Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

koliko je neobicno, da ne kazem smesno, kad sportski novinar iz hrvatske izvestava o cukarickom (neam pojma koji sport je u pitanju) pa kaze cukaricki s mekim covima i drugacijim akcentom :D divno  :wub:

Link to comment

Šta je sad ovo u Pressingu, zvali Pajtića da mu Jugoslav izigrava islednika i da mu skače po kičmi 20 minuta - i pored papira koje ovaj ima, datume, potpise,... Svima će Jugoslav da veruje na reč, osim 'žutaćima'.

Živele gazde i upravnici Srbije!

Link to comment

Jadni Jugoslav je uvek bio ocajan u ovim razgovorima ... a sad kreten kao glumi neku objektivnost ili sta vec

Budala

A jbga cime se inace bavio pa je u tome bio dobar?

Link to comment

Sramota je što je pre neku nedelju Jugoslav jahao direktora EPSa Obradovića po istim ovim temama, tj. eliminisanja američkih firmi, monopola, sumnjivih tendera, prekidanja ispumpavanja, ... al' je to bilo u trenutku kad je poslato pismo kongresmena pa je bila drugačija 'agenda' na ovu temu - a sad je ambasada okrenula ploču jer su dogovorili nešto drugo, pa udri kontra-priču...

Link to comment

A jbga cime se inace bavio pa je u tome bio dobar?

Ne znam, nisam hteo da kazem da je bio dobar u bilo cemu.

Posebno me nervirao u ovakvim razgovorima kad kao postoji neka aktuelna tema koju juri .. uvek je bio nepripremljen, postavljao nelogicna pitanja koja mase sustinu, izvlacio pogresne zakljucke ... u sustini uvek je delovao kao neko ko nije previse bistar. 

Link to comment

E jbga sad me nateraste da pogledam...

:isuse:  :isuse:  :isuse:

 

Jugoslav:

Zasto iznosite licnu prepisku

Pajtic:

Pa nisam ja izneo nego portal...

Jugoslav:

Pa tobro nije bitno ko je...

 

Ovo je strasno jbte.Vidi se kako je ispizdeo sto je Pajtic dosao koliko-toliko pripremljen....

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Tugoslav je promašio profesiju ...

 

Ako već hoće na televiziju, bio bi dobar kao statista u nekom urnebesnom tv-šouu gde bi ga pitom gađali u lice. Ili da sedi iznad bureta sa vodom ...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...