Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Moguce, znam da sam video plex ikonicu u meniju jos pre instaliranja aplikacije. Mislim da mi je tad bio pokrenut server na kompu.

 

Sad cu da probam...

 

edit: medju onim ikonicama sam imao malu i veliku za plex. Pusta app na obe...

 

jos 84 giga pa cu da probam eksterni

Edited by katamaran
Link to comment

Kojim ikonicama? Kažem ti, trebalo bi da imaš plex server kad biraš source tv-a, nelogično mi da pokreće app odatle

Moj čuveni kum koristi plex server na lg-u tako od starta, bez aplikacije jer je pajser

Edited by Ruxin
Link to comment

web os ikonice

 

pod aktivnim inputima sam imao nesto "other" al mislim da to nije to

 

Probacu ovih dana neku alternativu plexu a sad cu da vidim eksterni. U sustini mi resava problem ako bude sljakalo bez problema

 

edit: ionako cu mahom pakovati uhd na eksterni jer su ogromni fajlovi

 

edit 2: probao malo browser i lepo sljakaju plejeri na raznim stranicama. Sad da li su flash ili hml5 pojma nemam. Znam da je ranije bio problem sa pustanjem fles plejera iz browsera

Edited by katamaran
Link to comment

Samo je 4k problematican i to je prilicno ocigledno do plexa :)

 

edit: ne znam koji je birate za yt 4k al ovo brutalno izgleda

Edited by katamaran
Link to comment

Da instaliram app? 

 

edit: toliko sam komiran od umora da vise ni ne znam sta pricam. Istripovao sam se da me pitas za hbo go...

 

sad cu da probam ovo...\

 

edit: trazi ie, safari ili ff i kaze da chrome nije podrzan. 

Edited by katamaran
Link to comment

Pitao sam kumaru kako tačno pušta filmove sa kompa, kaže - imam na input media server. To bi moralo da imaš, a to ti je samo server, nema transkodovanja, nema ništa, kao da čita sa fleške.

 

Mislim kažem ti zbog tebe, meni bi stvarno bilo do jaja sranje da moram da se jebavam sa hardovima i fleškama svaki put...nije kao da imam procenat od plexa, tog fantastičnog proizvoda za koji ti nepravedno insitiraš da te zajebava  <_<

Edited by Ruxin
Link to comment

Šta, misliš castovanje direktno iz windowsa? Nisam nešto čačkao, ali nije mi baš radilo idealno kad sam pokušavao

Edited by Ruxin
Link to comment

Sto se tice kumare vec sam ti rekao da je podesavanje skroz drugacije nego na mom starom lg-u

 

Igracu se jos sutra oko toga al veceras nemam snage.

 

edit: win 7, cisto sumnjam da to mogu. Plus mi je logicno da bi tek onda koristio cpu

 

 

u celoj guzvi mi se raspao vent na ta peci pa se sad vise bavim tim a u sobi mi ladno :cry:

 

edit 2 : ovo mozda i upali al ko ce u ovakvom stanju da provali serovanje na win 7. Jedva da sam to ikad i koristio.

Edited by katamaran
Link to comment

Dosao i eksterni na red. Sve lepo funkcionise al mi se cini da je hard bucniji nego kad se nakaci na komp i da mnogo vise vibrira  <_<

 

edit: nije strasno, al me brine. Ili mu neki vent untra radi mnogo brze ili mozda sam disk. Obraticu paznju kad ga vratim na komp kako se ponasa.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...