Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

2 minutes ago, msv said:

 

Preko strima na sajtu/aplikaciji

 

OK.. znaci nece moci... nije vredno da se jure strimovi. Da ima regularni kanal, pa da se baci pogled ponekad, ovako je nebitno.

Link to comment
9 minutes ago, Frank Pembleton said:

Upravljanjem tako složenim sistemom kao što je tv stanica.

.... Shiit has hit the fan!
 

šta tu ima da se zna. što kaže 1 tv mogul

”ovde snimamo, ovde puštamo”

 

:covid19:

  • Haha 1
Link to comment
šta tu ima da se zna. što kaže 1 tv mogul
”ovde snimamo, ovde puštamo”
 
covid19.png
Dobro ti znaš bolje... [emoji12]

.... Shiit has hit the fan!


Link to comment
A da radiš na jednoj televiziji koja u najmanju ruku ne kritikuje vlast, pa onda odeš na drugu koja to radi?

.... Shiit has hit the fan!

Ne vidim bas paralelu. Pobegnes ako imas izbora, ako nemas cutis i trpis.
Kako da ti kazem, to je sve stvar izbora ili si za njih ili nisi. Tako je to danas nazalost.
Zasto nemas empatiju za botove?
Ok ne ti, ne znam kako razmisljas, ali vecina nema. A mnogi od njih sigurno nemaju bas nikakav izbor.

Link to comment

Isteko edit.

Da se razumemo, ja nikog ne osudjujem. Nisam u njihovoj kozi, niti znam sta im se desava, niti zasto neko radi to sto radi. Ja imam eto srecu da ne moram da biram, i nadam se da ce tako ostati zauvek.
Osudjujem samo ove direktne izvrsioce i nosioce vlasti i lopurde sto nas ojadise u svakom smislu i unistise nam zivote, a posledice ce biti ko zna koliko dalekosezne. Obican svet ne osudjujem, pa ni novinare.
Zoricka kada je dobila nagradu iz ruku onog vrhovnog gmaza i drekavca, jedna sam od rerkih koja je branila. Ona je tu nagradu zasluzila vise nego iko i ta nagrada nije drekavceva, vec drzavna, a on nije drzava.
Ali ja bih odbila, tu nagradu ne bih primila.

Kod ovih novinara, koji su presli, eto i Natasa simpaticna Novosadjanka, kada ti je neko svaki dan "u kuci", krivo ti je kada ode u tudju i prestane da svaraca kod tebe, prosto samo to, da ne sirimo ovu raspravu.



Link to comment
Ne vidim bas paralelu. Pobegnes ako imas izbora, ako nemas cutis i trpis.
Kako da ti kazem, to je sve stvar izbora ili si za njih ili nisi. Tako je to danas nazalost.
Zasto nemas empatiju za botove?
Ok ne ti, ne znam kako razmisljas, ali vecina nema. A mnogi od njih sigurno nemaju bas nikakav izbor.

To što ne vidiš paralelu to je tvoj problem.
Nije opis posla "kritikovanje vlasti" to ne može biti mera rada novinara.
A da ne pričam o tome da ti sudiš već o nečemu što nisi ni videla.
Nije mera nečijeg kvaliteta u novinarstvu samo "kritikovanje vlasti".
Zato sam ti i obrnuo da vidiš koliko je to besmisleno u ocenjivanju.
I kakve to veze ima sa botovima?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Rekla sam gore sta sam imala, ne bih da sirim dalje pricu, pogotovu kada neko diskusiju spusta na licni nivo.


Pa iznela si lični stav.
Sama si to rekla.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ali nije on od juče urednik N1 pa da se nije snašao, tu je od samog početka i meni se čini da mu nije išao loše taj posao, možda i bolje nego novinarski. Nekako ga ne mogu zamisliti na nekom mediju bliskom režimu, pa tako ni na tom EuroNews-u.

 

Da li je moguća neka druga varijanta, recimo da menadžment zbog interesa kompanije hoće malo da spusti loptu i približi se vlasti a njemu to neprihvatljivo?

Edited by mraki
Link to comment

Za Zorić mislim da nema nikakve zavere, ponuda iz druge firme gde će moći da kapitalizuje ugled stečen od letos.

Jugoslav je bio na takvoj poziciji da je svašta moguće, ali bih rekao da se radi o nekom standardnom konfliktu sa menadžmentom: burn vremena, odlasci kadrova, finansije, različita viđenja šta i kako dalje, neki nagomilani lični konflikti...

  • +1 3
Link to comment

Pošto sam tek skoro čuo za taj EuroNews Srbija, koliko je izgledno da će biti isti kao većina medija?

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
5 minutes ago, *edited by mod said:

Pošto sam tek skoro čuo za taj EuroNews Srbija, koliko je izgledno da će biti isti kao većina medija?

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

 

pa Telekomov kanal, Arena grupa

Link to comment

Dosta izgledno, promovisala ga je Suzi, bezlični glodur pokupljen s RTS-a je već uradio dva ekskluzivna intervjua za međunarodni Euronews sa Vučićem i Brnabićkom i u vlasništvu su Telekoma.

 

Pogledaj facu Brnabićke dok ju je intervjuisao pa će ti sve biti jasno.

 

DdKSffP.jpg

 

Verovatno će biti malo više zakamuflirano, ali prenošenje otkrića Birna, Krika, Cinsa i sličnih ne očekujem.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...