Jump to content
IGNORED

Silikonska nelagodnost


svashtabezneshto

Recommended Posts

  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    50

  • Aineko

    46

  • Indy

    39

  • Dagmar

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ficfiricOvo na mom avataru je Nada Blondi. Sandra Partizan i nije tooooliko nakaradna.
Da, da... NB je gostovala i kod rahmetli Kan-Kana u hotelu. Slikala se cak i sa Vosinim salom (ako nisam opet nesto pomesao)
Link to comment
Da, da... NB je gostovala i kod rahmetli Kan-Kana u hotelu. Slikala se cak i sa Vosinim salom (ako nisam opet nesto pomesao)
Nisi. Nada Blondi ima blog negde gde daje savete o dobrom blou džabu i sličnom.
Link to comment

I bas je nekako u to vreme Kan-Kan ispustio svoju plemenitu dusu* a u prvom narednom prelaznom roku trener i par igraca predjose u Partizan...* Lekari tada rekose kako je Kan-Kana izdalo srce i odbise da kazu kako su zatekli telo pokojnika...

Edited by ficfiric
Link to comment
aha :)inace i slucaj ove dve cure je obican Blicov lov na vestice, izgleda da su mehanizam hajke znatno izostrili i shvatili da se najveci rezultati, u smislu broja klikova, dobija markiranjem zena, idealno mladjih, koje svojim ponasanjem daju povoda za katran i perje.sta smo imali samo u poslednjih mesec dana: golisavu savetnicu, samohranu majku koja je ubila svoju decu i koje se i rodjena majka odrekla, i sada ove devojke-monstrume, iliti "silikonske kraljice" koje lynch mob bukvalno mrzi i direktno dovodi u vezu sa lagodnim nacinom zivota oligarhije koja se provodi i upumpava sebi silikone, dok narod gladuje. mehanizmi masovne hipnoze su toliko uspesni da su "silikonske kraljice" daleko vaznije u ocima javnosti od predloga izmena Zakona o radu, najvaznijeg zakonskog akta poslednjih decenija u Srbiji.
zene polako dobijaju svoju pravu ulogu u sistemu koji se ustolicava u ovoj zemlji. zato se njima brise patos.
Fašizam je ženomrzački. Misija žena se svodi na Kirche, Kuchen, Kinder,to jest na crkvu, kuhinju, decu. Nikada nijedna pratilja nije javno nastupala uz svog lidera – oni koji su ih imali, krili su ih ili su ih potpuno potisnuli. Nikada nisu prihvatili da jedna žena napreduje svojom zaslugom ili inicijativom. Hitler ih je zatvarao na farme za uzgoj kako bi rađale arijevce; Musolini im je dodelio ulogu utrobe za povećanje italijanske demografije; Franko i Pinoče su ih ograničili na crkvu i salu za porođaje. Luis Britto García
Link to comment
Nisi konsistentan u stavovima: prvo si u svakom drugom postu objasnjavao da "niko pri zdravoj pameti" ne zeli tako da izgleda, da bi se posle ispostavilo da po tebi vecina (tj drustvo u celini) deli taj ideal lepote.
jebemu ako mi je jasno na sta ciljas. sta je u tome sto sam rekao u neskladu?ili si u fazonu da dok vecina tvrdi da se sunce okrece oko zemlje, tebi je to kul?nesto si se kanda zapetljao.edit: :thumbsup:
blagi off:kod psihijatra mogu/treba svi da idu/blagi off
hesuse, a sta ce komsije reci? a rodbina? Edited by ToniAdams
Link to comment
jebemu ako mi je jasno na sta ciljas. sta je u tome sto sam rekao u neskladu?ili si u fazonu da dok vecina tvrdi da se sunce okrece oko zemlje, tebi je to kul?nesto si se kanda zapetljao.
U fazonu sam da dok je vecina imala obicaj da tvrdi da se sunce okrece oko zemlje, to nije bilo uzrokovano psihickim poremecajem.Isto tako, ako ove devojke sa manje ili vise uspeha samo prate drustveni trend, nije im potreban psihijatar - nema poremecaja koji bi valjalo izleciti.edit na tvoj edit: :bee: Edited by Radagast
Link to comment
granica čega ?
Granica gde nešto prelazi u ekstrem. U ovom slučaju njihova želja za ulepšavanjem sebe silikonskim punjenjem kada je poprilično očigledno da se postiže samo kontra efekat od željenog. Zato postoji pojam objektivnosti, da bi se subjektivno svelo u racionalno tj realno. :)Dok se nije našao neki borac za ljudska prava da mi kaže ko sam ja da određujem šta je subjektivno i objektivno i gde su pomenute granice - ja znam gde su meni te granice, pa tako i zborim, isto ko što dozvoljavam svima vama da mislite da su one nekome lepe i da je sve stvar ukusa.
Link to comment

Kad se vec postavlja dijagnoze, moze da se predlozi i terapija. Pitanje za pobornike slanja psihijatru:Sta bi psihijatar trebalo da preuzme u ovom konretnom slucaju? Evo nekoliko mogucih odogovora:1) terapiju eletrosokovima2) farmakoterapiju3) slanje na psihoterapiju,da im dr ZM objasni sta su prave porodicne vrednosti

Link to comment

radagaste, ocigledno se ne slazemo po pitanju uloge psihijatra, tojest vi gresite.psihicki poremecaj (btw, ovo je prvi put da ovaj pojam mecem u svoj poust, dosad ste ga ti i estela besomucno rabili) je jedna od stvari zbog koje se ide psihicu.evo, recimo, ja sam svojevoljno vise puta isao, i jako mi je pomogao, a ne stvarno verujem da sam imao bilo kakav psihicki poremecaj, niti mi je to naknadno dijagnostikovano.postoje stanja koja se mnogo bolje hendluju uz strucnu pomoc, a ovo sto devojcice rade mi deluje da ima neke veze sa autodestruktivnim teznjama.al ok, vi ste ljudi starog kova, sve je to ziv kurac, jedini lekar je lekar sto sece, ostalo je prodaja magle.

Kad se vec postavlja dijagnoze, moze da se predlozi i terapija. Pitanje za pobornike slanja psihijatru:Sta bi psihijatar trebalo da preuzme u ovom konretnom slucaju? Evo nekoliko mogucih odogovora:1) terapiju eletrosokovima2) farmakoterapiju3) slanje na psihoterapiju,da im dr ZM objasni sta su prave porodicne vrednosti
majstorski post! Edited by ToniAdams
Link to comment
radagaste, ocigledno se ne slazemo po pitanju uloge psihijatra, tojest vi gresite.psihicki poremecaj (btw, ovo je prvi put da ovaj pojam mecem u svoj poust, dosad ste ga ti i estela besomucno rabili) je jedna od stvari zbog koje se ide psihicu.evo, recimo, ja sam svojevoljno vise puta isao, i jako mi je pomogao, a ne stvarno verujem da sam imao bilo kakav psihicki poremecaj, niti mi je to naknadno dijagnostikovano.postoje stanja koja se mnogo bolje hendluju uz strucnu pomoc, a ovo sto devojcice rade mi deluje da ima neke veze sa autodestruktivnim teznjama.al ok, vi ste ljudi starog kova, sve je to ziv kurac, jedini lekar je lekar sto sece, ostalo je prodaja magle.majstorski post!
Pa, ako psihijatar moze da ih izleci od loseg ukusa, neka idu kod njega...Btw, cela prica oko psihijatra mi lici na:- Riknuo mi bojler!- Idi kod obucara!- Koji ce mi qrac obucar, rekoh da mi je riknuo bojler!- Sto se ti plasis obucara?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...