ da se obrate shrinku.Meni su, vrlo iskreno, njih dve odvratne. Nakazne. Ali meni i trandze ili metalci izgledaju podjednako gross, pa mi ni na kraj pameti nije da im preporucim™ lecenje. Ovde se radi o mini modelu moralne panike, kako lepo kaze MMD.
Link to comment
pa ja svo vreme pišem upravo o tim razlozima, tj. pokušavam da ih dokučim na svoj načinproblem je što neki iz tog stava ''ne sviđa mi se'' izvlače zaključke koji se ne mogu izvućipa zar treba svi da su pro, kakve veze ima što sam kontra i zašto to znači da sam nepristrasna, ne razumem, znači nepristrasna sam samo ako nisam kontra ?naravno da sam kontra da sebi neko ovo radi. i naravno kada bih imala kćerku koja bi ovo sebi želela da uradi da bih se potrudila da je ubedim da to nije ok.i da, ne samo kćerku nego bilo koju devojku sa kojom bih imala neki kontakt. pa šta sa tim. to još uvek ne znači da bilo kome odričem pravo na različitost, da ga osuđujem, mislim da je poremećem i slajd da budemo iskreni, kćerka ti kaže: ''e hoću da izgledam ovako'' i ne samo to, još znaš da sledi gomila operacija da bi se to postigloe da vidim ko bi to rekao (mislim, od dikutanta, ovde) ''bravo kćerko, super, ja te u tome podržavam''.mislim, nemoj da izjednačujemo stavove onih koji su protiv ovakvih intervencija na sebi i onih drugih koji bi zbog toga ove ljude linčovalito su ipak dva različita pristupa
ok, ti mislis da je tvoje ubedjivanje dobronamerno i istrajavas u tome, ja mislim da je to moze biti atak na necije pravo da samostalno donosi odluke vezane za svoj privatni zivot. doduse zavisi od stepena resenosti onog ko ubedjuje, ako je u pitanju sugestija, razgovor o pro&cons i onda ostavljanje na miru da covek sam donese odluku - ok, al ako preraste u misiju spasavanja koju ti niko nije trazio i masivno smaranje nekog da je bolje, lepse i sigurnije biti staromodan - e tu vec treba povuci crtu.ima nijansi izmedju linca i "bravo cerko", samo to hocu da kazem...
Link to comment
at rasejan, imao si prilično raznovrsnosti izgleda.A sa svom tom raznovrsnošću sad mi je jasno što mog brata policija redovno zaustavlja, a dete ošišano ni kratko ni dugo, farmerke običnog kroja, klasične majice... sad mi je jasno, pa on je ustvari ostao kao retka raznovrsnost u svojoj običnosti u moru ljudi koji su se originalno dosetili da obuju starke i navuku poderane farmerke.
Био сумњив што се трудио да изгледа обично? Да видимо, бато, чему ти служи та камуфлажа...
Link to comment
A jel bi ti nama rekla sta je to toliko lose u igranju po barovima ili prostituciji, da bi se ti "nadala da nije" i da bi pokazala ovoliki dis prema junakinjama nase price? Znaci ne samo da ih treba leciti, jer su preterale u doterivanju svog fizckog izgleda, nego je jos strasnije sto su u stvari kurve™ sto igreaju po barovima!!!
:lolol:
Link to comment
oh...pa ovo je veoma sofisticiran goth izgled jebote. stilizovani radni kombinezon, jednostavna ali upadljiva frizura, oci koje izgledaju kao da su vestacke, bleda koza bez nijansi. kontam da bi mogla da prodje kao bezumni sluga-android u vili kakvog metabarona, ali da li to prilici tim godinama i profesiji?
:lol: samo da upotpunim sliku gigantskim posterom Frojda od poda do plafona iza njenih leđa i apple mac-om koji svetli iz polu-mraka kabineta.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...