Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

N1, CNN medj srbljem

Featured Replies

jel se sećate kad je radio B92 jednog dana, sredinom devedesetih, usred programa odjednom krenuo da pušta narodnjake? e vidla žaba...

  • Replies 3.8k
  • Views 451.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Koja je smradina Kovačević, fuj. Oličenje "neće me niko zajebati, svisuisti" pljuckanja sa nebeskih visina mudrosti nedostupne običnim smrtnicima; nešto što najviše prezirem, više od ogoljenog ćacizma

  • N1 Info RS Bio jednom jedan Siniša Kovačević Kada je 1998. donet zloglasni Šešeljev Zakon o javnom informisanju sa drakonskim novčanim kaznama za medije koji su za 24 sata pred sudijom za prekršaje mo

  • Milošica
    Milošica

    Za njega ne verujem.

Posted Images

Da, liči na to, samo se ovi ne pretvaraju da ih je režim preuzeo kao B92 tog dana.

Pa nek i oni puste narodnjake, nek se narod malo razveseli u ova tmurna vremena. A ne ovako, ko da je neko umro bozemeprosti..

nadam se da N1 nije ni konkurisao za frekvenciju, nego Nova S?

10 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Pa nek i oni puste narodnjake, nek se narod malo razveseli u ova tmurna vremena. A ne ovako, ko da je neko umro bozemeprosti..

 

Uključujemo se u program Grand TV...

 

6 minutes ago, levi said:

nadam se da N1 nije ni konkurisao za frekvenciju, nego Nova S?

 

Ovaj put nije

Ažuriran je EPG za N1 na SBB-ovom sajtu, piše do ponoći mrak, dok za sledeće dane stoji regularan program. Za Novu S i dalje stoji redovna satnica umesto koje ide natpis.

 

https://epg.sbb.rs/

Hoce li nam biti manji racun za SBB? :fantom:

13 minutes ago, Milošica said:

Hoce li nam biti manji racun za SBB? :fantom:

 

hoće, onog dana kada smanje porez zato što država ne radi svoj posao

31 minutes ago, Milošica said:

Hoce li nam biti manji racun za SBB? :fantom:

Samo za struju. 

a možda se prebacuju na yetel pa dok se ne podesi sve

 

:fantom:

 

jel se sećate kad je radio B92 jednog dana, sredinom devedesetih, usred programa odjednom krenuo da pušta narodnjake? e vidla žaba...

Bolji je primer kad je B92 odlučio da ne izveštava sa Šešeljevih/SRS KZM...



....shiit has hit the fan.
18 minutes ago, Frank Pembleton said:


Bolji je primer kad je B92 odlučio da ne izveštava sa Šešeljevih/SRS KZM...
 

 

pa ne znam, to se više puta radilo, jedno vreme i Studio B pokušao to

3 hours ago, Frank Pembleton said:


Bolji je primer kad je B92 odlučio da ne izveštava sa Šešeljevih/SRS KZM...



....shiit has hit the fan.

Koliko se sećam u jednom momentu su radikale bojkotovali svi i jedino tako je to i imalo smisla

24 minutes ago, dùda said:

Koliko se sećam u jednom momentu su radikale bojkotovali svi i jedino tako je to i imalo smisla


ma ni to nije imalo smisla, malo po malo su svi odustali od tog bojkota

To je onaj bojkot negde s početka 2000-e (mrzi me da sada tražim kada tačno), kada su gotovo svi nerežimski mediji zajednički odlučili da prekinu izveštavanje o aktivnostima SRS...valjda su tek krajem godine, nakon promena, ponovo počeli da ih prate. 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.