Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

N1, CNN medj srbljem

Featured Replies

U jutarnjem, koji normalno ide na N1 HR i N1 BIH, nisu komentarisali zašto nema BG-a, samo je voditeljka iz SA rekla da su na početku programa zajedno u 2 centra (umesto standardnih 3).

 

JsoELqL.jpg

Edited by vememah

  • Replies 3.8k
  • Views 451.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Koja je smradina Kovačević, fuj. Oličenje "neće me niko zajebati, svisuisti" pljuckanja sa nebeskih visina mudrosti nedostupne običnim smrtnicima; nešto što najviše prezirem, više od ogoljenog ćacizma

  • N1 Info RS Bio jednom jedan Siniša Kovačević Kada je 1998. donet zloglasni Šešeljev Zakon o javnom informisanju sa drakonskim novčanim kaznama za medije koji su za 24 sata pred sudijom za prekršaje mo

  • Milošica
    Milošica

    Za njega ne verujem.

Posted Images

Na sajtu novas pise

Dve televizije, koje posluju u okviru United Media, posle ponoći su isti natpis objavile i na svojim društvenim mrežama, ali bez objašnjenja o čemu se tačno radi.

Ali najbolje ovo na sajtu Nove i Danasa obaveštenje ali uz rečenicu "iz ove dve medijske kuće nisu rekli o čemu se radi". Kao da nisu iz iste grupacije.

moguće je da su program prekinuli zbog medijskog mraka u srbiji

Navodno zbog RT

Navodno zbog RT

?
Biće da su magovi PR-a smislili.
Ajd da vidimo dokle će ovako.



....shiit has hit the fan.
1 hour ago, renne said:

Navodno zbog RT

Šta je RT ? 

 

Neki kažu da se danas obeležava dan slobode medija ? 

A neki kažu da ne zbog nedodeljivanja nac. frekvencije

U svakom slučaju je u pitanju marketing. Da su hteli da bude jasno o čemu se radi, to bi i rekli. Ili su samo uzeli slobodan dan.

17 minutes ago, dùda said:

Šta je RT ? 

 

Svetski dan slobode medija je 3. maj.

Edited by vememah

Meni ovo smrducka da će petu frekvenciju dobiti RT, odnosno RT Balkan, a da su juče ili pre neki dan takav nagoveštaj saznali iz United Media.

1 hour ago, Frank Pembleton said:


?
Biće da su magovi PR-a smislili.
Ajd da vidimo dokle će ovako.



....shiit has hit the fan.

izuzetno glupo ko god da je smislio, kao da su se nadali da će dobiti nacionalnu

pop se naljutio na selo...

RT nije konkurisao.

 

Quote

Predsednica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić izjavila je FoNetu da su se na konkurs za petu frekvenciju za televiziju sa nacionalnom pokrivenošću javile četiri [televizije] - Nova S, Kurir, Kopernikus i BK.

14 minutes ago, renne said:

izuzetno glupo ko god da je smislio, kao da su se nadali da će dobiti nacionalnu

pop se naljutio na selo...

:cry:

joooooj, pa čudi me od tebe ovakav komentar.

pa jasno je bilo da neće dobiti nac frekvenciju ali ako počnemo svi da se ponašamo kao da je to normalno, onda smo zbilja skuvana žaba 

Ako je zbog toga što nije dodeljena frenvencija, ne razumem zašto danas, pošto je rok navodno bio 26. novembar.

Edited by igoraki

Zekić je rekla da nema zakonskog roka za odabir. Mogu da razvuku koliko žele.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.