Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

[mention=2693]pt 2.0[/mention]
odmah da razjasnim, ja film gledao nisam. tj odustao sam posle uvodne špice i onog "telopa" gde kažu kako su zvali vučića, kona, zlatibora i ekipu al oni nisu hteli da im daju izjave, posle sam premotavao i puštao sekvence koje su mi se učinile zanimljivim(rujevića sam odgledao celog i onu ribu što premešta nameštaj po gajbi). kada želiš da praviš nešto što ima aspiraciju da se nazove dokumetarnim filmom, a u ovom kontekstu i sa tematikom kao što je korona, trebalo bi da imaš minimum tezu i kontratezu. nešto oko čega ćeš graditi priču, ovde je postojala neka ideja sa početka "jooo superica, napraviću apokaliptični film ko 28 dana posle, ja šetam praznim gradom i pričam neku priču" al je problem što to može da pije vodu kod ovakve autorke, pa par minuta, ako i toliko. prosto nije kapacitet, još uvek.
onda su snimali i snimali i snimali, a priča se nije pojavila, tj pojavila se u naznakama koje nisu prepoznate od autorke i ona ih je potpuno zanemarila i koncentrisala se na već viđene snimke sa konferencija gde smo po xyz put videli šizenje vučića, konovo vrludanje, i radovanovića koji ponavlja svoju priču tokom celog trajanja epidemije. i onda smo dobili  linearno nabacane snimke koji podsećaju na prilog za vesti. samo ovaj prilog traje 90 min. pa ko će normalan to da gleda, a da nije potpuni mazohista.
za iole ozbiljan film o koroni, za početak, treba sačekati da korona prođe i videti kakve su posledice što po fizičko, a što po psihičko stanje nacije, kakvi smo ušli, a kakvi smo izašli, a to sve kroz prizmu neke male, tople ljudske priče.
 
 
ne znam da li si gledala marka žvaku sa onim filmićem o penzionerima kojima je prvi put dozvoljeno bilo da odu u kupovinu u ono zlo doba. e to je film, a ovo sinoć je pokušaj koji je na kraju ispao kontrateza opštem medijskom ludovanju koje imamo manje više svakodnevno, a to nije dokumentarni film, već druga strana medalje i samo zbog toga ga ne treba kritikovati.
 
sve u svemu, od đevreka smo dobili rupu
image.png.d74b10d7dc5c18ab114f5f077a5990a0.png
image.png.39c0a24d9cd413ef1b71db3479fe6645.png
Ja odgledao...
Mada sam pretpostavljao da je kums u pravu.

Malo duži dnevnički prilog...


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Falim te bože, Žiško je:

1) Živ i zdrav

2) Trtlja na srpsko-hrvatskom - mislim da sam ga na srpskom slušao samo na onom snimku iz Nedeljom u 2 iz neke 2014.

A Jutjub mi prikazuje na početku upozorenje na osetljiv sadržaj :rolleyes:

 

Pohvalio je N1 kao slobodni glas. Vrlo razuman pogleda na Kovid i  vakcinaciju.

"Jasno je da nije potrebna neka totalitarna organizacija, nego jedna socijalizacija".

 

I tako dalje, i tako dalje :D

  • +1 1
Link to comment

Tek sad, zahvaljujući pitanju novinarke, saznajem da je 1999. Žižek intervjuisao, zapravo, razgovarao sa Đinđićem u prisustvu nekih novina, pa se bacam na čitanje toga (kuku lele, Đinđić preveden na hrvatski), a vidim još neke njegove tirade na "zajedničkom jeziku". U svakom slučaju, preporuka za Žiška, svaka čast Maji što ga je pregurala i Jutjub govno.

Edited by Zabalujev
  • +1 1
Link to comment
jbg, ne mogu zizeka da slusam duze od 5 minuta.
pa on super artikulisano govori srpskohrvatski ohmy.gif wub.png

jutjub me terorisao na osnovu pg i uvredljivog sadrzaja, shurnaest puta me pitao sa li sam sigurna da zelim da to gledam i na kraju me naterao da se logujem. jebemumater shta je ovde uvredljivo, su neki nacoshi reportovali, ili shta? :rolf:

sent from bubamoto


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...