Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Pa gledala sam.

Al' taj momenat sa vitonom mi baš nešto bio bizaran. Mislilm, kao da je to bilo neko pravilo, da se dele vitoni. Zato sam se začudila.

 

Link to comment

Toliko obaveza sam imao ove nedelje da samo citao svaki treći post i to dijagonalno. Sad uz jutarnju kaficu sve natenane ali vidim da, nažalost, nigde niste odmakli. Razočaran u PPP :fantom: 

Elem, prisećam se a i gugl potvrdjuje, Jugoslav je bio targetiran još pre neku godinu, a na toj poziciji kao viđena bila Žaklina. Deluje da je neko reciklirao ove vesti. Moguće i da je stvar sad došla na naplatu ali se onda postavlja pitanje zašto bas sad i kome to odgovara :fantom::fantom:

Link to comment

Mislim da bi Zorićki najbolje bilo da je ne uvlače u ove "ratove".
Previše se zahteva od nje. Da bude "prerjanica" i "lučonoša".
Ona je dobar terenski reporter i toga treba da se drži. Ne treba da bije neke bitke gde će vojevati tuđe ratove.
Na kraju će izgoreti.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 8
Link to comment
Quote

News direktor N1 telezivije Igor Božić rekao je da razume interesovanje javnosti za njegovo postavljanje na ovu funkciju umesto Jugoslava Ćosića i istakao da će uređivačka politika ostati ista.

„Logično je kada ključno ime jedne televizije ode, koji je sam po sebi brend da se pažnja javnosti usmeri na to. Jugoslav Ćosić i Jelena Zorić su ostavili svoj pečat, ali nisu oni jedini N1. Publika i javnost treba da budu mirni, jer mi ostajemo dosledni svojoj profesiji“, kazao je Božić.

https://nova.rs/emisije/bozic-uredjivacka-politika-n1-ce-ostati-ista/

 

 

Link to comment

Tu je jedino bitno da se uzme kinta od fondova.
Al jbga mora nešto da se "prikaže".
I onda se dobije "nešto"...

A da ne pričam što se svašta zove "dokumentarac" ili "dokumentarni film"...

.... Shiit has hit the fan!



  • +1 1
Link to comment
Meni bi bilo sasvim u skladu sa ugledom da je ovo išlo na Novoj. Za ono što se N1 trudi da bude ovo je smeće.
Ali ne bilo u skladu sa "ugledom" koji autor želi da predoči.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
18 hours ago, salerokada said:

U dokumentarcu o Vučeliću jedan od govornika Vladimir Vuletić (sa pravnog).

 

:ajde:

 

Jesu objasnili kako ta protuva nije zaglavila robije?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...