Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Kao u insajderu, mnogo poznatih iz sfere medija sa kratkim blic izjavama i komentarima o konkretnom događaju.

 

A posebno mi urnebesno bilo  što su fino uklopili neke indirektne komentare/odgovore Dragana hadži struje, Aleksandra Jovanovića i Dragoljuba Anđelkovića kao doprinos totalnoj manipulaciji svih medija od stane Psiha & brata sa ekipom. Da mi je videti samo gazdinu facu dok je gledao svoje kerove koji daju doprinos pojašnjavanju kako se muljalo.

 

Na kraju imenovanje ko je sve odbio da učestvuje u emisiji.

Zanimljivo da se pri tom imenovanju Olja Bećković našla u istom košu sa ostalima što su odbili da učestvuju: Pink Mitrović, DJV informer, ona Ivana Vučković studio b, Ljilja Smajlović, Nenad Stefanović sa rts-a... i još neko.

 

Sličnu emisiju najavili za ponedeljak 28.12.2015. gde će se baviti Čovićem, zakitili najavu sa opaskom Ostojića (ex studio B, ex LDP...): Kad je mutno - Čović

Link to comment

Pa jedino me cudi Olja, mozda nece da se eksponira, ionako je imala samo 2-3 intervjua od ukidanja Utiska.

 

Ostali su svi Vuckovi.

 

Ali Hadzi jebeni Antic-cemu on sluzi u emisjij :isuse:

Link to comment

Pa jedino me cudi Olja, mozda nece da se eksponira, ionako je imala samo 2-3 intervjua od ukidanja Utiska.

 

Ostali su svi Vuckovi.

 

Ali Hadzi jebeni Antic-cemu on sluzi u emisjij :isuse:

Ima ovde možda i boljih poznavalaca, ali HDA je vrlo inteligentan čovek, ako ništa drugo, mnogo inteligentniji nego što ljudi smatraju. A njemu je ovo do jaja zajebancija. Dok mislim da je Ž.M. verovatno uhvaćen na priču : Evo vam prilike da objasnite SVE. A i Struja će da priča , pa šta vama fali...

E sad da li su oni bili neophodni?

Jbga, ekskluziva...

Link to comment

na linku ima samo pet epizoda, ostalo su tizeri.

ako neko ima link za ostatak na jutjubu bila bih zahvalna

 

Mislim da ih nema...Uostalom Lekic visi na TW pa ga pitaj...

Link to comment

Zato i prete Lekiću, jer ne da serijal na Jutjub ...

 

Šala-mala ... Ovaj se režim dovodi do ludila samo objavljivanjem mehanizama medijskih manipulacija, kako 90-ih (jer su i tada isti ljudi bili na vlasti), tako i sada. Jer čitava njihova vlast zasnovana je na građenju virtuelne stvarnosti putem medija, u kojoj nas je "prosto sramota koliko nam dobro ide" ...

Link to comment

Zato i prete Lekiću, jer ne da serijal na Jutjub ...

 

Šala-mala ... Ovaj se režim dovodi do ludila samo objavljivanjem mehanizama medijskih manipulacija, kako 90-ih (jer su i tada isti ljudi bili na vlasti), tako i sada. Jer čitava njihova vlast zasnovana je na građenju virtuelne stvarnosti putem medija, u kojoj nas je "prosto sramota koliko nam dobro ide" ...

 

Pa pazi i njima dobro ide, sa medijima.Njima je sasvim OK da on bude "zaglavljen" na "tamo nekom kanalu koji finansiraju amerikanci"...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...