Jump to content
IGNORED

Poslovi za naucnike - kuda i kako (a delom i zasto)


Evi

Recommended Posts

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    49

  • MayDay

    33

  • Budja

    24

  • betty

    20

Top Posters In This Topic

Tražen si komoditi :)@bubaMoj diša je za produžetak, zato što misli da će uslovi finansiranja sledećeg ciklusa biti i gori, pa bar da nastavimo po starom. A ispao je car, rekao je da je protiv poništavanja poena za radove u predatorskim časopisima, po logici "vi ste ih prihvatili takve časopise sa sa sci liste, kreirali ste specifičnu ciljnu funkciju, izvolite ljudima uračunajte bodove i podignite plate koliko treba". "Vi" je ministarstvo/država. LOL

Link to comment
  • 2 weeks later...

opa seko, znači ili profesorčić ili direktorčić :Pbtw post-dok nije student, ali je svejedno prilično bedni insektbtw2 ala je meni teško palo kad više nisam mogla biti student :(

Link to comment

Pa to dok mi ne dosadi. Onda ću želeti da upišem osnovne iz Medjunarodnog javnog prava. I da paralelno radim kao paralegal sa postojećom ekspertizom. Poenta je da imam 29 god i svi moji zaradjuju i žive takav život, a ja sve nešto knap.

Link to comment

glupa ti poenta :Pbtw mene jednom (n>>29) jedan od mojih najboljih drugova (koji zarađuje i živi taj neki kao "normalan" život i koješta) zajebavao da ću ja pravo iz škole u starački dom :D a ja bih...

Link to comment
Pa to dok mi ne dosadi. Onda ću želeti da upišem osnovne iz Medjunarodnog javnog prava.
tu razmisli. bolji bi ti bio master iz javnog ili iz međunarodnih odnosa (sa dosta javnog). ako upišeš osnovne, to bi podrazumevalo mnogo ispita koji te, pretpostavljam, uopšte ne interesuju.
Link to comment
Ako sve prodje kako treba narednih par nedelja, ja se prijavljujem na 103 škole. Valjda će neko hteti da me intervjuiše. :(
Svaka cast!Kako ide sa supervizorom? Hoce da padnu neke dobre preporuke?
Link to comment
Poenta je da imam 29 god i svi moji zaradjuju i žive takav život, a ja sve nešto knap.
Dobro, de. To je zivotni izbor. Fleksibilnost, zanimljivi razgovori, intelektualno propitivanje.Manje dosadnih kolega i laznog smeskanja glupom sefu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...