Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Kontam da će biti "neutralni" u smislu neće hvaliti vlast ali neće je ni pljuvati.

 

Jedino mi se u tu računicu ne uklapaju neka imena koja su doveli tamo, za koje verujem da ne bi urušavali sopstveni integritet. Ubrzo ćemo dobiti odgovore.

 

  • +1 2
Link to comment

Otprilike. Bez istraživačkih momenata, bez neugodnih pitanja, bez talasanja. Samo prenesu vest i to je to. 

Što se tiče integriteta, u ovoj ekipi koju su do sad okupili baš i nema nekog ko je oštrog pera (tj. mikrofona), pa i neće imati šta posebno da se uruši...osim ako i Zorićka ne pređe, ali ne vidim koja bi bila korist od nje u mediju koji će nit da smrdi nit da miriše. 

Link to comment
Otprilike. Bez istraživačkih momenata, bez neugodnih pitanja, bez talasanja. Samo prenesu vest i to je to. 
Što se tiče integriteta, u ovoj ekipi koju su do sad okupili baš i nema nekog ko je oštrog pera (tj. mikrofona), pa i neće imati šta posebno da se uruši...osim ako i Zorićka ne pređe, ali ne vidim koja bi bila korist od nje u mediju koji će nit da smrdi nit da miriše. 
Pa to je licenca Euronews koliko su oni "istraživači" toliko će i ovi biti...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

ako se pusta na bakru za nekoliko milona korisnika onda nece biti nista sto kvari sliku, to mi je realno..ne znam kako drugacije

prave nesto kao dobronamernu kritiku

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Pa to je licenca Euronews koliko su oni "istraživači" toliko će i ovi biti...

 

Znam, ovi iz vlasti Telekoma ne bi ni potpisivali ugovor da nije sigurica po tom pitanju. 

Link to comment

Da, baš će se davalac licence baviti unutrašnjom politikom Srbije. Njima je važnije izveštavanje o spoljnoj politici, korektno EU, a to neće biti problem.



Link to comment
Da, baš će se davalac licence baviti unutrašnjom politikom Srbije. Njima je važnije izveštavanje o spoljnoj politici, korektno EU, a to neće biti problem.




Zabole davaoca licence kako se izveštava dokle god onaj ko ima mač i vlast to odobrava. Dokle god se to ekstremno ne kosi sa politikom centrale.
Ako to dvoje ne može, gasi se svetlo.


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Kod Maje Dragic u Danu uživo, bio gost Bojan Bilbija, novinar Politike.
Dakle, glasnogovornik, jer....
Nije Stefanovic sigurno ucestvovao ni u kakvim losim rabotama, iako on to ne zna, ali eto... a odbori mu izglasavaju nepovrenje, jer tako to u demokratskim drustvima, ne kao nekada dok je bio DS, dok je Vesic mega car, koji svako jutro obrijan i sa kravatom (majke mi tako rekao) resava goruce probleme.

E sad, na sve to saznam sad da je ovaj portparol juce gostovao i na Novoj S.
Wtf?

Inace veceras u 360° kod meni omiljenog Sovljanskog gost je Zujovic.





Link to comment

A i navališe sa smatranjima o predizborima u opoziciji, dosadiše. Biće da neko lobira za novog Baneta Trifunovića. :fantom:

Edited by Zabalujev
Link to comment
A i navališe sa smatranjima o predizborima u opoziciji, dosadiše. Biće da neko lobira za novog Baneta Trifunovića. :fantom:
To sa predizborima gura ona "skupština slobodne srbije", neverovatno je koliko su odvojeni od realnosti sa time.
Sedeo sam u nekom društvu gde se kao možeš misliti ozbiljno razgovaralo.
I ja i još jedan posle par piva pitasmo za neka "tehnička pitanja" i odgovor je:
Ma pusti sad to....

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...