Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

gledao sam one "3 tačke" na temu zakona vezanog za LGBT pa čuh i ovo iz usta učesnice iz BG: zakon će dovesti u neravnopravan položaj hetero parove u odnosu na lezbiski kada je u pitanju vantelesna oplodnja. da je za hetero parove potrebna potvrda/uverenje o višestrukim neuspešnim pokušajima. ostalo mi je nejasno zbog čega bi to bilo potrebno. ko bi tražio veštačku oplodnju ako ne mora? 

 

turite ovo gde treba ako bude ikakve reakcije.

Link to comment
13 minutes ago, Malkmus said:

Zdenko Tomanović im je advokat u sporu sa Telekomom?:blink:

Što takvo iznenađenje? Pa njih zanima da zarade što više i ništa drugo kao i svaku drugu firmu, naivno je verovati da se oni bore za neke druge stvari kao što ponekad prodaju tu priču.

Link to comment

Zbog Miloševića, na prvom mestu.

Znam da u pravu ne važe principi koji su poželjni u privatnom životu. Nije mi jasno zašto ne neko drugi.

 

Edit I principi u biznisu.

Edited by Malkmus
Link to comment

Pa ja se baš ne razumem u advokaturu ali verujem da je on odličan advokat,. E sad što on brani ljude koji se nama baš ne sviđaju je neka druga priča.

Link to comment

Zdenko je i pored toga veliki prijatelj sa Jugoslavom Ćosićem.
A zaista tu valjda uzimaš advokata da bi dobio spor.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Jel ima neko neki info u vezi emisije Prime Time na N1, pominjali su da su im "dani odbrojani". Ne skontah da li gase emiiju ili se to odnosi samo na neke hrvatske operatere koji, poput ovih govnara kod nas, skidaju pojedine politički nepodobne kanale sa svojih lista.

 

Link to comment

Šta oni imaju, milsim na CRO, sem Planet TV i Arena (pošto vidim da ostaju bez UM).

 

MAX je u stvari švapski T mobile, oni su kupili njiov Telekom, da se tako izrazim?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...