Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Quote

Savet Regulatornog tela za elektronske medije na svojoj 221. redovnoj sednici dana 02. novembra 2020. godine...

 

...je doneo odluku da se od nadležnih državnih organa zatraži utvrđivanje činjeničnog stanja iz njihovih nadležnosti, a u vezi sa radom i poslovanjem TV N1.

http://rem.rs/sr-lat/arhiva/vesti/2020/11/odluke-sa-221-redovne-sednice-saveta-regulatora#gsc.tab=0

Edited by vememah
Link to comment
16 hours ago, salerokada said:

Šta bi to značilo na srpskom jeziku?

Vidim i da nisu usvojili odluku o noćnom emitovanju rijalitija.

koliko sam shvatila, nisu usvojili predlog zato što u postojećim propisima postoje načini da se spreče nepodobni sadržaji tokom dana, tako što će se onome ko to emituje prvo izricati upozorenje, pa kratkoročna zabrana emitovanja sadržaja pa na kraju i zabrana rada. sada je samo pitanje zašto to nisu radili do sada i da li stvarno planiraju da počnu.

Link to comment
 
Quote

 

2:21

Putevi blokirani, ne mogu svi na Bajdenov govor

Sve Bajdenove pristalice koje su se zaputile ka Čejs centru u Vilmingotnu nisu u mogućnosti da dođu na zabavu zbog toga što je Tajna služba blokirala puteve.

 

 

 
 
:laugh:
Link to comment
ovaj bosanski pressing je neprijatan za gledanje...voditelj ubija huskackim i nacionalistickim pitanjima

Ma taj bosanac je debil...

I da ne skaču odma osetljivi, da znam ga i ne nije me potkačio u RL.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment
24 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ma taj bosanac je debil...

I da ne skaču odma osetljivi, da znam ga i ne nije me potkačio u RL.

.... Shiit has hit the fan!
 

Nestvaran je lik. Uvijeni DJV, čak još toksičniji jer mu je taj nacionalistički narativ prihvatljiv za sve u BIH.

Edited by Milošica
Link to comment
Nestvaran je lik. Uvijeni DJV, čak još toksičniji jer mu je taj nacionalistički narativ prihvatljiv za sve u BIH.
Ja zaista mislim da on nema ni toliko mozga da ima neku ideologiju.
Nikad neću zaboraviti kako ga je jedan gost pustio da priča o nekom događaju i šta je ko tamo rekao (naravno potpuno iskrivljeno), da bi mu na kraju rekao:
Ovaaaj o meni pričate, valjda ja znam šta sam tamo rekao išta se dogodilo...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

da, voditelj je odvratan lik, nije mi jasno kako ga drže tu gde je i kako ne vidi da je nacionalistički nesposobnjaković

 

jbt, ovaj draško nije ni seo na mesto gradonačelnika a on ga spopada sa najglupljim mogućim pitanjima, hoće li ovo, hoće li ono

i kao čudi se dokle će političari ubosni vladati na istom narativu a glup je toliko da ne shvata da on taj isti narativ potencira

kreten

 

draško se lepo snašao sa idiotom

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...