Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Ovde bi mi otkazdobili urednici i novinari na smeni.

Ovo niko nije preslušao pre emitovanja.

A ona nije sa ulice...

https://slobodna.rs/reportaza/sudbina-rade-nikolic-nekad-ugledne-novinarke-sporta-ziva-sahranjena/

 

.... Shiit has hit the fan!

 

Ok, super od njih, ali moze da pise na sajtu ako su joj dali posao, ovo je bas uzasno. Nisam pazljivo procitala tekst, pa ne znam da li je nesto bolesna (padaju mi na pamet neki problemi sa govorom, da ih sad ne imenujem), ali i da je samo pisala u Sportu, jos kazu nagradjivana, elememtarno citanje joj je na nivou najnepismenije neke osobe, tacka, zarez, dikcija, usporeno. Ponavljam ako nije ne daj boze bolesna. Svasta.

 

Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:

Auuu jbte...

 


.... Shiit has hit the fan!
 

Vrhunski :kecman:

 

Pravda za Radu!

Kako meni ovo prija.. Voleo bih da na ovom lešu od medija (TV) čujem sva moguća sricanja, vučenje prstiju po papiru, sve šprah felere koji zamenjuju hrapave a nadasve uverljive glasove svih tih lepih prezentera! Oću prezentera koji nema keca, ne ume da pročita reč, zguta koje slovo sve dok se i poslednjem gledaocu sa piplmetrom ne pocepa onaj najlon od daljinskog a on ga uredno stavi u prašnjavi kredenac okrene i nastavi da gleda u fleku od vlage na plafonu koja je do juče ličila na Staneta Dolanca.

Link to comment

U velikoj sam dilemi sta bi Radi bolje leglo, MMA prenosi na Novoj Sport ili GP na Sport klubu, ali definitivno zeni treba dati prostor i sansu cisto da zadovolji nostalgiju i zal auditorijuma za jednim Indirektom ili vec necim iz tog vremena,,, nadrealno jbt poptuno

Link to comment
13 hours ago, Jumanji said:

Ok, super od njih, ali moze da pise na sajtu ako su joj dali posao, ovo je bas uzasno. Nisam pazljivo procitala tekst, pa ne znam da li je nesto bolesna (padaju mi na pamet neki problemi sa govorom, da ih sad ne imenujem), ali i da je samo pisala u Sportu, jos kazu nagradjivana, elememtarno citanje joj je na nivou najnepismenije neke osobe, tacka, zarez, dikcija, usporeno. Ponavljam ako nije ne daj boze bolesna. Svasta.

 

meni ovo deluje kao da joj na nekom lošem uređaju izlazi reč po reč pa ne može da se snađe. nemoguće da do toliko ne ume da čita.

Link to comment
to bi vise licilo na telekom, oni imaju socijalni[emoji769] program za zbrinjavanje kojekakvih, ne ocekujem to od solaka.
Ehe ako će da radi za kikiriki, Šolak likes this...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...