Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

N1, CNN medj srbljem

Featured Replies

Kako beše, neki američki investicioni fond?!

  • Replies 3.8k
  • Views 451.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Koja je smradina Kovačević, fuj. Oličenje "neće me niko zajebati, svisuisti" pljuckanja sa nebeskih visina mudrosti nedostupne običnim smrtnicima; nešto što najviše prezirem, više od ogoljenog ćacizma

  • N1 Info RS Bio jednom jedan Siniša Kovačević Kada je 1998. donet zloglasni Šešeljev Zakon o javnom informisanju sa drakonskim novčanim kaznama za medije koji su za 24 sata pred sudijom za prekršaje mo

  • Milošica
    Milošica

    Za njega ne verujem.

Posted Images

Jeste, "Junajtid grup", podfirma američkog "KKR" investicionog fonda ...

Edited by stoka

kkr= sbb + grand + sport klub+ n1

Ček, a to što je medijska kuća SportKlub u vlasništvu RTL-a, to nije bitno?

 

Samo pitam  :unsure:

Sportklub nije u vlasništvu RTL-a

Ček, a to što je medijska kuća SportKlub u vlasništvu RTL-a, to nije bitno?

 

Samo pitam  :unsure:

A sta si se ti navrzo na RTL?Gde god ti RTL pa RTL?

Nisam, ono je bio zdf...

 

I, samo sam pitao. Čitao sam na internetu da je RTL Group preuzeo IKO Mediju, koja je vlasnik SportKluba, pa sam pitao da li se to odnosi i na ovaj SportKlub. Samo pitao i mislim da je dozvoljeno da upitam za podrobniji odgovor...

 

Evo, sada sam ovo izgooglao od pre tri godine i i dalje mi nije jasno:

 

IKO Media jeste vlasnik Sport Kluba preko rumunske filijale IKO Balkan.

http://pretraga.apr.gov.rs/RepsisPublicS...1962837102

 

Međutim, njihovo sedište Bulevar Zorana Đinđića 8a dovoljno govori o povezanosti sa SBB.

Zatim, SBB je nedavno, verovatno znajući da se sprema preuzimanje od strane RTL-a, obezbedio svoje interese produženjem ugovora: http://www.mportal.com.hr/vijesti/75/kab.../4743.aspx

 

Na kraju, vlasnik prava za emitovanje Premier Lige na našim prostorima nije Sport Klub (IKO Media) već Telemach (Mid Europa - vlasnik SBB-a): http://manutd-croatia.com/forum/index.ph...96.15;wap2

 

Koliko mi se čini, mreža koju je Šolak ispleo teško da iko može da rasplete, bar dok traju prava za PL.

IKO media više nije vlasnik našeg SK. Firma pod tim nazivom ne postoji više u Srbiji što se lepo vidi na APR-u.

 

Međutim, ovde se može pronaći matični broj te firme 20179368 i ako ga ukucaš u APR dobićeš da firma nije ugašena, već da se sada zove United Media Production i da je 100% u vlasništvu UML-UNITED MEDIA LTD. sa Kipra, što ukazuje na United Group koji je u vlasništvu KKR-a i čiji član je SBB.

 

Štaviše, na sajtu United Group je jasno navedeno koje kanale kontrolišu sve sa odgovarajućom preglednom mapom za svaki od njih na dnu stranice. Naravno, SK-ovi su među njima.

http://www.the-united-group.com/xhtml/markets.php

 

EDIT: Da dodam da se ni mađarski SK ne spominje u RTL-ovim godišnjim izveštajima, on je sada u vlasništvu DPO Tematikus Csatornák Kft, tako da ga je i tu došlo do promena.

Edited by vememah

Ovo sa godišnjim izveštajima mi nije jasno, kao i čiji su ti DPO Tematikus Csatornák Kft, ali dobio sam odgovor na ono što mi je važno.

 

SportKlub odavde više nema apsolutno nikakve veze sa mađarskim SportKlubom, po pitanju finansijskih odnosa naravno, prošlost i slično su očite veze...

Sta ti je lenjost bato moj...ista pocetna strana na portalu N1 stoji od sinoc a sad je 9:15 .Mislio sam da nema gorih od B92 ali ima ..

Ma to sa sajtovima je otišlo do vraga jer "...imam ja sestrinog malog on zna računare, može od kuće copy/paste ne moramo ni da ga plaćamo..."

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

druga su vremena Pembltone,

sestrin mali je sada verovatno direktor Kolubare.

druga su vremena Pembltone,

sestrin mali je sada verovatno direktor Kolubare.

Eeee poraslo dete...

MM prešao na N1, od petka vodi političku emisiju Red line

lošmi lićmi?

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.