Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

49 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ok ti mislish da je share od 50 realan za celu Srbiju?

O čemu ti to?

 

Ti si tvrdio da Jugoslav ovim tvitovima sa tabelama pokušava da dokaže da je N1 u globalu (tj. kod svih gledalaca u zemlji) gledaniji od Pinka. Da bi neko to pomislio, potrebno je ne samo da ne pročita tvit, nego i da pogrešno zaključi da se odnosi na sve TV gledaoce iako lepo piše SBB i na ceo dan ili nedelju iako lepo stoji nazivi emisije koja se emitovala u trenutku za koji su izvađeni podaci za svaku stanicu.

Link to comment
O čemu ti to?  

Ti si tvrdio da Jugoslav ovim tvitovima sa tabelama pokušava da dokaže da je N1 u globalu (tj. kod svih gledalaca u zemlji) gledaniji od Pinka. Da bi neko to pomislio, potrebno je ne samo da ne pročita tvit, nego i da pogrešno zaključi da se odnosi na sve TV gledaoce iako lepo piše SBB i na ceo dan ili nedelju iako lepo stoji nazivi emisije koja se emitovala u trenutku za koji su izvađeni podaci za svaku stanicu.

 

Ne dovoljno je da gleda sliku to gore sbb je nebitno...Govorim ti, ne kažem da su brojke netačne, nego da je to naglašavanje procenata bez pojašnjenja.

 

Običan PR stunt.

 

Ti ponavljaš te tvitove, ja na to ponavljam da je to obično "savijanje" podataka.

 

I onda se ti žališ na moje reagovanje.

 

Edit:

Završio sam sa raspravom. Da ne gušimo topik.

 

.... Shiit has hit the fan!

 

 

 

 

 

Link to comment

Znači ako neki kanal postoji samo kod operatera koji pokriva npr. 10% tržišta i kod njega je dosta gledan, on po tebi nikad ne treba da se pohvali time da je on među najgledanijima u njegovoj mreži, već treba da objavi smehotresnu 10x manju gledanost u celoj populaciji od koje 90% ne mogu da ga gledaju.

 

Doooobro.

 

SBB sopstvene kanale upravo i pokreće da bi mu mreža bila atraktivnija od drugih pa je savršeno logično da će se hvaliti njihovom gledanošću u sopstvenoj mreži pošto to dokazuje da ih nisu pokretali džabe.

Link to comment
58 minutes ago, Frank Pembleton said:

Rekao sam ti da sam završio sa raspravom...

.... Shiit has hit the fan!
 

kaže ti edit da je tako

i da po nilsenu na totalima ubijaju ovih dana

4x skočio šer

Link to comment
kaže ti edit da je tako
i da po nilsenu na totalima ubijaju ovih dana
4x skočio šer
I na mts?

Ne sumnjam ja u brojke na SBB pogotovu za vreme protesta.
Ali to ti je kao kad neka TV da neke cifre za utakmicu reprezentacije...

Jugoslav i prodaje menadžmentu potrebu postojanja N1 kroz to da ljudi uzimaju SBB da bi gledali N1.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Srpski N1 je generalno gledaniji od BH i HR, s tim što je hrvatski zastupljen kod više operatera, ali je i medijska slika neuporedivo drugačija.
Zanimljivo da je menadžment UG daleko zadovoljniji HR N1, što je po meni bezveze...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...