Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Vecaras 360 stepeni sa Cvijetinom i Boskom, sa jedne strane, gleda mi se Cvijetn, sa druge, Bosko opet poceo da smara, jendo vreme kratko doduse, jeste bio minimalno podnosljiv, ali opet ga hvataju njegove lutke..

Link to comment
Nova emisija Nataše Miljković "Persona non grata" od 19. aprila, ponedeljkom u 20h.
Žena je neumorna.
Kraljica propalih "projekata".

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Meni je ona sasvim ok...Mislim da su pogrešno postupili prema njoj. Trebalo je da je vrate na Novu S posle Minjinog povratka na N1, a ne da je prebacuju iz emisije u emisiju. Ona im dođe kao neki tester novih projekata.

  • +1 1
Link to comment
Meni je ona sasvim ok...Mislim da su pogrešno postupili prema njoj. Trebalo je da je vrate na Novu S posle Minjinog povratka na N1, a ne da je prebacuju iz emisije u emisiju. Ona im dođe kao neki tester novih projekata.

Ti misiš da se njoj vraća na Novu S?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Just now, pt 2.0 said:

O čemu će biti emisija?

 

U središtu nove emisije je ličnost – nepodobna, nepoželjna, isključena ili možda samo pogrešno shvaćena.

O njoj se priča i piše. Ona deli javnost i rasplamsava strasti. Zbog nje se polemiše. Ona je na meti društvenih mreža i tabloida, (anti)heroj, žrtva vlastitih reči, dežurni krivac. Jedni joj veruju, drugi ne.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
 
U središtu nove emisije je ličnost – nepodobna, nepoželjna, isključena ili možda samo pogrešno shvaćena.
O njoj se priča i piše. Ona deli javnost i rasplamsava strasti. Zbog nje se polemiše. Ona je na meti društvenih mreža i tabloida, (anti)heroj, žrtva vlastitih reči, dežurni krivac. Jedni joj veruju, drugi ne.
 
 
Iiiii prvi gost - Dare Lobotomija [emoji12]
I posle treće emisije nema više koga da zove...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...