Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Juce je pink ostvario najveci udeo u gledanosti ove godine. Po prvi put im je jutarnji program pokosio konkurenciju. Gledaliste im bilo u soku, nisu znali sta se dogadjalo vece pre. 

Link to comment

Nista zato, binsr foni ima preko milion pregleda sa snimcima prve veceri. Daleko je n1, treba im jos nereda da podignu gledanost ali da ne budu desnicarski, nasilni, nema suzvca, nema psovanja narodne milicije jer ce biti gadjenja u studiju n1. Doduse, Petar Zlatan se malko sasrao posle prve veceri nakon par prijateljskih razgovorao koje je imao nakon eksluzivnih snimaka i tu je prilika za n1 da zasija.

Edited by pasha
Link to comment

N1 bi prvo mogao da plati malo jači protok za sajt, nginx 500 i Cloudflare greške iskaču svako malo kada je neka veća frka u zemlji i ne-vučićevci trče da vide šta se dešava. Posle se hvale sa 2M poseta... Ajmo, ajmo, #dasevidin1

 

Link to comment
N1 bi prvo mogao da plati malo jači protok za sajt, nginx 500 i Cloudflare greške iskaču svako malo kada je neka veća frka u zemlji i ne-vučićevci trče da vide šta se dešava. Posle se hvale sa 2M poseta... Ajmo, ajmo, #dasevidin1
 
Khm khm ko im radi sajt i tako to...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
 
Jer obuhvata samo D3 i EON box uređaje?
Koliko ja znam, da tako da mi je to vrlo ograničenog dometa statistika

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Zanimljivo da ih lično mahom gledam, a večeras mi nije ni palo napamet da budem u tom udelu već posle malog broja minuta. Ovo večeras je bilo za šljam na nivou B92 ili Danasa, pa sam brzo odustao...

 

Pretpostavljam da i N1 može da napreduje kao naprednost belih listića, nažalost...

Link to comment

Meni ovo stvarno besmisleno.
Oni su svakako imali velikiu gledanost.
No insistirati na ovim ciframa je, blago rečeno, glupiranje.
Ako uzmemo da je mnogo korisnika uzelo SBB zbog N1 (dooobro i zbog SK).
Onda na ove cifre zaista treba da se stavi fusnota[emoji769]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...