Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

@Indy: pa neka presele ovo na KDP, gde i pripada.
Ja sam molio, kumio, gundjao i demonstrativno treskao vratima... medjutim, naisao sam samo na masivno ignorisanje. :)Prema tome, nema veze. Btw. lep ti avatar.
Link to comment

@Indy: potkacio si me kako glorifikujem estradu pa sam hteo da provociram avatarem, ocigledno sam omasio.Stavicu neki drugi cim uzmognem.

Edited by CowBoy
Link to comment
Ovde su Dark, palfoot, McCabe i drugi pokušali da ljudima objasne zbog čega je Doris, sada u 2013-toj, bitnija i veća od uglavnom svega drugog u domaćem popu, ali mislim da se taj napor pokazao suviše plemenitim za nivo ovog pdf-a.
ama, ja cak i nisam fan Doris - cak naprotiv krajnje mi je asimpatican mi je hajp jer detektujem uzasno puno truda od strane dorisine publike i zelje za necime - samo mi je ovaj tip argumentacije koji dominira 'ona jadna nesvesna, a oni pokvareni' uzasno:- patronizujuci - sta forumase / javnost briga kako su Doris i njena publika kliknuli- uskogrud - svaki put kad se desi ono ukrstanje ravni svetova o kojem prica gagorderka mora da se izvrsi neka hijerarhizacija, mora da se utvrdi sta je normalno a sta nenormalno, sta centralno a sta periferno, ko je prevaren a ko je prevarant- trece, brate, izandjao - ljudi ovde kao da nikad nisu zapoceli ozbiljan odnos prema necemu iz tresa, te moraju konstantno da im se crtaju neke osnovne postavke iznova i iznova
Evo Kale se upravo dere i unosi ljudima u facu. Koncept!
a sta po tebi treba da radi Kale ? da sedi kuci ko popisan i ne uznemirava normalan svet njegovom pojavom ? covek voli da nastupa, ljudi vole da ga gledaju u cemu je problem spojiti dva i dva ? inace, mislim da je ovo umetanje Kaleta donekle promaseno ovde. Kale je vise neka mad pride worldwide prica.inace svako malo u BG moj drugar uzme pa dovuce ovog roterdamskog postara sa neobicnom mozdanom hemijom, kontam da bi se polovina furunasa skandalizovala. a covek je maloreci genije:http://www.youtube.com/watch?v=giQgQFtclWY
Link to comment
a sta po tebi treba da radi Kale ? da sedi kuci ko popisan i ne uznemirava normalan svet njegovom pojavom ? covek voli da nastupa, ljudi vole da ga gledaju u cemu je problem spojiti dva i dva ?
circus-582.jpg... true.Ima nesto i do publike.
Link to comment
Kobni, tebra, domacu tzv. scenu uopšte ne treba spominjati i komentarisati jer je ona oduvek bila go kurac.
Istina, može i tako da se gleda. Mada, mislim da je uspeh Doris Bizetić dosta dobar povod za razmišljanje o tome šta našem popu nedostaje. Elem, sad me je stvarno bilo i previše, povlačim se iz diskusije, kapiram da sam udavio. Edited by kobni zelaya
Link to comment
Jebeno neverovatno. Doris Bizetic na PDF Muzika na PPP-u.
Podsecaju me tvoja i indijeva usplahiranost njenim prisustvom na ovom PDF-u na izjavu one konzervativne aktivistkinje iz Parks and Recreation povodom nehoticnog vecanja dva muska pingvina u gradskom zoo-vrtu: "When gays marry, it ruins marriage for the rest of us". Tako i vi: OMG! neko je turio Doris na PDF Muzika, kako da od sada uzivamo u muzici?! Gotovo, muzika ist kaput.
Link to comment

Što rekla Mau - konzervice!Ali stvarno, kakav se to taint prenosi na časni PDF ako ovaj dođe u dodir sa Doris, da mi je samo znati.

Edited by Syme
Link to comment
Znam da mi se podsmevaš, ali svejedno :heart:
Ne podsmevam se. Čak sam na strani Doris, premda dosta manje na strani fanova ako to rade hinjeno. Ne zato što rade muzici o glavi, nego što mi nisu remarkable peeps.Ono što je sigurno, ova diskusija je najinteresantnija u poslednjih nekoliko meseci.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...