Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Pojasni?

 

Jugoslavija je bila srpski projekat i tamnica naroda.

Srbi su započeli rat.

Srbi su krivi za rat.

Srbi su zločinci uvek i svuda.

Svi Srbi svaki dan da dolaze i na kolenima da ožale žrtve Srebrenice.

Može li se sa Srbima tim zlikovcima?

Link to comment

'sarajevski' Presing jeste skoro uvek samo na te nacionalističke teme, ili je debelo pokriven njima, kao da se sada ništa drugo ne dešava.

Meni je mnogo veći problem što je novinar koji ga vodi isti Milomir Marić u stilu i pristupu... plus je užasno površan, opšta mesta prošarana mangupskim stavom i teraj.... stvarno se ne sećam da sam natrčao na ijednu smislenu aktuelnu temu, ili bar nešto profesionalno odrađeno od njega, za razliku od druga dva studija odnosno voditelja. Da budem iskren već ga uveliko preskačem, sinoć sam samo kratko preleteo.

 

Što se ostalog tiče na N1 meni je ok, onoliko koliko gledam.

Link to comment

'sarajevski' Presing jeste skoro uvek samo na te nacionalističke teme, ili je debelo pokriven njima, kao da se sada ništa drugo ne dešava.

Meni je mnogo veći problem što je novinar koji ga vodi isti Milomir Marić u stilu i pristupu... plus je užasno površan, opšta mesta prošarana mangupskim stavom i teraj.... stvarno se ne sećam da sam natrčao na ijednu smislenu aktuelnu temu, ili bar nešto profesionalno odrađeno od njega, za razliku od druga dva studija odnosno voditelja. Da budem iskren već ga uveliko preskačem, sinoć sam samo kratko preleteo.

 

Što se ostalog tiče na N1 meni je ok, onoliko koliko gledam.

Tacno tako , covek je uzasno los.Kao da im je AJB pokupila tamo sve sto valja.On je uspeo da ispadne glup i sa Neletom Karajlicem....

Link to comment

Tacno tako , covek je uzasno los.Kao da im je AJB pokupila tamo sve sto valja.On je uspeo da ispadne glup i sa Neletom Karajlicem....

 

Jel ti bolan žao, ajd ba rec da ti je žao i izvinse, evo sad da svi čujemo! pa u krug do isteka emisije

Link to comment

Generalno teško sem spikera vijesti na BHT/FTV može da se razluči kod sarajevskih novinara/voditelja šta je intimiziranje sa gostom a šta je novinarstvo. Svi pate od tog "evo mi sad s kafe s Baščaršije, pa smo malo upali u studio da vi skontate kako je nama" moda. Izgubila se ta kultura govora, dikcije i generalno ponašanja na TV-u. (nije samo u Sa, i kod nas je to problem, ali oni baš potenciraju tu uličarsku spiku, kao neki ™)

 

Onaj alternativni kanal iz TLN gdje Nele ("nešto sam sjebo nogu na fudbalu", "idemo konkretno, jedno pitanje iz struke - radi l' u Irisu još ona Fatima, ona s vel'kim fonasi") dočekuje prof'sora Miljenka (joj vid' mu glave) je bio vizija u šta će se pretvoriti sarajevski novinari/voditelji. 

Edited by James Marshall
Link to comment

 

Onaj alternativni kanal iz TLN gdje Nele ("nešto sam sjebo nogu na fudbalu", "idemo konkretno, jedno pitanje iz struke - radi l' u Irisu još ona Fatima, ona s vel'kim fonasi") dočekuje prof'sora Miljenka (joj vid' mu glave) je bio vizija u šta će se pretvoriti sarajevski novinari/voditelji. 

 

Profsore, vidte ovo - sedamnest godina oca mi!!!

 

:lolol:

Link to comment

Profsore, vidte ovo - sedamnest godina oca mi!!!

 

:lolol:

"Zmiu ga loma"

 

Aaaaa, jes' vam ga šukno, prof'sore, aaa! 

 

Nažalost, nije da se nismo nagledali tih i takvih emisija u posljednjih dvajes' godina, gdje navuku nekog bekana profesora u neku estradnu emisiju pa ga onda raznorazni poluljudi poluotpadi razvlače "vid' mu glave, mora da je od tol'kog učenja" 

Edited by James Marshall
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...