Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Ne vredi da se zalis...to je to..neki kanali manje pikseliziraju neki su ocaj ziviedit: moje SBB iskustvo ali sumnjam da je to mnogo drugacije na ikomu

Edited by cartman
Link to comment

pa naravno da je loša slika, ti tv-i su pravljane za 1080p signal i sve slabije od toga će izgledati loše, mnogo lošije nego na crt tv-u- digitalni pal kanali mogu samo za nijansu izgledati bolje od tih istih analognih, s time da je moguća pojava pixelizacije i seckanja pa i zamrzavanja slike na po par s kad je loš prijem, dok kod analognog signala takve smetnje izazivaju, sneg itd ali se barem može pratiti program u kontinuitetu- dakle tek kada uzmeš hd paket videćeš opipljivu razliku u slici, što možeš već sada proveriti na hd rts kanalu koji se može gledati u osnovnoj ponudi, kada idu prenosi sportskih događaja npr ovo prvenstvo u rukometu

Link to comment

Riknuo mi TV, posle 7 (ili 8 godina). Rekao bih da je otislo nesto sto ga napaja, posto mu je ona "ON/OFF" lampica treperela pre nego sto se skroz ugasio. Stoga, 2 pitanja :1) Jel znate neki dobar servis, po mogucstvu da dolaze po robu. Ono, TV ima jedno 30 kila, ne bi da ga nosakam po ledu.2) Sta da kupim ? Ocigledno moram da se bacim u te vode, a nista ne znam. Generalno, potrebno je nesto sa malo vecom dijagonalom, posto imam duguljastu dnevnu sobu... i to bi bilo to. TV sluzi za gledanje TVa, nikakve DVDeve ili BlyRayeve ne kacimo na to. Ponekad nakacim ja flesh pa sa njega pustim nesto u 1080, ali to se desava jednom u mesec dana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...