Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Pa pazi i njima dobro ide, sa medijima.Njima je sasvim OK da on bude "zaglavljen" na "tamo nekom kanalu koji finansiraju amerikanci"...

Čak i tako "zaglavljen", sa objektivno malom gledanošću, pa opet režim čini nervoznim, što samo potvrđuje tezu prethodno navedenu ...

 

One novinare koje ne mogu da otpuste ili kupe, pokušaće da zaplaše ili diskredituju "starim, dobrim" metodama iz 90-ih - anonimnim pretnjama, fizičkim napadima na ulici, stavljanjem etiketa "izdajnik", "strani plaćenik" i sl ...

Edited by stoka
Link to comment

Ima ovde možda i boljih poznavalaca, ali HDA je vrlo inteligentan čovek, ako ništa drugo, mnogo inteligentniji nego što ljudi smatraju. A njemu je ovo do jaja zajebancija. Dok mislim da je Ž.M. verovatno uhvaćen na priču : Evo vam prilike da objasnite SVE. A i Struja će da priča , pa šta vama fali...

E sad da li su oni bili neophodni?

Jbga, ekskluziva...

 

I Hitler je bio inteligentan, kao i Sloba i mnogi drugi-ne vidim sta tacno treba da znaci taj argument.

 

A to sto mu je to do jaja zajebancija je vec problem i realnost naseg drustva, u nekim boljim i pametnijim ili bi gulio zatvor ili bar kucni pritvor.

Link to comment

dubioza je jedan od onih bendova kod kojih mi se više sviđaju njihovi spotovi nego muzika ...

 

Ali to su ti što zgrću pare na priči o socijalnoj pravdi i antiglobalizmu, tipa nemanja kusturica ...

Edited by stoka
Link to comment

Mislim da ih nema...Uostalom Lekic visi na TW pa ga pitaj...

joooj. kud pogledah ovo. meni je to strasno tuzno, infantilno. oni se nesto kao dopisuju i oni su super kul pa zadirkuju one druge. i to je 'nesto' sto ce zaboli ovaj rezim? ili tribina u mikseru?

tviter vojvotkinje i serdari. plivace vecina njih u projektnom finansiranju medija bez ikakvih problema.

 

edit:

gomila licnih, 'ala sam/si ga suknuo' tvitova

Edited by foto
Link to comment

joooj. kud pogledah ovo. meni je to strasno tuzno, infantilno. oni se nesto kao dopisuju i oni su super kul pa zadirkuju one druge. i to je 'nesto' sto ce zaboli ovaj rezim? ili tribina u mikseru?

tviter vojvotkinje i serdari. plivace vecina njih u projektnom finansiranju medija bez ikakvih problema.

 

edit:

gomila licnih, 'ala sam/si ga suknuo' tvitova

 

Ja sad sa zenom pogledao i prekinusmo na pola...Mucno nam bilo...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...