Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Ok, ima i gorih, ovako generalno govoreći, ali kod njih dvoje je najizraženija osobina koja mi ubjedljivo najviše piči po živcima, a to je da prekinu sagovornika kad ovaj zapravo ima nešto da kaže, a samo zato da bi ga prekinuli. Valjda im neko rekao da time pokazuju kako su zajebani novinari, kako ne jebu autoritete ni 2%, kad stalno sagovorniku upadaju u riječ. Totalno odsustvo osjećaja za vođenje razgovora. 

Link to comment

Ok, ima i gorih, ovako generalno govoreći, ali kod njih dvoje je najizraženija osobina koja mi ubjedljivo najviše piči po živcima, a to je da prekinu sagovornika kad ovaj zapravo ima nešto da kaže, a samo zato da bi ga prekinuli. Valjda im neko rekao da time pokazuju kako su zajebani novinari, kako ne jebu autoritete ni 2%, kad stalno sagovorniku upadaju u riječ. Totalno odsustvo osjećaja za vođenje razgovora.

+1

 

Naravno, desi se i Tugoslavu da odradi odličnu emisiju. Ne sećam se ko mu je bio sagovornik, ali znam da sam ga pohvalio baš na ovom cenjenom forumu ...

 

Mada, dosta zavisi i od gosta. Slabo se snalazi sa prevejanim likovima uličarskih manira tipa Dodik, Kusta ...

Edited by stoka
Link to comment
  • 4 weeks later...

Jbt, Uroš Đurić je zaglupeo skoro svako pitanje koje je dobio, miks truizama, obesmišljavanja teme, "ne razumem zašto ljudi koriste socmreže" izjava, "uopšte vas nisam slušao, da li mi verujete, sve je to tralala, opet je novac iza svega" i slično. 

Link to comment

Ако мислиш на Потеру (мада не личи јер је на теми о Н1), имао је и раније лош дан да се изнервира, изгледа овако исто како си описао.

Реално гледано најслабији је у тиму ловаца, а највише смара.

Edited by vathra
Link to comment

Evo AV priča na otvaranju ministarskog saveta of Organization for Sipping Coffee in Europe. Prenosi N1.

 

Kaže, mi počeli transformaciju,..., učimo od prijatelja, Nemaca i drugih,...

 

Koji njemu djavo sa Nemačkom?

Link to comment

Evo AV priča na otvaranju ministarskog saveta of Organization for Sipping Coffee in Europe. Prenosi N1.

 

Kaže, mi počeli transformaciju,..., učimo od prijatelja, Nemaca i drugih,...

 

Koji njemu djavo sa Nemačkom?

Kompleksi, pa daj šta daš...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...