Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Kako da nije, jedan od retkih problema sa Serviiom. Zvuči smešno, ali nije svejedno iz kog foldera pristupaš fajlovima. Na primer, neće ti biti isti rezultat ako kreneš da tražiš kroz Video ili Image subfolder.

 

Ne znam, ja ulazim kroz folder koji sam šerovao i apsolutno je sve video i pustio iako na toj particji imam filmove koji stoje tipa 4, 5 godina. Sve je pustio i video bez greške.

Link to comment

Kako sve video, kad si napisao ovo gore:

 

 

 

I nikome od serviiovaša™ se nije desilo da tv ne vidi file koji je fakat u folderu, iako vidi dotični folder?

 

 

 

Kao što sam napisao, nije svejedno kroz koji subfolder pristupaš. Na primer, ako odeš na Video/Movies, neće videti iste fajlove kao kad pristupaš sa Video/Folders/.

Link to comment

Kako sve video, kad si napisao ovo gore:

 

 

 

 

 

 

Kao što sam napisao, nije svejedno kroz koji subfolder pristupaš. Na primer, ako odeš na Video/Movies, neće videti iste fajlove kao kad pristupaš sa Video/Folders/.

 

Mislim na sve osim tog fajla. :)

 

Ok, kad odem kući probaću da mu priđem sa nekih drugih strana™.

Tnx. 

Link to comment

Jedan prijatelj otvara prodavnicu sportskih suplemenata i treba mu neki televizor koji ce emotivati reklame te slovenacke firme s kojima je ugovorio taj biznis. Dakle, neki TV od 42-43 inca, da je smart i da sljaka 10ak sati dnevno, bez ikakvog drndanja i prebacivanja i bilo cega, samo te neke reklame. Ajmo preporuka za neku jeftiniju marku a da nije totalni krs nego da zadovoljava ove skromne kriterijume.

Link to comment

Jedan prijatelj otvara prodavnicu sportskih suplemenata i treba mu neki televizor koji ce emotivati reklame te slovenacke firme s kojima je ugovorio taj biznis. Dakle, neki TV od 42-43 inca, da je smart i da sljaka 10ak sati dnevno, bez ikakvog drndanja i prebacivanja i bilo cega, samo te neke reklame. Ajmo preporuka za neku jeftiniju marku a da nije totalni krs nego da zadovoljava ove skromne kriterijume.

Tesla ili Alpha recimo...imaju I android lolipop.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ljudi, gledam da uzmem ovih dana novi TV, a nisam bas najbolje upoznat sa materijom. Ne znam na sta od specifikacija da obratim paznju, sta je bitno a sta nije. Jedino znam da je 49" prava mera.

 

U principu, najvise cu ga koristiti za gledanje hd filmova u mkv formatu preko usb-a (ili tog Serviia kojeg vidim da pominjete, mada pojma nemam sta je to, za sad :D), uz srt titlove koje ce nadam se tv prepoznati.

 

Uz malo laickog istrazivanja, citanja recenzija, i analiziranja ponude (kod Madjara naravno), nekako sam suzio izbor na 2 kandidata. 

 

To su Samsung UE49KS7000 i LG 49UH8500. LG podrzava 3D, a Samsung ne, ali to mi je apsolutno nebitno. Cena je prakticno ista. Sta mislite? Ima li neko iskustva sa nekim od ovih modela, i kakvo je generalno misljenje o dilemi LG vs Samsung?

 

Unapred zahvaljujem :)

Edited by FPLS
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...