Jump to content
IGNORED

Silikonska nelagodnost


svashtabezneshto

Recommended Posts

  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    50

  • Aineko

    46

  • Indy

    39

  • Dagmar

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pročitala sam međutim u međuvremenu par blic članaka i sad mi se čini da pripadaju mnogo gorem scenariju rada u nekom od oblika prostitucije
dzizs.
Link to comment
PPP kriterijumi za slanje kod psihijatra bi za tili cas ispraznili teretane.
mogao bi neki biznis-orijented psihijatar da otvori shtand na mister olympia. pa kad vec nece breg muhamedu...
Link to comment
Pročitala sam međutim u međuvremenu par blic članaka i sad mi se čini da pripadaju mnogo gorem scenariju rada u nekom od oblika prostitucije, nadam se da grešim.
Prostitucija? Je l' to ono kad neki lik izvadi pare iz dzepa da bi se prostitutka kresnula sa njim?
Link to comment
sta, njih necemo da naliziramo zbog "ubacivanja 3.5kile stranog tela u organizam"?
necemo, posto njih Blic nije izdvojio kao mete za zgrazavanje :)
Link to comment

NaJača je teza™ "šta o njima ima da se priča, jel te ugrožavaju, jel ugrožavaju nekoga?!" Jbt, da li svako ko prosipa te floskule piše na forumu samo o stvarima koje njega ili nju ugrožavaju? Kao i uvek gomiletina lažnog morala. Jbt, ovo je FORUM, šta se radi na njemu osim što se komentariše sve živo što nas okružuje. Još nešto, kada se kaže za nekoga da "nije baš čist", uvek se jave borci za ljudska prava i kako je to preteška kvalifikacija i šta sve ne. Kao i što telo može da boluje od stotina bolesti, isto tako i mentalno zdravlje može da bude devijantno na isto toliko načina. Konkretno, kada želiš da budeš LEP i uložiš u to 10.000 eura a od tebe ispadne obična abominacija, predmet sprdnje i podsmeha, onda to i nije baš najnormalnije. Ako ti i dalje vidiš to kao svoju lepotu a ne nešto što bi pod hitno trebalo redukovati jer očigledno eksperiment nije uspeo (pacijent nije umro, ali njegov izgled svakako jeste), onda znači da je došlo do poremećaja percepcije same sebe kod te/tih osoba. To ne znači da je je neko nužno nenormalna debilčina, mentalno retardirani idiot pa da im se skače ovde u pomoć i brane njihove slobode, već osoba sa možda prenaglašenim kompleksima, neko školovaniji će to svakako to bolje da definiše ili je već definisao na linku koji je čini mi se radagast postavio.Što se mene tiče, neka ugrade svaka po još kilo, od mene imaju punu podršku ako to ispunjava njihov život i čini ih srećnim jer kontam nužno bitnim samopouzdanje čoveka i veru u sebe za sve u životu što radi. Druga je priča kakve osobe ispunjava to da su u sred zime toliko iskvarcane da se ne vide u mraku i da liče na šta već liče, rekoh gore. Ne mora nužno da ima veze sa mentalnim zdravljem,može malo i sa sistemom vrednosti.

Link to comment

Ovolike silikonske grudi imaju dva efekta:1. Aludiraju na zadnjicu te muskarac ne mora da se brine sta je pozadi, tj. ako pozadi manjka spreda ima i viska2. Aludiraju na dojenje a tu bi Frojd imao da kaze pokoju :Pedit: ja odgovarala na Estelin post, vi se raspisaste :D

Edited by nera
Link to comment
Ovolike silikonske grudi imaju dva efekta:1. Aludiraju na zadnjicu te muskarac ne mora da se brine sta je pozadi, tj. ako pozadi manjka spreda ima i viska2. Aludiraju na dojenje a tu bi Frojd imao da kaze pokoju

Arnold-Schwarzenegger-1973-mr-olympia-awesome-body-poster2.jpg

Link to comment
jbt niko na PPP-u ne moze da tolko nesenzitivno odvali kolko ti mozes. ovo sam sa avatar-blindfoldom mogo pogoditi ko je napisao :Dajde procitaj opet kako si to frazirala, kladim se da nisi htela zvucati tako normativizirajuce.
nesenzitivnost je bila u funkciji potpune jednostavnosti, namerno nisam htela da uvijam u oblande tipa ponaša se neobično/promene u ponašanju/priča sam sa sobom u troli (ko da cela Srbija živi u Beogradu uostalom i ima uopšte priliku da se istom ikad vozi).Fact is, mi nismo psihijatri, ali svi itekako svakodnevno podsvesno procesujemo situacije/osobe i između ostalog imamo detektore za malo je čudan/malo više je čudan/I can't point my finger exactly but something is wrong here. U određenom broju slučajeva problem je u klasičnoj tetki koja ima mišljenje o svemu, u većini slučajeva sa kojima sam ja imala prilike da se sretnem u životu kad se tetke sa klasičnog ogovaranja prebace u modus moram nešto da ti kažem završi se nečim ozbiljnim. Ima malograđanštoina i svoje druge korisne funkcije u društvu sem da joj se podsmevaju i preziru je oni napredniji među nama.Evolucija, i pre psihijatara postojala su problematična ponašanja i izazovi da se društvo nosi sa tim kao i danas.
Link to comment
prosipa te floskule... gomiletina lažnog morala... borci za ljudska prava... devijantno ....abominacija, predmet sprdnje i podsmeha... nije baš najnormalnije... redukovati..
Zanimljivo.
Link to comment
NaJača je teza™ "šta o njima ima da se priča, jel te ugrožavaju, jel ugrožavaju nekoga?!" Jbt, da li svako ko prosipa te floskule piše na forumu samo o stvarima koje njega ili nju ugrožavaju? Kao i uvek gomiletina lažnog morala. Jbt, ovo je FORUM, šta se radi na njemu osim što se komentariše sve živo što nas okružuje.Još nešto, kada se kaže za nekoga da "nije baš čist", uvek se jave borci za ljudska prava i kako je to preteška kvalifikacija i šta sve ne. Kao i što telo može da boluje od stotina bolesti, isto tako i mentalno zdravlje može da bude devijantno na isto toliko načina. Konkretno, kada želiš da budeš LEP i uložiš u to 10.000 eura a od tebe ispadne obična abominacija, predmet sprdnje i podsmeha, onda to i nije baš najnormalnije. Ako ti i dalje vidiš to kao svoju lepotu a ne nešto što bi pod hitno trebalo redukovati jer očigledno eksperiment nije uspeo (pacijent nije umro, ali njegov izgled svakako jeste), onda znači da je došlo do poremećaja percepcije same sebe kod te/tih osoba. To ne znači da je je neko nužno nenormalna debilčina, mentalno retardirani idiot pa da im se skače ovde u pomoć i brane njihove slobode, već osoba sa možda prenaglašenim kompleksima, neko školovaniji će to svakako to bolje da definiše ili je već definisao na linku koji je čini mi se radagast postavio.Što se mene tiče, neka ugrade svaka po još kilo, od mene imaju punu podršku ako to ispunjava njihov život i čini ih srećnim jer kontam nužno bitnim samopouzdanje čoveka i veru u sebe za sve u životu što radi. Druga je priča kakve osobe ispunjava to da su u sred zime toliko iskvarcane da se ne vide u mraku i da liče na šta već liče, rekoh gore. Ne mora nužno da ima veze sa mentalnim zdravljem,može malo i sa sistemom vrednosti.
Ama, po tvojim kriterijumima, te devojke su ruzne. Po mojim, takodje. Meni su ruzne i Ceca i ove ostale sto su sad kacene (ne volim velike grudi, ali znam da ima ljudi koji na to balave)... Ovo je prosto stvar ukusa. Ne mozes ljude proglasavati ludim zato sto se ne slazes sa njihovim ukusom.Da li su one nekome lepe? Pa eto, vidis da ima sve vise devojaka koje misle da je to lepo i trude se da nabave sebi jedan kljun. Moguce je da postoje i likovi kojima se svidjaju takve devojke. Ja ih ne poznajem ali mislim da postoje. Ona patka sa MazDazovog avatara ima ko zna koliko recki na krevetu...
Link to comment

Evo još jedan primer ulepšavanja. Verovato je otišla kod plastičnog hirurga i rekla "Doktore, evo 5K $, učinite me tri puta ružnijom nego što jesam." Onda se pogledala u ogledalo i rekla "Good Job! :thumbsup: "p.s. ova desno joj je jedna od boljih postoperativnih fotki. lara-flynn-boyle-plastic-surgery-before-and-after.jpg

Link to comment

ALi nije prosto u pitnju to što Blic ne napada Cecu i šta ja znam koga drugog, a anapada ove sirotice, nego u tome što Blic, kao i ostatak bulevarske štampe aktivno promoviše tu vrstu izgleda, dakfejsove, itd. A kada žene zaista krenu da slede te modele, onda počinje slut shaming, izrugivanje, itd.Klasičan double bind.

Link to comment

aha :)inace i slucaj ove dve cure je obican Blicov lov na vestice, izgleda da su mehanizam hajke znatno izostrili i shvatili da se najveci rezultati, u smislu broja klikova, dobija markiranjem zena, idealno mladjih, koje svojim ponasanjem daju povoda za katran i perje.sta smo imali samo u poslednjih mesec dana: golisavu savetnicu, samohranu majku koja je ubila svoju decu i koje se i rodjena majka odrekla, i sada ove devojke-monstrume, iliti "silikonske kraljice" koje lynch mob bukvalno mrzi i direktno dovodi u vezu sa lagodnim nacinom zivota oligarhije koja se provodi i upumpava sebi silikone, dok narod gladuje. mehanizmi masovne hipnoze su toliko uspesni da su "silikonske kraljice" daleko vaznije u ocima javnosti od predloga izmena Zakona o radu, najvaznijeg zakonskog akta poslednjih decenija u Srbiji.

Eto novih savetnica u ministarstvu za pridruzivanje EU hahahahaPreporuka:Preporuka:+1582-26
Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...