Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Ovo je za stari web os

 

http://www.lg.com/us/support/video-tutorials/CT10000018-1441913089871-others

 

Secam se da nisam mogao da koristim na starom tv-u jer laptop nije mogao da potera intel widi zbog neodgovarajuce wifi kartice unutra. Tehnicki je naravno mogao al monopolistima nije dosta intel procesor nego i wifi kartice biraju

 

edit: garant ce i ovde biti isti problem 

 

edit 2: cini mi se da su batalili widi i sad guraju neki lync

 

 

 

 

https://support.office.com/en-US/article/Share-your-desktop-or-a-program-in-Lync-33AAA965-EB32-42A9-8A9B-CDFFFA364842\

 

ovo bi moglo i da radi...

 

mozda moze i sa deska sa kojim je na istoj mrezi (vezani kablom)

Edited by katamaran
Link to comment

Molim vas da niko ne pomisli da sam lud :(

 

Tv sam uzeo pre 4 meseca, ali što sam više gledao i slušao i čitao o prisustvu uhd sadržaja, sve me više kopkalo, kopkalo i... Rešio da prodam ovaj novi i uzmem neki dobar uhd i da budem miran na barem 5 godina. Malo sam podcenio prisustvo UHD kada sam kupovao, nisam uopšte razmišljao u tom pravcu. A i ovaj web os 2 ima neke stvari tako glupo rešene (pisao sam ovde) da sam barem isto radostan zato što njega više neću gledati...

E sad, našao sam kupca za pola sata bukvalno za moj, izgubio sam samo 70e što nije strašno.

Zanima me minimum 55", i da slika jebe kevu :D

 

Ovo mi se uklapa u budžet do nekih 900e, mada bih pre manje...

 

https://www.kupujemprodajem.com/LG-55UH6257-UHD-webOS-3-0-SMART-HDR-Pro-41853374-oglas.htm?filter_id=105569081

 

Rene, ostali? Još neki predlog?

 

Edit: vidim da ovaj nema 3d, jel ste vi ovde spominjali da se tv-ovi više ni ne prave sa 3d, sve mi se čini da sam negde pročitao...

Edited by Mil@n
Link to comment

Hvala.

 

Što baš taj? :)

 

Sent from my Nexus 6P

Na manjem ekranu je samo taj model imao Harman kardon zvucnike i magicni daljinski. Navodno i sliku ima bolju od slicnih modela al u to bas i nisam ubedjen.

Link to comment

roditelji resili da zamene tv.

posto imaju onaj sivi samsung sa ogromnom kutijom pozadi, ponajvise iz estetskih razloga, a i oslobodice se 1m3 prostora u sobi :D

 

zamolio bih za neku preporuku u najnizoj cenovnoj kategoriji

 

njima je bitno da kvalitet slike bude zadovoljavajuci i da nije u pitanju  model za koji vazi da se cesto kvari

dakle nista nekakve napredne opcije i ludila. otac koji najvise gleda tv sedi na uglavnom na 2m udaljenosti od mesta gde ce tv stajati, tako da pretpostavljam da 32" vrsi posao, eventualno 40" mada mi i to deluje vec malo veliko

 

pretpostavljam da je za kvalitet slike najvaznija rezolucija? ili gresim?

 

 

ako postoji nekakvo uputstvo na netu "sta trebate znati o novijoj generaniciji tv" za nekog ko nema predstavu o istim, bio bih zahvalan ako bi neko podelio link ka tako necemu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...