Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

7 hours ago, svashtabezneshto said:

e, ajd što su radili izveštaj, ali što nije bilo nikakbog stručnog komentara posle, nikakvog otklona od protesta,

jezivi su.

 

Bilo je. Pustili su doktorku pulmologa (ne secam se imena, vec su sa njom ranije radili intervjue) koja je rekla sve sto treba i za vakcine i za koronu. 

 

EDIT: Ovo je islo posle priloga o protestu http://rs.n1info.com/Zdravlje/a637347/Koronavirus-pulmologija-posledice-po-pluca-dr-Tatjana-Radosavljevic.html

Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • 2 weeks later...

Zbog čega su BIH i CRO N1 tako drugačiji od našeg?

 

Nekad imam utisak kao da gledam ugleđeni Pink,kada se o nacionalnim stvarima radi.Zukić predvodi naravno,ali generalno se stiče takav utisak.

Edited by Milošica
Link to comment
Zbog čega su BIH i CRO N1 tako drugačiji od našeg?
 
Nekad imam utisak kao da gledam ugleđeni Pink,kada se o nacionalnim stvarima radi.Zukić predvodi naravno,ali generalno se stiče takav utisak.
Zato što mogu i hoće...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

I još kad se sve sabere i oduzme čini mi se da najviše ulažu u BiH verziju. Imaju ubedljivo najbolji i najveći studio, Dnevnik u 19h ima dva voditelja, i čini mi se najviše lajv programa na dnevnom nivou.

Link to comment
I još kad se sve sabere i oduzme čini mi se da najviše ulažu u BiH verziju. Imaju ubedljivo najbolji i najveći studio, Dnevnik u 19h ima dva voditelja, i čini mi se najviše lajv programa na dnevnom nivou.


Hrvati su najviše ukrkali u studio, čak su se i preselili u veći prostor...
HR insistira lajvovima sa lica mesta oni pre podne čim završe jutarnji odma kreću u to...
I imaju bolje novinare od BiH.
Biću oštar, ali ovi u BH su pola debili pola umišljene veličine...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Zato što mogu i hoće...

.... Shiit has hit the fan!
 

Ma jasno naravno,ja bacim pogled jednom ili dva puta mesečno na njihove teme i uvek ubodem tako nešto,nemoguće da je slučajnost.

 

Posebno kod Zukića i Ladišića.

Edited by Milošica
Link to comment







Hrvati su najviše ukrkali u studio, čak su se i preselili u veći prostor...


Ne znam, meni je bosanski studio daleko najbolji od sva tri. Hrvatski ništa posebno, a za našu verziju se baš vidi da su zbijeni u malom prostoru kao neka lokalna stanica.
Novinari su druga priča, vidi se da Bosanci svakog zapošljavaju. Ovi na N1 su još i dobri u poređenju sa Nova BH.
Link to comment
3 hours ago, Milošica said:

Zbog čega su BIH i CRO N1 tako drugačiji od našeg?

 

Nekad imam utisak kao da gledam ugleđeni Pink,kada se o nacionalnim stvarima radi.Zukić predvodi naravno,ali generalno se stiče takav utisak.

Tu je Ludi Radule inace u pravu, sve sto za N1 kaze stoji...meni je ipak vrhunac bio izvestaj sa protesta, kad su pustili Vesnu Malisic da prica, muka mi je bilo:isuse:.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...