Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Sjaši Kurta da uzjaše Murta.
 
Da bi N1 jednom možda i stvarno postala dobra news telebizija na čelo mora da dođe neki sposoban čovek. Mnogo je manje bitno da li je dobar novinar.
Jugoslav nije bio sposoban vođa, to se videlo milion puta. A mislim da ni kolegama na N1 neće nedostajati,
:fantom:
On se bavio (i) stvarima koje ne bi trebalo, niti zna da radi u okviru firme.
I nije jedini od tog "vrha".
E sad da li je on trebao da kaže: Ovo nije polje mog delovanja i ja ne umem to da radim.
To je pitanje.
Menadžment koji je od njega zahtevao da se bavi tim stvarima je zapravo srž problema.

.... Shiit has hit the fan!

  • Hvala 1
Link to comment



"Nije jasno ni da li sa ostavkama imaju veze i trzavice koje su počele sa pojavom Euronewsa, televizije u vlasništvu Telekoma, koja nudi velike plate novinarima i urednicima. Nekoliko novinara N1 već je prešlo na novu televiziju.'

Ko je prešao?
Link to comment

Njega znam, za nju sam morala da guglam, ok ona je meteoriloskinja, nije novinarka.

E sad zanima me taj Euronews, samo se zove slucajno [emoji849] kao onaj pravi ili imaju neki dil sa njima?

Kakvo unosno zanimanje u Srba, preletacevic. Dja tamo, dja vamo.





Link to comment

I Nataša Kovačev dopisnica N1.

I Šarić je možda najozbiljniji voditelj/novinar vesti na N1. Bio.

A i manite se sa tim "preletanjem" kod novinara i ostalih.

To je izraz za političare.

I da, "ima veze" sa Euronews.


.... Shiit has hit the fan!





  • +1 2
Link to comment

da imamo 5 naci televizija koje ne kontrolishe ista ekipa, ne bi nam ni padalo na pamet, ovako smo ko rodbina [emoji38]ol:



sent from bubamoto

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

On se bavio (i) stvarima koje ne bi trebalo, niti zna da radi u okviru firme.
I nije jedini od tog "vrha".
E sad da li je on trebao da kaže: Ovo nije polje mog delovanja i ja ne umem to da radim.
To je pitanje.
Menadžment koji je od njega zahtevao da se bavi tim stvarima je zapravo srž problema.

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Npr?

 

Link to comment

Naravno da svako ide tamo gde mu je bolje, samo da na jednoj televiziji citam vesti i vodim emisije koje kritikuju vlast, a onda odem na drugu gde se to u najmanju ruku ne radi, pa sad zovite to kako hocete, male su razlike da li bih recimo botovala i sl, svakako ne bih poredila sa politicarima ipak.



  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, gospa buba said:
kakvo preletanje, ljudi u kapitalizmu nashli drugi/bolji posao.

sent from bubamoto

 

Znači isto ko političari. :happy:

Edited by munze
Link to comment
Naravno da svako ide tamo gde mu je bolje, samo da na jednoj televiziji citam vesti i vodim emisije koje kritikuju vlast, a onda odem na drugu gde se to u najmanju ruku ne radi, pa sad zovite to kako hocete, male su razlike da li bih recimo botovala i sl, svakako ne bih poredila sa politicarima ipak.




A da radiš na jednoj televiziji koja u najmanju ruku ne kritikuje vlast, pa onda odeš na drugu koja to radi?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...