Jump to content
IGNORED

Silikonska nelagodnost


svashtabezneshto

Recommended Posts

Pa, ako psihijatar moze da ih izleci od loseg ukusa, neka idu kod njega...
Ti spominješ loš ukus, niko drugi. Kada od sebe napraviš rugobu a sve u nameri da se ulepšaš, onda je to malo veći problem od lošeg ukusa.
Link to comment
  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    50

  • Aineko

    46

  • Indy

    39

  • Dagmar

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

a ovo sto devojcice rade mi deluje da ima neke veze sa autodestruktivnim teznjama.
meni zapravo ona izjava da su srecne i da ih nije briga sta ko misli, kao i uopste hrabrost da se onakve setaju srbijom gde sve sto odstupa od standarda seljaci pojure s bakljama i vilama, sve skupa deluju kao ponasanje izuzetno stabilnih i zdravih osoba.inace ima istrazivanja koja pokazuju da su osobenjaci u proseku srecniji, sto i ima smisla, da je neko ko zivi po svome i ne uklapa se u kalupe koji vecinu ipak zuljaju iako na njih pristaju iz cistog konformizma - ispunjeniji i zadovoljniji kvalitetom svog zivota.
Link to comment
Ti spominješ loš ukus, niko drugi. Kada od sebe napraviš rugobu a sve u nameri da se ulepšaš, onda je to malo veći problem od lošeg ukusa.
I opet cu da ponovim - po tvojim i mojim merilima ona je rugoba, ali postoje i oni koji se nece sloziti sa nama. One su zadovoljne svojim izgledom a ima jos gomila onih koji misle da je to lepo pa se jos i trude da urade isto
Link to comment
psihicki poremecaj (btw, ovo je prvi put da ovaj pojam mecem u svoj poust, dosad ste ga ti i estela besomucno rabili) je jedna od stvari zbog koje se ide psihicu.evo, recimo, ja sam svojevoljno vise puta isao,
od danas si umro u mojim očima, debeli.
Link to comment
Kad se vec postavlja dijagnoze, moze da se predlozi i terapija. Pitanje za pobornike slanja psihijatru:Sta bi psihijatar trebalo da preuzme u ovom konretnom slucaju? Evo nekoliko mogucih odogovora:1) terapiju eletrosokovima2) farmakoterapiju3) slanje na psihoterapiju,da im dr ZM objasni sta su prave porodicne vrednosti
Ovaj da popriča sa njima i vidi zašto bi posle svih ovih silikona želele da ugrade još nešto u sebe.
Link to comment

i evo, opet moram da preskočim 10 strana, nemam vremena da čitamipak, da pojasnim svoj stav još jednomne mislim da su te devojke poremećene ludačetakođe, ne osuđujem ih a osudila bih one koji ih razapinju po medijimaono što je meni ovde tužno je upravo ta neosvešćenost (e to je ono što ih drastično razlikuje od umetnika, šta god oni radili i da, ako neki umetnik/umetnica ugradi silikonekao umetnički čin, sa punom svešću i veoma određenom namerom, onda je to neka deseta stvar - ovo je i odgovor leii - kada ilija šoškić ispuca u prazno onda je to umetnost,a kad polupijani penzionisani jna zastavnik ispuca u prazno sa svog balkona, onda je bahati primitivac i ništa više)ja razumem da one nisu želela da budu različite (a ovde se celo vreme o različitosti priča), one su upravo želele da budu iste .kao kraljica (valjda).slučajnim spletom okolnosti (da li nesrećnim ili ne, zavisi od ugla gledanja) su postale različitei zaboga, nemojte se hvatati za svaku rečovde smo da diskutujemo o nekim društvenim pojavama, ne da osuđujemo bilo koga.ili je problem reći i nešto tipa ''meni ovo nije baš ok'' ?

Link to comment
To je više generacijska stvar, nisi nikakav ekstrem ni bizar kao ove devojke. Ljudi se okreću za tobom, prilaze da se slkaju?* Ja kapiram ovo što je Marko Dabović napisao, samo to u praksi ne funkcioniše tako. Ljudi sa (težim) problemima teško će sami shvatiti da treba da odu kod psihijatra ili prihvatiti sugestiju lekara opšte prakse. S druge strane, kad rođak počne da ti izgleda i zvuči čudno, kad komšije i prijatelji počnu da ti odjednom govore da ti rođak izgleda čudno, ponekad nije stvar u teroru malograđanštine, štaviše nikad nije stvar u teroru malograđanštine, nećeš ako imaš makar dva klikera u glavi čekati na trenutak da postane opasan po sebe i okolinu pa da ga "odvučeš" kod psihijtra. Ide se nekim srednjim putem ubeđivanja i odvlačenja, a ako osoba nema nikog ko će da prekrši zakon primoravanjem punoletne osobe na odlazak psihijatru jelte, onda naravno pakuješ selo Jabukovac (ne kažem naravno ni da je redovno odvlačenje psihijatru prevencija od toga dakako, ali recimo da su svakako šanse manje).A imam i kontra primer u porodici, rođake koja se nije obazirala na sugestije komšija i drugih rođaka (šta oni meni da moj sin...), pa je i to otišlo dokle je otišlo, a da se punoletni pacijent odvukao kod psihijatra protiv njegove volje* kad su prvi put krenule sugestije, imao je šansu za oporavak, sad nema.*ne zamišljajte ovde scene vezivanja dok se osoba rita ko u filmovima, u pitanju je više kategoričko insistiranje da se uđe u auto i tako to, ako može, ali de facto nikakva slobodna volja punoletne osobe u problemu ga/je neće odvesti tamo u 99% slučajeva.
Izvini, ali nisi u pravu. Moj fizicki izgled, ma kako tebi bizaran bio, kao i moje ponasanje, dok god ne ugrozavam druge ljude njime, ne mogu biti uzrok bilo cije brige. To je upravo teror, ali ne malogradjanstine, vec teror palanke (videti "Filzofija planke", R. Konstatinovic). Sta ja cinim svom telu nije vas problem. Imam pravo da ugradim onolike usne, kao sto imam pravo da ugradim i sise, da lomim sebi jagodice, da se jebem u dupe, da smrljam koks, da postim i klecim na kolenima pred ikonom/zapisom/totemom/cimegod, da jedem i pijem preko svake mere.Tvoj diskurs je, nemoj da se uvredis, palanacki. Da ima vise besa i mrznje u njemu, rekao bih i tezu kvalifikaciju.* E sad, da se vratim na bold i na zvezdicu. Vidis, kada smo mi (mi = drugari iz kraja) '86. setali gradom osisani do glave, ofarbani u narandzasto, satirani, cirokane, ajlajneri na iocima, u cizmama, vijetnamkama, fajerkama, sa svom ostalom ikonografijom koju je nosila muzika koju smo slusali, za nama su se ljudi okretali, ali nisu bas zeleli da se slikaju. Ono sto je najgore od svega, stavove poput tvojih je imao tadasnji SUP, pa su stalno imali potrebu da nas ubedjuju™ i odvlace, te da kategoricki insistiraju da udjemo u auto. Najcesce se zavrsavalo na par samara ili pendreka, no bilo je i ozbiljnih batina (jednome, koji je danas profesor fizike, polomili su sve sto su stigli za 15 minuta ubedjivanja™ u toaletu sportske hale). Iako mi iz danasnje perpsektive sve to deluje kao normalno urbano odrastanje, nekako sam stekao otpor i osecaj gadjenja prema sputavanju drugih ljudi, prema ubedjivanju i kategorickom insistiranju.One opservacije o njihovom ucescu u nekoj vrsti prostitucije, ne znam kako da ti kazem, ne znam kako da razumem. Ne znam ni sta da ti kazem. Idi u Amsterdam, ako nisi bila. Svasta ima na ovom svetu.
negde te treba poslati svakako. zbog takvih vise normalan covek ne moze da kupi jeans koji nije zguzvan i izbusen ili ima ono spusteno dupe.
Posebno volim te dzakaste, sa spustenim dupetom. Kaze mi zena da mi sjajno stoje. Jos kad obujem moje original adidaske uz njih :cool:Hvala na telegramima podrske. :lolol:
Ko normalan ima troje dece na ovu skupoću?
po kriterijumima srpskih zastitnika porodice i tradicije zreo si za psihijatra, duhovnika u mantiji i batine.
Pa ako ti se ne napusta adolescencija... ja ne bih! :fantom:

ne trudi se da odgovaras, salim se

Link to comment
nače, pre par godina, dok je moj mlađi brat još bio u srednjoj školi, vidim ja kod njega na fejsu komentare drugraica iz škole. Svima je uzor Džena Džejmson.
Mogao sam da se rodim i par desetina godina kasnije, ne bih se bunio :(
Jel me treba poslati kod psihijatra?
jok more,1.jpg Edited by CowBoy
Link to comment
meni u celom ovom slučaju najžalije ovih devojaka jer im prilaze da se slikaju posmatrajući ih kao nekakvu atrakciju.bearded lady. taj fazon.
Uh, pa es mo imali onoliki topik o Doris™ ista meta isto odstojanje. Na kraju sam saznao da svako ima svoju publiku i to treba postovati.Nisam bog pa da odlucujem koliko ce ko kubika da upumpa u svoju prazninu, naprotiv, mozda i meni treba koji kubik i jace jagodice pa da poletim gradom. Ali to nikada necu saznati jer je zivot stara kurva. Edited by CowBoy
Link to comment
Izvini, ali nisi u pravu. Moj fizicki izgled, ma kako tebi bizaran bio, kao i moje ponasanje, dok god ne ugrozavam druge ljude njime, ne mogu biti uzrok bilo cije brige. To je upravo teror, ali ne malogradjanstine, vec teror palanke (videti "Filzofija planke", R. Konstatinovic). Sta ja cinim svom telu nije vas problem. Imam pravo da ugradim onolike usne, kao sto imam pravo da ugradim i sise, da lomim sebi jagodice, da se jebem u dupe, da smrljam koks, da postim i klecim na kolenima pred ikonom/zapisom/totemom/cimegod, da jedem i pijem preko svake mere.Tvoj diskurs je, nemoj da se uvredis, palanacki. Da ima vise besa i mrznje u njemu, rekao bih i tezu kvalifikaciju.* E sad, da se vratim na bold i na zvezdicu. Vidis, kada smo mi (mi = drugari iz kraja) '86. setali gradom osisani do glave, ofarbani u narandzasto, satirani, cirokane, ajlajneri na iocima, u cizmama, vijetnamkama, fajerkama, sa svom ostalom ikonografijom koju je nosila muzika koju smo slusali, za nama su se ljudi okretali, ali nisu bas zeleli da se slikaju. Ono sto je najgore od svega, stavove poput tvojih je imao tadasnji SUP, pa su stalno imali potrebu da nas ubedjuju™ i odvlace, te da kategoricki insistiraju da udjemo u auto. Najcesce se zavrsavalo na par samara ili pendreka, no bilo je i ozbiljnih batina (jednome, koji je danas profesor fizike, polomili su sve sto su stigli za 15 minuta ubedjivanja™ u toaletu sportske hale). Iako mi iz danasnje perpsektive sve to deluje kao normalno urbano odrastanje, nekako sam stekao otpor i osecaj gadjenja prema sputavanju drugih ljudi, prema ubedjivanju i kategorickom insistiranju.One opservacije o njihovom ucescu u nekoj vrsti prostitucije, ne znam kako da ti kazem, ne znam kako da razumem. Ne znam ni sta da ti kazem. Idi u Amsterdam, ako nisi bila. Svasta ima na ovom svetu.Posebno volim te dzakaste, sa spustenim dupetom. Kaze mi zena da mi sjajno stoje. Jos kad obujem moje original adidaske uz njih :cool:Hvala na telegramima podrske. :lolol:
Super, još samo nađi gde sam ja rekla da one nemaju pravo da ugrade onolike usne i sise, i da treba da ih biju u SUPu zbog toga. A da, znam, psihijatar će da im udara elektroškove, a posle zna se - lobotomija, naravno.Ako ne možeš da ukapiraš zašto u nekim zemljama koje su malo uređenije društvo od Srbije plastični hirurzi imaju preporuku da u slučaju ponovljenih hirurških intervencija i sl traže mišljenje psihijatra, jebi ga, tvoj problem. Još nisam čula da negde traže tako nešto od frizera ili prodavca starki, biće da ima neki razlog za to.
Link to comment

Svako ko ima preko 7 hiljada postova ovde bi trebalo da razmisli o poseti psihijatru. Umesto da se bivstvuje u prirodi, sedi se pred kompjuterom, krivi kicma i kvari vid.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...